2011.IV.10. NB II., Győri ETO II. – Ferencváros II.: 2-1

NB II-es csapatunk egygólos vereséget szenvedett a győriek második csapatától. A hazaiak 2-1-re nyertek.

Lipcsei Péter: – Tavasszal eddig jól szerepeltünk, most viszont egy nagyon nehéz meccs vár ránk Győrben. Ősszel egy szoros meccsen kikaptunk, de nem játszottunk rosszul. Érdekes, hogy ősszel idegenben volt veszélyesebb az ETO II, jó lenne, ha meg tudnánk őket lepni. A sérült Svábra nem számí­thatok, az pedig a Siófok elleni mérkőzés után derül ki, hogy az első csapatból ki csatlakozik hozzánk.

Győri ETO II. – Ferencváros II.: 2-1 (2-1)
Győr – ETO Park, 250 néző, vezette: Kovács G. (Király K., Kóbor)

Győr: Sánta A. – Nagy Á. (Nyitrai 46.), Bieder, Eugene, Totadze – Babic, Ganugrava – Dudás, Dömötör D. (Horváth G. 68..), Sarasenidze (Molnár T. 80.) – Niksic
kispad: Haga, Varga T., Paget, Czeitler
edző: Klement István

Ferencváros: Haber – Tóth A., Fülöp N., Vattai, Junior – Papp M., Antal (Nyilasi B. 60.), Vass M., Peszmeg – Varga B. (Kovács István 65.), Pölöskey
kispad: Hermány, Holman, Tóbiás, Szabó R., Gyürki
edző: Lipcsei Péter

Gól: Niksic (2.), Dudás (38. – 11–esből) illetve Pölöskey (40.)
Sárga lap: Fülöp N. (38.)

Gyorsan vezetésre tett szert a hazai csapat, a 38. percben pedig már 2-0 volt az állás. Gólunkat Pölöskey szerezte a 40. percben, a szépí­tés után sajnos az egyenlí­tés nem sikerült.

Lipcsei Péter: – Nem érdemeltünk vereséget, hiszen a mérkőzés nagy részében fölényben játszottunk.

Klement István: – Néhány játékosunknál az egyéni ambí­ciót hiányoltam, de ez a győzelem is három pontot ér.

(A Ferencváros hivatalos honlapja, az nso.hu és az MLSZ adatbankja alapján)