2004.XI.4. UEFA csoportkör, Ferencváros – Feyenoord: 1-1

Egy hozzászólás a(z) 11111010100ejegyzéshez

• 92
    Vége a mérkőzésnek. A mieink egy kis szerencsével megnyerhették volna a mérkőzést, hiszen jobban játszottunk ellenfelünknél. Az 1-1- miatt sem kell azonban szégyenkeznünk. Szép volt fiúk!
    89
    Goor került helyzetbe, Gyepes az utolsó pillanatban szögletre mentett. Két perc lesz a hosszabbí­tás.
    86
    Vége a másik találkozónak: Hearts-Schalke 0-1
    85
    Gullit másodszor is cserél. Saidi helyett Loovens a pályán.
    83
    A kapujához szögezzük a Feyenoordot. Bajevski kapuralövése után Penksa ért a labdába, alig ment mellé.
    82
    Huszti balról Lipcsei elé í­velt, aki 18 méterről kapásból lőtt, a labda alig ment a jobb kapufa mellé.
    81
    Huszti végzett el 17 méterről szabadrúgást. Az erős lövést Babos kibokszolta.
    80
    Vágner majdnem gólt szerzett. Paauwe az öt és feles előtt azonban szerelni tudta támadónkat
    77
    Sowunmi óriási vastaps közepette jön le, helyére Vágner áll be. Cseh támadónk a Sparta és a Millwall elleni is gólt szerzett hazai pályán. Reméljük most is eredményes lesz.
    75
    Goor 24 méteres szabadrúgását Szűcs szenzációs vetődéssel hárí­totta.
    73
    Vukmir szabálytalankodott Onoval szemben, sárga.
    71
    Huszti adott középre Gyepes centikkel maradt le a labdáról.
    68
    Huszti húzta meg a baloldalt. Középre adott labdáját azonban Saidi kifejelte.
    67
    Bajevski két jó csel után 15 méterről lőtt mellé.
    64
    A gólszerző Tőzsér helyett Penksa a pályán.
    63
    Sajnos egyenlí­tett a Feyenoord. Kuijt Kalou összjáték után Kalou lőtt 10 méterről Szűcs kapujába.
    Negyedórával a vége előtt a Schalke megszerezte a vezetést a Hearts ellen.
    60
    A Feyenoord ugyan többet birtokolja a labdát, de nem tud helyzetbe kerülni.
    58
    Egy baloldali beadás után Szűcs Gyepesre öklözte a labdát, róla pedig szögletre pattant.
    56
    Ono 18 méterrel lőtt jócskán mellé.
    55
    Castelen helyett Buffel a pályán
    53
    Kapic fantasztikus labdával indí­totta Sowunmit, aki azonban hosszan vette át a labdát, í­gy oda lett a ziccer.
    48
    Balog beadása után Bajevski Lipcsei elé fejelt, aki 16 méterről a jobb sarok mellé lőtt.
    Hearts- Schalke továbbra is 0-0. Ha egyik mérkőzésen sem lesz változás, akkor bő 40 perc múlva mi fogjuk vezetni a csoportunkat.
    47
    A második játékrész elején Huszti mentett szögletre. A szögletrúgásból azonba nem alakult ki helyzet Szűcs kapuja előtt.
    46
    Vége az első félidőnek, a mieink csodálatos játékkal 1-0-ra vezetnek a Feyenoord ellen.
    45
    Egy percet hosszabbí­t a játékvezető.
    A félidőben Hearts-Schalke 0-0
    43
    Fantasztikusan működik a védelmünk is. Kalou és Kuijt levegőhöz sem tud jutni Gyepesék mellett.
    41
    Egy jogos 11-estől fosztott meg minket a szlovén bí­ró. Bajevski fordult volna kapura Boschaart mellett, a Feyenoord középpályása pedig buktatta támadónkat. Ceferin tévesen továbbot intett.
    38
    Kapic í­velt középre, Bajevskinek azonban hosszú volt a labda, í­gy Babos megszerezte.
    36
    A Feyenoord alig jön át a térfelünkre, a mieink okosan adogatnak az ellenfél tizenhatosa környékén.
    34
    Goor buktatta Vukmirt. A 32 méteres szabadrúgást ismét Tőzsér végezte el, ezúttal a kéttagú sorfalban elakadt a labda.
    30
    A gólunk után magabiztosabban játszunk, a Feyenoord játékosai nem tudnak labdát szerezni.
    A Hearts-Schalke mérkőzés 0-0-ra áll.
    27
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!Bajevskit Paauwe buktatta 30 méterre Babos kapujától. A szabadrúgást Tőzsér ballal Babos kapujába bombázta.
    24
    Kapic a kezdőkörben buktatta Castelent, jogosan kapott sárgát.
    23
    Sowunmi betört a tizenhatoson belülre, lövését Saidi blokkolta.
    20
    Gyönyörű ferencvárosi akció: Huszti egy csel után beí­velte a labdát a kapu elé, amit Sowunmi megcsúsztatott, Bajevski pedig öt méterről szorongatott helyzetből fölé fejelt.
    19
    Kalou elment Vukmir mellett, középre adott labdája megpattant, Szűcs vetődve megszerzte a játékszert.
    17
    Tőzsér jobbról adott középre, Babos azonban megszerezte a labdát.
    15
    Bajevski léphettet volna ki Saidi mellett, az asszisztens azonban tévesen lest jelzett.
    14
    Az első Feyenoord helyzet: Ono kanyarí­tott középre, a középen berobbanó Kuijt elől azonban Gyepes emelte ki a labdát.
    11
    Castelen kevergetett a jobboldalon, a hátul lévő Sowunmi azonban szerelte.
    9
    Botis rátartott Ono lábára, ezért sárgát kapott.
    6
    Goor ment volna el a baloldalon, de az asszisztens les miatt megállí­totta az akciót.
    5
    Balog óriási bedobása utána a védők kifejelték a labdát, Gyepes 28 méterről lőtt a kapu fölé.
    3
    Sowunmi cselezgetett a jobboldalon, Mtiliga szögletre mentett.
    1
    A mieink kezdték a mérkőzést.
    .
    A játékosok kivonultak a pályára. A mieink tiszta zöldben, mí­g a Feyenoord piros-fehér felsőben és fekete nagdrágban lép pályára.
    .
    László Csaba az utolsó eligazí­tást tartja az öltözőben. Pár perc és kezdődik a meccs. Hajrá FRADI!
    .
    Mindkét csapat a pályán melegí­t. 20 perccel a kezdés előtt óriási a hangulat a lelátón.
    .
    A csoport másik mérkőzésén a Hearts a Schalkét fogadja 20.30-kor. Természetesen ezen találkozó aktuális állásáról is beszámolunk élő közvetí­tésünkben.
    .
    A közel két hete elindí­tott Hallgattassuk el a rasszizmust elnevezésű kampány ma ér el csúcspontjához. A mai Nemzeti Sport egy teljes oldalon megjelentette az akció poszterét, melyen Lipcsei Péter, Sowunmi Thomas, László Csaba, Leandro de Almeida és Rósa Dénes a szájuk elé helyezett mutatóujjukkal hí­vják fel a figyelmet a rasszista megnyilvánulások elhallgattatására. A Ferencváros kérése, hogy a mérkőzés 2. percében mindazok, akik egyetértenek a kezdeményezéssel és rendelkeznek a Nemzeti Sport aktuális lapszámával, emeljék a magasba a képet! Azt szeretnénk, ha nem csupán Magyarországon, de Hollandiában és az Eurosport révén egész Európában mindenki látná, hogy a Ferencváros szurkolói miként vélekednek a rasszizmusról.
    .
    A mai mérkőzésen is két szurkolónk hozhatja ki a 28-as és a Fradi-cí­meres zászlót. A sorsolás ezúttal Écsi Krisztiánnak és Kapros Gábornak kedvezett. Krisztián Győrben él, Gábor pedig a Millwall elleni hazai UEFA Kupa-meccsünk óta folyamatosan elküldte jelentkezését, ezúttal sikerrel járt. Aki a későbbi hazai meccseinken szeretne zászlóvivő lenni, az bemutatkozó levelét küldje e-mailban az ftc@ftc.hu cí­mre, vagy levélben a 100% Fradi szí­nes hetilap cí­mére (1458 Budapest, Pf. 105.)! A levélbe egy rövid indoklást is kérnénk, hogy jelentkező szurkolóink miért lennének tökéletesen alkalmasak zászlóvivőnek.
    .
    Csapatunk a megérkezés után kivonult a gyepre, játékosaink megnézték, hogy milyen a pálya talaja, eszerint választanak ugyanis stoplist
    .
    Az óriási érdeklődésre való tekintettel közvetí­tésünket a szokottnál korábban elkezdjük. A Ferencváros- Feyenoord mérkőzés 20.45-kor kezdődik a Puskás Ferenc stadionban.