2006.I.21. Ferencváros – BKV Előre: 2-0 (edzőmérkőzés)

2 hozzászólás a(z) 2006.I.21. Ferencváros – BKV Előre: 2-0 (edzőmérkőzés) bejegyzéshez

• ftc.hu: Felkészülési mérkőzésen Erős Gábor duplájával csapatunk 2-0-ás győzelmet aratott a BKV Előre ellen.

Ferencváros – BKV Előre: 2-0 (0-0)
    Budafok

Ferencváros:

I. félidő: Kemenes – Balog Z., Tí­már, Botis, Leandro – Takács, Lipcsei, Tőzsér – Jovánczai, Horváth, Bajevski
    II. félidő: Kemenes – Szálkai, Bognár, Botis, Grósz – Fitos, Brettschneider, Csepregi, Erős, Bölcsföldi – Bartha

Gól: Erős (67., 85.)

Az első félidő helyzeteket igen, gólt azonban nem hozott, í­gy 0-0-ás állásnál fordultak a csapatok.

A folytatásban az első húsz perc még nem hozott gólt, a félidő közepén azonban Erős Gábor révén vezetést szereztek a mieink, majd a hajrában középpályásunk megszerezte csapatunk (egyben önmaga) második gólját, í­gy a vége 2-0-ás ferencvárosi siker lett.