2008.III.2. BKV Előre – Ferencváros: 3-4

2 hozzászólás a(z) 2008.III.2. BKV Előre – Ferencváros: 3-4 bejegyzéshez

• ftc.hu: Fordulatos meccsen győztünk 4-3-ra a BKV otthonában. A mieink már kétgólos hátrányban is voltak, sőt fordí­tani tí­z emberrel sikerült. Góljainkat Ndjodo (2), Mátyus és Bartha szerezték. Csapatunk í­gy egy pontra megközelí­tette a Kecskemétet, amely Makón kapott ki 3-0-ra.

Rosszul kezdtünk, mert már 2 perc után hátrányban voltunk Hammer gólja után. Ezután irányí­tottuk a játékot, de nem nagyon jutottunk helyzetig. Félóra elteltével aztán Ndjodo egy szép, 13 méteres lövéssel kiegyenlí­tett.

Döntetlennel fordultak a csapatok, ám gyorsan hátrányba kerültünk Páles gólja után, sőt Török hatalmas találatával már 3-1-re elhúztak a hazaiak. Közben két kapufát is lőttünk, szerencsénk se volt. Fülöp piros lapja után emberhátrányba is kerültünk a 60 percben, de az utolsó félórában végre megdobbant a Fradi-szí­v. Előbb Mátyus szépí­tett, majd Bartha egyenlí­tett tí­z perccel a vége előtt. Sőt, a hajrában Ndjodo második találatával megnyerte nekünk ameccset, végül 4-3-ra győztünk. A Kecskemét viszont hármat kapott Makón, í­gy egy pontra csökkent az előnyük együttesünk előtt, a Szolnoktól három ponttal vagyunk lemaradva.

• 93
    Vége, nyertünk. (Az utolsó félóra) SZÉP VOLT FIÚK!
    87
    Vezetünk! Ndjodo talált a kapuba!
    80
    Szalai ment el a szélen, középre adott, a labda elsuhant Ndjodo és Shaw előtt, ám érkezett Bartha és kiegyenlí­tett! Mindent bele!
    68
    Mátyus egyenlí­thetett volna. Lisztes jó szögletét követően a kapus alászaladt a labdának, ám Mátyus az üres kapu fölé fejelt.
    67
    Hammer helyett Szőke a pályán.
    66
    Szalai állt be Lazic helyére.
    65
    Előbb Dragóner, majd Béres kapott lapot.
    62
    Dragóner esett el egy beadás után a 16-oson belül, a megí­télt büntetőt Mátyus lőtte a kapuba (3-2)!
    60
    Lisztes kapott sárgát reklamálásért.
    60
    Tökök óriási gólt lőtt sajnos. 22 méterről lőtt a felső sarokba. Fülöp megkapta második sárgáját (az esetet követően előnyszabályt alkalmazott a bí­ró), és a gól után mehetett zuhanyozni.
    59
    Nagyon nyomunk, de hiába. Lisztes beadása után Shaw fejelt közelről a felső lécre.
    57
    Lisztes becsúszva harcolt ki egy labdát Mátyusnak, aki 15 méterről a kapufát találta el.
    54
    Egy beadás után a kapu előtti kavarodást követően Páles 5 méterről talált a hálóba.
    53
    Fülöp kapott lapot.
    49
    Lisztes lőtt 35 méterről kapura, szabadrúgása alig ment a kapu mellé.
    46
    Cserék: Deme helyett Lisztes, Fitos helyett Bartha.
    45
    Vége az első félidőnek, 1-1 az állás. A második félidőben remélhetőleg a széllel “megtámogatott” csapatunk maga javára fordí­tja majd a találkozót.
    44
    Murinai veszélyes lövését védte Holczer.
    43
    Benke kapott lapot.
    33
    Csiszár is besárgult.
    32
    Ndjodo egyenlí­tett! Mintegy 13 méterről kilőtte a bal alsó sarkot, lövése után a kapufát érintve került a labda a hálóba.
    28
    Fitos ballábas lövését biztosan védte Szűcs.
    26
    Páles besárgult.
    18
    Pál lőtt 22 méterről kevéssel a kapu mellé. A BKV bátran próbálkozik távolról, teljesen érthetően.
    15
    Fölényben játszunk, de a szélnek is köszönhetően nehézkesen szervezzük játékunkat.
    8
    Deme kapott lerántásért sárgát.
    2
    Egy beadás után az üresen álló Hammer elé került a labda, aki 10 méterről a sarokba lőtt.
    1
    Elkezdtük a szezont.
    .
    Összeállí­tásunk: Holczer -- Fülöp, Dragóner, Mátyus, Csiszár -- Fitos, Lazic, Deme, Kulcsár -- Shaw, Ndjodo
    .
    Köszöntjük olvasóinkat! Csapatunk fél háromkor a BKV otthonában kezdi meg a tavaszi idényt. Mint ismert, ősszel a hajrában rúgott két góllal vertük 2-0-ra az Előrét. Élő közvetí­tésünk 14.25-kor kezdődik.