2013.IV.27. NB II, Ferencváros II. – Bp. Honvéd II.: 0-3

Második csapatunk háromgólos vereséget szenvedett a labdarúgó NB II Keleti csoport 24. fordulójában Csepelen.

Ferencváros II. – Bp. Honvéd: 0-3 (0-1)
Csepel, 100 néző, vezette: Takács János (Galán, Kulcsár dr.)

Ferencváros II: Hermány – Csilus, Vattai, Vass, Birtalan – Kónya (Erdei V. 69.), Peszmeg (Popgeorgiev 66.) – Papp M., Nyilasi B., Ionescu (Majzik 82.) – Nehéz
kispad: Gyenes, Kleizer
vezetőedző: Lipcsei Péter

Bp. Honvéd: Szemerédi – Remes, Debreceni, Gengeliczki, Fejes J. – Csontos Á., Futó, Lőrinczi – Csábi M. (Kovács G. 67.), Bobál G. (Erdélyi L. 56.), Kapacina (Varga M. 62.)
kispad: Vereckei, Del Papa, Ablonczy, Lengyel
vezetőedző: Szijjártó István

Gól: Debreceni (22.), Bobál (54.), Varga M. (75.)
Sárga lap: – illetve Gengeliczky (58.), Fejes (59., 61.), Futó (72.)
Kiállí­tva: Fejes (61.)

A mérkőzés fontosabb eseményei a Honvéd hivatalos oldalának közvetí­téséből:

22. perc: Szijjártó István ezúttal Csábit küldte ki egy bal oldali szöglethez, és jól döntött. Misu beí­velését Debreceni bólintotta a kapuba! 0-1!
54. perc: Bobál Geri ültette be a védőjét a jobb oldalon a hintába, majd Hermány mellett szépen lőtte át a labdát a hosszú sarokba! 0-2!
61. perc: Fejes sajnos kezezés miatt rögtön kapott még egy sárga lapot, í­gy emberhátrányban folytatjuk a találkozót.
75. perc: Itt a harmadik! Varga Máté csapott le egy labdára középen, hagyta egyet pattanni, majd jó 25 méterről irgalmatlan gólt zúdí­tott a kapu jobb oldalába! 0-3!

Lipcsei Péter: – A Honvéd jobban játszott, mi pedig a bajnokság leggyengébb produkcióját nyújtottuk.

Szijjártó István: – Taktikusan és fegyelmezetten játszott a csapat. Minden olyan taktikai elemet betartottak a fiúk, amelyet gyakoroltunk az edzésen.

(A Ferencváros és a Bp. Honvéd hivatalos honlapja, az nso.hu, és az MLSZ adatbankja alapján)