2007.I.27. Ferencváros – Vác: 0-2 (edzőmérkőzés)

85
    Mezőnyjáték folyik a pályán, a kapuk nem kerültek veszélybe.
    68
    Kovács 23 méteres szabadrúgását Komora védte.
    Fiataljaink jól kezdték a második félidőt, de a bekapott gól megfogta őket, azót a Vác fölényben játszik.
    52
    Ferencz hátul eladta a labdát, Kulcsár egyedül vitte Komorára, elgurí­totta mellette, majd elesett. A megí­télt büntetőt Rusvay lőtte a kapuba. (0-2)
    50
    Zsivóczky csavart szabadrúgásból kevéssel a jobb felső sarok fölé.
    44
    Hegedűs 17 méteres szabadrúgása alig ment fölé.
    42
    Szabó lépett ki a védőink közül, 12 méterről lőtt, Kemenes azonban bravúrral védett.
    39
    Szabó újabb gólt szerzett, de a játékvezető les miatt érvénytelení­tette.
    37
    Deme szöglete után Buz fejelt fölé.
    35
    Tököli vált le az emberéről, majd nagyon éles szögből az oldalhálóba lőtt.
    30
    Tököli majdnem egyenlí­tett. Lipcseitől kapott egy jó labdát, lerázta őrzőjét, majd 16 méterről alig lőtt a jobb felső sarok mellé.
    28
    Deme ment el a jobb oldalon, középre adott, Laczkó kicsivel maradt le a labdáról.
    21
    Szabadrúgáshoz jutottunk 23 méterre a kaputól, Lipcsei kevéssel csavart a bal felső mellé.
    Ellenfelünk szinte csak védekezik, mi próbálunk kombinatí­v játékot bemutatni, de a pálya talaja ezt nem teszi lehetővé.
    15
    Elsősorban szögletekből veszélyeztetünk, ezúttal Tököli gurí­tott Lipcsei elé, aki 16 méterről fölé lőtt.
    9
    Szabó Viktor lépett ki a védőink közül és közelről, Kemenes mellett a bal alsó sarokba gurí­tott. (0-1)
    5
    Mi játszunk fölényben, bár nincs könnyű dolgunk a havas, csúszós talajon.
    1
    Elkezdődött a mérkőzés
    .
    Köszöntjük kedves olvasóinkat! Rövidesen kezdődik csapatunk idei harmadik edzőmeccse, amelyet a Vác ellen játszunk. Élő közvetí­tésünk a találkozóról 10.55-kor kezdődik!