A Ferencváros válogatott labdarúgói

JatekosPosztElso valogatottsagUtolso valogatottsagMerkozes (FTC)Gol (FTC)Merkozes (Osszes)Gol (Osszes)
Matrai Sandorhatved, csatar19561967810810
Fenyvesi Mate dr.csatar19541966768768
Albert Floriancsatar1959197475317531
Sarosi Gyorgy dr.csatar, fedezet1931194362426242
Balint Laszlovedo19721982602764
Nyilasi Tiborcsatar, kozeppalyas1975198558287032
Lipcsei Peterkozeppalyas, hatved19912005551581
Lazar Gyulafedezet19311941491491
Schlosser Imrecsatar1906192749486859
Toldi Gezacsatar1929194043244625
Gera Zoltankozeppalyas, csatar200220174289726
Rakosi Gyulacsatar19601968414414
Blum Zoltanfedezet19121925381381
Pancsics Miklos dr.hatved19671973370370
Rumbold Gyulahatved19071914330330
Keller Jozsefhatved19861994290290
Borbas Gaspar dr.csatar190319162854111
Turay Jozsefcsatar, fedezet1928193928104811
Koranyi Lajoshatved19291941270400
Sarosi III. Belafedezet19391945251251
Pusztai Laszlocsatar19701979245255
Pataky Mihalycsatar1912192724212421
Kohut Vilmoscsatar1925193824132614
Telek Andrashatved19921996240240
Rudas Ferenchatved19431949233233
Juhasz Istvan dr.csatar, fedezet19691974231231
Geczi Istvan dr.kapus19641974230230
Payer Imrehatved19111918214214
Dragoner Attilahatved19962005210280
Polgar Gyulahatved19321942210262
Rab Tiborvedo, kozeppalyas19751982200200
Deak I. Ferenccsatar1946194918242029
Martos Gyozovedo19771983180340
Gyepes Gaborhatved20022009181261
Toth-Potya Istvancsatar19091926177198
Gyetvai Laszlocsatar19381942173173
Brody Sandorfedezet19061913171171
Weisz Ferenccsatar19031917173173
Takacs Jozsefcsatar1923193317103226
Simon Tiborhatved19891995160160
Hada Jozsefkapus19321938160160
Morrison, Jasonkozeppalyas20052012161391
Magyar Istvancsatar19751979161161
Bode Danielcsatar20132016164164
Korody Karolycsatar19081912156156
Limperger Zsolthatved, kozeppalyas19891992151221
Nagy Norberthatved, kozeppalyas19951997151161
Dalnoki Jenohatved19521961140140
Gorszky Tivadarfedezet19031910141141
Szucs Lajosfedezet19671973141372
Pinter Attilahatved19861991142203
Nyilas Elekkozeppalyas19951997142142
Lakat Karoly dr.fedezet19451950130130
Obitz Gaborfedezet19211930130150
Matyus Janoshatved19982002130343
Henni Gezakapus19481953130160
Szoke Istvancsatar19691973133133
Poloskei Gaborcsatar19801987124154
Varga Zoltancsatar19641968122122
Lyka II. Antalfedezet19301934120120
Csikos Gyulakapus19371946120130
Ebedli Zoltankozeppalyas19761983121121
Bukovi Martonfedezet19261930110110
Furmann Karolyfedezet19251928110110
Tokoli Attilacsatar20002011111253
Nagy Adamkozeppalyas20152017110180
Kocsis Sandorcsatar1948195610106875
Rosa Deneskozeppalyas20042005100100
Kemeny Tiborcsatar193319379090
Leandro, de Almeidakozeppalyas, hatved2004201590160
Hajdu Attilakapus1994199880100
Horvath Ferenccsatar19962001813211
Huszti Szabolcskozeppalyas2004201083517
Hungler II. Janoshatved192019288080
Ku Lajoscsatar197219728181
Szokolai Laszlocsatar1978198581122
Amsel Ignackapus192119318090
Budai Laszlocsatar19491959823910
Wolfe, Rafehatved200820098181
Megyesi Istvanhatved197019757070
Pinter Adamkozeppalyas2010201770260
Kiszely Istvancsatar193919407474
Fischer Palcsatar1988199270190
Berkessy Elemerfedezet192819307070
Eisenhoffer Jozsefcsatar192019247787
Kispeter Mihalyhatved1941195370110
Branikovits Laszlocsatar197219756262
Albert Florian ifj.kozeppalyas199319966060
Kapic, Ademkozeppalyas200320046060
Balog Zoltanhatved200520056060
Mate Janoscsatar197019756272
Szabo Jozseffedezet192019236060
Mucha Jozsefkozeppalyas197419816060
Sestak, Stanislavszelso20042016606613
Besic, Muhamedvedo2010201660260
Vepi Peterhatved197219726060
Pokorny Jozsefcsatar190219055555
Takacs Akoskozeppalyas200520055151
Novak Dezsohatved195919685393
Czibor Zoltancsatar19491956504317
Tancos Mihalycsatar193019325151
Schembri, Andrekozeppalyas, csatar2006201750823
Haber, Justinkapus2004201650560
Beran Jozsefhatved, kapus190219044040
Braun Ferenccsatar190319074040
Bajevski, Aleksandarcsatar200420054040
Dibusz Deneskapus201420164040
Williams, Jan Michaelkapus2003201640730
Zsiboras Gaborkapus197919874040
Takacs Gezahatved192219324040
Mike Istvancsatar194519474141
Lisztes Krisztiankozeppalyas1994200440499
Manglitz Ferenchatved190319094040
Ramirez, Cristianvedo201320174191
Szanto Gaborvedo1979198240120
Ahmed, Adnankozeppalyas2007201130204
Sandor Jozseffedezet, csatar192519273030
Szucs Lajoskapus200220053030
Nemes Sandorcsatar191819193030
Balogh Tamaskapus199219923030
Weinber II. Janoshatved, fedezet190919113030
Nagy II. Andrasfedezet194319433030
Feldmann Gyulahatved1910192030100
Paling Zsoltkozeppalyas, csatar199219922020
Fuzi Akos dr.kozeppalyas1999200420120
Koltai Jozseffedezet190219062040
Posa Belahatved194019472030
Vincze Ottokozeppalyas1998200520110
Finta Karolycsatar194019402020
Razso Morcsatar192219282050
Rokken Imrefedezet192419242020
Detari Lajoskozeppalyas19841994216113
Schwarz Ernocsatar192219222222
Dan Vilmoscsatar192719272020
Sipos Vilmoscsatar194519462020
Magda Istvan Belafedezet193619372030
Lovrencsics Gergoszelso2013201720161
Kleinheisler Laszlokozeppalyas2015201720131
Kovacs Jozsefcsatar199319942020
Kiss Gyulacsatar193519372020
Kiss Belafedezet191419142020
Wolfe, Wolryhatved2007200920142
Kertesz Tamascsatar195519552020
Kereszturi Andraskozeppalyas, hatved1991199720202
Kakas Laszlokapus198219822020
Wiener Janoshatved191819192020
More Janosfedezet193319342030
Fodor Imrekozeppalyas198819932060
Tozser Danielkozeppalyas2005201520311
Wiener II. Jenocsatar192119211010
Tepszics Ignacvedo197919791010
Szeitler Karolycsatar191119111010
Varga Rolandszelso201420151042
Szedlacsik Ferenccsatar192819281010
Vukmir, Draganhatved200420041010
Szekeres Tamashatved199420031060
Wukovics Laszlocsatar199219951030
Arany Laszlokozeppalyas199519961030
Muller Ferenc dr.fedezet192619261010
Kovacs Belakozeppalyas199919991010
Kvaszta Lajoscsatar198619861010
Keri Karolyfedezet194819481010
Lakos Palhatved199819991030
Jancsika Karolyvedo198319831010
Jagodics Zoltankozeppalyas, hatved199419961071
Huber Rezsokapus192619311020
Hrutka Janoshatved1998200210243
Fritz Alajoskapus191019101010
Moutari, Amadouszelso2012201710220
Szabo I. Laszlofedezet195619561010
Gyomber Gaborkozeppalyas201320131010
Nagy Dominikkozeppalyas201620171020
Nikolsburger Rezsocsatar192019201010
Onody I. Andorhatved194619461010
Frohlich Sandorcsatar192719271010
Ronai Zoltancsatar190819081010
Szabo Ferenchatved, csatar194819481010
Hamori Frigyes Laszlofedezet193719371010
Nacer, Bouichecsatar

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

    TFU_20020100_Fma_001 - 0018
Hírfolyam
OLDALAK
VVK 50 – A kupasiker 14 legszebb pillanata
Következik: 09.30. 18:00 Balmazújváros-FTC (Stream:m4sport.hu)
FACEBOOK:
HOST:
FOTELSZURKOLÓ