6 hozzászólás a(z) 2016.XI.19. Vasas – Ferencváros: 2-2 bejegyzéshez

• Minden mí s csapat ellen a Vasas (és mí s NB-I-es csapat) öröme és magaviselete olyan, mintha épp a siralomhí zbòl jöttek volna.

Aztí n, ha a Fradi ellen betalí lnak, akkor elszabadulnak az indulatok és a legtöbbik jí tékos nem tùdja felülmùlni a mí sikat az ìzléstelen és alkalmatlan magaviselésben.

• Ellenünk mindenki az év meccsét játssza…
      Ferenczi esete meg, khm, speciális, mert neki ezen az alapon alig volna oka bárki ellen is alapos ünneplésre, hiszen alig van csapat, amelynek ne viselte volna még a mezét.

90+4.
    PERC
    Véget ért a mérkőzés, egy elképesztő találkozó végén 2–2-es végeredmény szüketett.
    90+3.
    PERC
    GÓÓÓL!!! EZ ELKÉPESZTŐ, EGYENLíTETT A VASAS! Remili kiugratása után Risztevszki emelt középre az alapvonalról, Ferenczi pedig közelről a hálóba bólintott. (2–2)
    90+1.
    PERC
    GÓÓÓL!!! ÚJRA VEZET AZ FTC! Gera Zoltán vállalta magára a tizenegyest, Nagy jobbra elvetődött, í­gy a labda a kapu közepében kötött ki. (1–2)
    90+1.
    PERC
    ÚJABB TIZENEGYES, ÁM EZÚTTAL A FERENCVÁROSNAK! Risztevszki visszaréntotta Bödét egy felí­velt szabadrúgásnál.
    90.
    PERC
    Három perc ráadást jelzett a tartalék játékvezető.
    88.
    PERC
    GÓÓÓL!!! EGYENLíTETT A VASAS! Ferenczi István a kapu jobb oldalába vágta a labdát. A harmadik büntetőre Dibusz már mozdulni sem tudott. (1–1)
    86.
    PERC
    A büntető előtt Csukics és Mahir Saglik szólalkozott össze, előbbi pedig elterült a földön, Kassai pedig azonnali pirossal leküldte a pályáról a Vasas csatárát.
    85.
    PERC
    ÚJABB TIZENEGYESHEZ JUTOTT A VASAS! Dibusz elütötte a labdát mellette eltoló Saglikot.
    84.
    PERC
    Újabb Dibusz-védés! Saglik egy szép csel után a bal alsót vette célba, Dibusz azonban ezt is hárí­totta.
    81.
    PERC
    A mérkőzés eddigi egyetlen gólszerzőjét, Marco Djuricint Böde Dániel váltotta.
    78.
    PERC
    Oenning mindent bevet: Vida Máté helyére Ferenczi István érkezett.
    75.
    PERC
    Nagy Dominik kanyarí­totta középre a labdát, Lovrencsics azonban nem tudta kontrollálni, í­gy a kapu fölé bombázott.
    74.
    PERC
    Helyzet! Hangya lőtte keresztbe a labdát a kapu előtt, Saglik kevéssel maradt le a beadásról.
    72.
    PERC
    EZ IS KIMARADT! Saglik vette célba a kapu bal oldalát, Dibusz azonban a lécre tolta a labdát, ahonnét a bal oldali kapufa tövéről kifelé pattant a labda. A kipattanónál is észnél volt Dibusz, a berobbanó angyalföldiek elől elpiszkűlta a labdát.
    71.
    PERC
    Újabb tizenegyeshez jutott a Vasas! A történelem megismételte magát, Remili lábát ezúttal is Lovrencsics húzta el, í­gy Kassai ezúttal is a büntetőpontra mutatott.
    70.
    PERC
    Újabb fejes, ezúttal Remilli beadásábl Berecz próbálkozott, a kaput azonban ez a kí­sérlet sem találta el.
    PERC
    Egy jobb oldali beadás után Djuricin nem tudta lekezelni a labdát, amely í­gy pont jó lett Nagynak ő azonban lövés helyett cselezni kezdett, í­gy pedig szerelni tudták.
    67.
    PERC
    Murka bal oldali beadását Pavlov bólintotta a kapu fölé.
    65.
    PERC
    Remili és Csukics szólalkozott össze, rengeteg a szabálytalanság az elmúlt percekben.
    63.
    PERC
    Vida lövése meglehetősen gyenge volt, Dibusznak nem kellett közbeavatkoznia.
    62.
    PERC
    A Ferencváros emberhátrányban igyekszik megtartani a labdát, ez az utóbbi percekben meglehetősen jól is sikerült.
    60.
    PERC
    FÓRUM, HOZZÁSZÓLÁS ITT!
    58.
    PERC
    Oenning is változtatott: Burmeister le, Murka Benedek be.
    56.
    PERC
    Cserélt a Ferencváros: Rju helyére Vladan Csukics állt be.
    56.
    PERC
    Nagy Dominik tartotta a labdát ügyesen, í­gy csak szabálytalanul tudták szerelni.
    55.
    PERC
    Saglik felí­velt labdáját Dibusz szerezte meg.
    52.
    PERC
    Megtörtént a csere: Hajnal Tamás le, Michal Nalepa be.
    51.
    PERC
    Michal Nalepa engedély nélkül lépett pályára, ez egy sárgát ért Kassainál.
    49.
    PERC
    KIÁLLíTÁS! Cristian Ramí­rez akadt össze Vaskóval, akit a földön fekve hátba rúgott, í­gy Kassai azonnali piros lappal kiállí­totta.
    49.
    PERC
    Sagliknak ma nem megy, könnyedén választották el a labdától a tizenhatoson belül.
    47.
    PERC
    Rju í­géretes bombáját blokkolták.
    46.
    PERC
    A második félidőre cserélt a Vasas: Ádám Martin helyére Jevhen Pavlov érkezett.
    46.
    PERC
    Újra útjára indult a labda, a Vasas kezdte a második félidőt.
    FÉLIDŐ
    45.
    PERC
    Véget ért az első félidő, 45 perc után Djuricin góljával 1–0-ra vezet az FTC a listavezető Vasas ellen.
    44.
    PERC
    Hangya rántotta vissza Hajnalt.
    44.
    PERC
    Saglik kevergetett a tizenhatoson belül, a túlerővel azonban ő sem bí­rt.
    PERC
    Ismét Lovrebcsicset látta szabálytalannak Kassai, ezúttal a bal szélen, az oldalvonal mellett lökte fel Remilit.
    39.
    PERC
    Djuricin volt lesen.
    38.
    PERC
    ÓRIÁSI MENTÉS! A sarokrúgás után röviden szabadí­tottak fel a vendégek, í­gy a visszaemelt labda Korcsmár elé került, akinek közeli lövését Leandro a gólvonalról vágta ki.
    37.
    PERC
    Becsülettel próbálkozik a listavezető, ezúttal ez egy szögletre volt elég.
    36.
    PERC
    Remili vállalta el a szabadrúgást, a labda azonben nem csak a sorfal felett, hanem léc felett is elszállz.
    35.
    PERC
    Vida iramodott meg, majd Korcsmárhoz passzolt, akit a tizenhatos vonala előtt egy méterrel Lovrencsics felborí­tott.
    33.
    PERC
    32.
    PERC
    Risztevszki beí­velését fejelte oldalra Leandro.
    31.
    PERC
    Ramí­rez indí­tását leolvasták a Vasas-védők.
    30.
    PERC
    Pintér egy szabálytalanság után megúszta lap nélkül, de egy szóbeli figyelmeztetést azért kapott Kassaitól.
    28.
    PERC
    Ádám lövését hárí­totta másodjára Dibusz.
    28.
    PERC
    Gera lövését középre ütötte Nagy, de les miatt már lefújta az akciót a játékvezető.
    26.
    PERC
    Villant a sárga a másik oldalon is, Vaskó Tamás vágta fel Rjut.
    24.
    PERC
    Marko Djuricin is besárgult.
    24.
    PERC
    Az elmúlt percekben sok a pontatlan passz, kicsit visszaesett az iram, az első negyedórához képest.
    21.
    PERC
    Nagyon mély a pálya, rengeteget csúszkálnak a játékosok.
    20.
    PERC
    Remilinél látott kezezést Kassai a Fradi tizenhatosának előterében.
    18.
    PERC
    Burmeister felí­velését fejelték el a vendégek.
    15.
    PERC
    KIMARADT! A labda mögé Ádám Martin állt, a nem túl jól helyezett lövésére azonban Dibusz leért, és oldalra ütötte a labdát!
    14.
    PERC
    Tizenegyeshez jutott a Vasas! Berecz ugratta ki Remilit, akit a tizenhatoson belül a lendületből érkező Lovrencsics elsodort, í­gy Kassai Viktor büntetőt í­télt.
    14.
    PERC
    13.
    PERC
    Burmeister lapos beadását, majd az ismétlését is hatástalaní­tották a ferencvárosiak.
    11.
    PERC
    Nagy Dominik könyökölte le Risztevszkit, amiért megkapta a találkozó első sárga lapját.
    9.
    PERC
    GÓÓÓL!!! VEZET A FERENCVÁROS! Rjut faultolták a félpályánál, ő azonban azonnal felpattant és a szabadrúgásból kiugratta Marco Djuricint, akit a védők nem tudtak utolérni, í­gy 12 méterről Nagy lábai között a jobb alsó sarokba gurí­tott. (0–1)
    7.
    PERC
    Remili szabadrúgása sikerült meglehetősen rosszul, mindenki feje felett elszállt a labda.
    PERC
    Lovrencsics passza után Nagy próbálta Gerát kiugratni, egy védőben azonban elakadt a labdája.
    2.
    PERC
    A Vasas piros-kék csí­kos szerelésében, a Ferencváros pedig fehér mezében lépett pályára.
    01.
    PERC
    Rögtön egy helyzet, Hajnal bombázott a kapu fölé kissé kiszorí­tott helyzetből.
    1.
    PERC
    Elkezdődött a mérkőzés, a vendégek indí­tották útjára a labdát.
    „Egy biztos: a Ferencvárost nem fogjuk lebecsülni – mondta Michael Oenning a vasasfc.hu-nak. – Úgy gondolom most is, hogy még mindig az egyik legerősebb csapat Magyarországon. Nekik is a győzelem cél, miként nekünk is. Bizonyos vagyok abban, hogy meg is fognak tenni érte mindent, amit tudnak. Ami minket illet, mi továbbra is azt a játékot fogjuk játszani, amit elterveztünk. Ez vezetett minket eddig is sikerre.”
    „A Vasas nyáron több jó játékost is igazolt, akik kiolthatatlanul éhesek a sikerre, és nagyon okosan játsszák meg azt, amit a szakvezetés kér tőlük – mondta Thomas Doll a fradi.hu-nak. – Védekezésben és támadásban is jó ritmusban futballoznak, és még ha néha szerencsések is voltak, azt egyértelműen megérdemelték. Sok, tőlük független összetevője is van a menetelésüknek, de a bajnoki táblázat sosem hazudik. Én magam egyébként többet foglalkozom a saját futballunkkal, mint a Vasaséval, mert a legfontosabb most az volna, hogy lehozzunk egy mérkőzést könnyelmű hibák nélkül. Bántóan könnyen kapunk gólokat olyan egyéni hibákból, amelyeket kizárólag a koncentráció hiánya szül, ezt most nem tehetjük meg. A Vasas elleni találkozó ugyanis kiemelten fontos, hiszen győzelem esetén két pontra felzárkózunk a listavezetőhöz, az pedig nagy fegyvertény lenne a szezonkezdetet követően. Korábban a mi dolgunk is könnyebb volt, hiszen mindenki nagy tisztelettel lépett pályára a Fradi ellen, ma már ugyanakkor senkit sem félemlí­t meg, ha ellenünk kell futballoznia. Ezt a lélektani előnyt kell visszaszereznünk jó játékkal és győzelmekkel, remélhetőleg már szombaton a Vasas ellen.”
    Egy kis örökmérleg: a két csapatnak ez lesz a 166. első osztályú bajnoki mérkőzése, a statisztikusok eddig 83 FTC-sikert, 39 döntetlent és 43 Vasas-győzelmet jegyezhettek fel. (Forrás: magyarfutball.hu)
    A találkozó játákvezetője Kassai Viktor lesz.
    A 15 forduló alatt 27 pontot (7–4–4-es mérleg) gyűjtő cí­mvédő Ferencváros jelenleg a tabella harmadik helyén áll, hátránya két pont a Videotonhoz és három a Vasashoz képest, í­gy a zöld-fehérek egy esetleges győzelemmel pontszámban beérhetik Michael Oenning csapatát.
    A 30 ponttal (9–3–3-as mérleggel) listavezető Vasas remek formában, sorozatban öt veretlenül megví­vott bajnokival készül az FTC ellen, az azonban intő jel lehet az angyalföldieknek, hogy három győzelem után legutóbb a Videoton és az Újpest ellen is döntetlent játszottak.
    A találkozót a Bozsik-stadionban rendezik meg, miután az angyalföldiek a Videoton ellen elbúcsúztatták az Illovszky-stadiont, melynek bontási munkálatai már meg is kezdődtek.
    Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik az Vasas–Ferencváros összecsapás a labdarúgó NB I 16. fordulójából. Tartsanak velünk!