A Ferencváros díjmérkőzései

SorozatMGyDVRgKg
NB13032174965163269893534
NB2906122722778
Magyar Kupa36826146611171391
Szuperkupa530287
Ligakupa7239171613782
BL es BEK merkozesek411611146672
KEK merkozesek35166136751
EL es UEFA kupa merkozesek121562243201145
Intertoto merkozesek186483326
KK merkozesek6931830175136
Auguszta serleg111100631
Brull serleg8503299
Challenge Cup6303815
Corinthian dij1916126514
Ezustlabda1712234830
Felszabadulas kupa1310216114
Hadikupa29215310526
Husveti serleg75481215216124
Karacsonyi serleg86023912
Nemzeti Bajnoksagok kupaja139405514
Punkosdi torna310237
Szt. Istvan kupa9801359
Szt. Laszlo kupa3201105
Teli kupa118213516
Tovabbi hazai dijmerkozesek99581130285168
Tovabbi nemzetkozi merkozesek124270421432435932009
Osszesen5417316010401217137246995

4 hozzászólás a(z) A Ferencváros díjmérkőzései bejegyzéshez

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

    TFU_20020100_Fma_001 - 0018
OLDALAK
Ranglisták és statisztikák:
Következik: 09.19.21:00 EL csoportkör Espanyol-FTC (TV:Sport1)
Következik: 09.22.18:00 ZTE-FTC (TV:M4sport)
Következik: MK 09.25. 15:00 Iváncsa-FTC (TV: -)
Következik: 09.29.16:00 FTC-Kisvárda (TV:M4stream)
VVK 50 – A kupasiker 14 legszebb pillanata
FOTELSZURKOLÓ
Novák Dezső Utánpótlás Emléktornák
FACEBOOK:
HOST