2020.V.9. Ferencváros – MTK: 4-1 (edzőmérkőzés)

Egy hozzászólás a(z) 11111100100ejegyzéshez

• ÉLŐ KÖZVETíTÉS

91. perc: véget ért a mérkőzés!
    90. perc: Tokmac lövését védte a vendégek kapusa.
    89. perc: Ramadan adott remek labdát Tokmacnak, támadónkat azonban szerelni tudták.
    88. perc: Frimpong indí­totta volna Zubkovot, de Baki nagyot mentett fejjel.

85. perc: Ramadan váltotta Csonkát.

82. perc: A sarokrúgást kifejelték a kékek, a kipattanót Tokmac tekerte fölé.
    81. perc: Vécsei parádés keresztpassza után Zubkov szép mozdulattal játszott Lovrencsicshez, akinek a beadását szögletre vágták a vendégek.
    79. perc: Lovrencsics bal oldali szabadrúgása ment el keresztbe.
    78. perc: Katona jobb oldali beadása volt veszélytelen.
    77. perc: Lovrencsics kezére pattant a labda, Kanta szabadrúgása a sorfalban akadt el.
    72. perc: Vass jobb oldali lövését védte nagy bravúrral Gróf, majd a kipattanót követően is nagyot mentett kapusunk.
    71. perc: folytatjuk!

70. perc: ivószünet.

69. perc: Vass Patrik félfordulatos lövése ment kevéssel fölé.
    65. perc: veszélyes jobb oldali MTK-támadás, Frimpong nagyot mentett becsúszva.
    60. perc: lesgyanús helyzetben ment el az MTK, már egy az egyben voltak Gróffal szemben, kapusunk azonban hatalmasat védett ziccerben!

58. perc: Gól, szépí­tett az MTK, bal oldali szögletet követően BAKI fejelt a jobb alsó sarokba, 4-1.

55. perc: jobb oldali beadást követően Sihnevich tartotta meg remekül a labdát, majd Vécseihez játszott, akinek a lövését védte az MTK kapusa.
    51. perc: Heister első megkerülős csele még bejött, a második már nem.
    48. perc: Tokmac parádés passza után Civic lőtte középre a labdát, de blokkolták a kí­sérletét.

46. perc: elkezdődött a második félidő!

A második játékrészben í­gy folytatjuk:
    Gróf -- Lovrencsics, Otigba, Frimpong, Heister -- Sigér, Csonka -- Zubkov, Vécsei, Tokmac -- Sihnevich

45+1. perc: véget ért az első félidő!

43. perc: Gera jobb oldali beadása után Botka mentett nagyot fejjel.
    41. perc: Isael tolta be jobbról a labdát, majd centikkel kapu fölé lőtt.
    38. perc: Lodico passza után Skvarka volt lesen.
    36. perc: Lodico lövése ment mellé.
    35. perc: Skvarka szöglete után majdnem öngóllal lett meg az ötödik.
    34. perc: Somalia passzát Lodico lépte át, Civic befutotta a labdát, majd szögletet harcolt ki.
    32. perc: Lencse lövése volt veszélytelen.

31. perc: GÓLRA GÓL! Boli nagyszerű labdáját követően BOTKA került ziccerbe, és a bal alsó sarokba lőtt, 4-0!

29. perc: GÓÓÓL!!! MÁR HÁROMMAL MEGYÜNK! Isael tartotta meg remekül a labdát, majd szépen passzolt Somaliahoz, aki megindult a labdával, majd nagyszerű labdát adott Skvarkának, aki elfektette a kapust, majd az alapvonalról nagyon higgadtan passzolt BOLIHOZ, aki nem hibázott, 3-0!

28. perc: most pedig Civic tisztázott fontos helyzetben, a gólvonalról mentett!
    27. perc: Bognár jobb oldali beadása után Somalia mentett.
    27. perc: Prosser lőtt az oldalhálóba a bal oldalról.
    26. perc: Gera Dániel veszélyeztetett, jobb oldali, lapos lövése kevéssel ment mellé.
    26. perc: folytatjuk!

25. perc: ivószünet.

24. perc: Bognár két lövéssel veszélyeztetett, az első a kapufán csattant, a másodiknál Dibusz védett nagyot!
    19. perc: Botka indult el a jobb oldalról középre, Civicet indí­totta a bal oldalon, akinek a beadását blokkolták.
    17. perc: Botka került ismét jó pozí­cióba, jobb oldali, lapos beadását blokkolták.
    16. perc: Leandro indí­totta Civicet a bal oldalon, de a beadás előtt odaértek az MTK-védők.
    15. perc: Blazic adott nagyszerű labdát Botkának, a beadás azonban ezúttal nem talált társat.
    14. perc: Bognár lövését védte szépen Dibusz.

10. perc: GÓÓÓL!!! OTT A MÁSODIK! Botka jobb oldali beadására SKVARKA érkezett remekül, és a jobb alsó sarokba fejelt, 2-0!

8. perc: GÓÓÓL!!! VEZETÜNK! Egy szép labdaszerzést követően Isael sarokkal hozta nagyszerű helyzetbe LODICÓT, aki nagyon higgadtan jobbal a jobb alsó sarokba lőtt, 1-0!

8. perc: Civic bal oldali beadása ment el keresztbe.
    7. perc: az MTK végzett el szögletet, de hatástalaní­tottuk.
    5. perc: Skvarka indult volna meg a kapu felé, de lesen volt.
    3. perc: Lodico jobb oldali beadását blokkolták.

1. perc: elkezdődött a mérkőzés!

ELŐZMÉNYEK

A bajnokság újraindí­tását megelőzően ez az első felkészülési mérkőzésünk. Az ellenfelünk az NB I-be visszajutó MTK.