2005.II.24. Ferencváros – Tatabánya: 3-2 (edzőmérkőzés)

Egy hozzászólás a(z) 11111010101ejegyzéshez

• 90
    Vége a mérkőzésnek. A második félidőben nyújtott jó játékunknak köszönhetően megérdemelten nyertünk.
    89
    Vezetünk! Az utolsó percekben óriási nyomás alá helyeztük a tatabányaiak kapuját, melynek meg is lett az eredménye. Leo adott balról középre, Tőzsér pedig hét méterről a kapuba lőtt. (3-2)
    85
    Rósa 22 méteres lövése szállt mellé.
    81
    Nagy 18 méterről végezhetett el szabadrúgást, a jobb felső sarok felé tartó labdát azonban Udvarácz kiütötte.
    74
    Bajevski 35 méterről megpróbálta átí­velni a kapujából kint álló Turin a labdát, de a tatabányai kapus hárí­tani tudott.
    68
    Leo csavart picivel a bal felső sarok fölé egy 17 méteres szabadrúgást.
    66
    Egyenlí­tettünk! Leo szerzett harcosan labdát, kiugrattaSowunmit, aki 8 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. (2-2)
    63
    Leo adott középre balról, Sowunmi megelőzte védőjét, és 7 méterről alig fejelt mellé.
    60
    Nagy 22 méteres léc alá tartó szabadrúgását Udvarácz ütötte a kapu fölé.
    57
    Rósa kapott egy jó labdát a 16-os előterében, egyet tolt rajta, majd 20 méteről hatalams gólt lőtt a jobb felső sarokba. (1-2)
    53
    Mile 20 méterről a felső lécet találta el.
    51
    Huszti adott be balról, Bajevski pedig hat méterről alig lőtt a bal kapufa mellé.
    47
    A mieink a következő összeállí­tásban folytatják a mérkőzést: Udvarácz- Takács, Keller, Szkukalek, Leandro- Tőzsér, Lipcsei, Rósa, Huszti- Sowunmi, Bajevski
    46
    Elkezdődött a második félidő.
    45
    Vége az első félidőnek.
    43
    Megismétlődött a két perccel ezelőtti jelenet, azzal a különbséggel, hogy ezúttal Udvarácz megfogta Márkus lövését.
    41
    Márkus egyedül vezethette a labdát Udvaráczra, de 8 méterről nem találta el a kaput.
    36
    Kettőscserét hajtottunk végre. Csepregi és Tarcsa helyén Béres és Bajevski folytatja.
    34
    Tóth két védőnket is kicselezte, de hat méterről leadott lövését Udvarácz bravúrral hárí­totta.
    31
    Bartha lőtt távolról a jobb kapufa mellé.
    29
    Újabb gólt kaptunk. Tóth adott középre, Lapsánszky pedig 5 méterről a bal alsó sarokba perdí­tett. (0-2)
    24
    Többet birtokoljuk a labdát, de veszélyes helyzetet nem sikerült kialakí­tanunk.
    17
    Ismét Huszti volt aktí­v. Ezúttal Sowunmi kapott jó labdát középpályásunktól, aki 12 méterről ballal lőtt, Turi pedig szögletre mentett.
    12
    Huszti egy szép csel után elfutott a bal oldalon, középre gurí­tott, az érkező Tőzsér kapásból lőtt, Turi a léc alól ütötte ki a labdát.
    10
    Lapsánszky ugratta ki Nagyot, aki hét méterről laposan lőtt, Udvarácz azonban nagy bravúrral védett.
    7
    Kerényi-Márkus összjáték után Takács becsúszva szögletre mentett. A szöglet után Csepregi lerántotta Tóthot a büntetőterületen belül. A megí­télt 11-est Márkus a jobb felső sarokba vágta. (0-1)
    4
    Az első helyzet a tatabányaiak előtt adódott, Takács azonban az utolsó pillanatban szögletre mentett. A szöglet után Kerényi fejesét Udvarácz megfogta.
    1
    Elkezdődött a mérkőzés.
    .
    László Csaba a következő kezdő tizenegyet küldi pályára: Udvarácz – Bognár, Takács, Szkukalek, Leandro – Bartha, Csepregi, Tőzsér, Huszti – Sowunmi, Tarcsa.
    .
    Ellenfelünk a másodosztályú FC Tatabánya. Egykori kapusunk, Szabó Kálmán együttese a második, feljutó helyen áll a tavaszi folytatás előtt.