2011.IX.3. NB II., Veszprém – Ferencváros II.: 3-1

A hazaiak 3:1 arányban győzték le a Fradit.

Vereséget szenvedett második csapatunk a másodosztály 3. fordulójában. Gólunkat Tóth Bence szerezte.

Veszprém – Ferencváros II.: 3-1 (1-0)
Veszprém, 400 néző, vezette: Kovács Gábor (Péter, Makkosné)

Veszprém: Kádár – Garai, Hegedűs, Hevesi-Tóth, Bosnjak – Ihász, Szöllőskei (Finta 60.), Thiago (Schleer 80.), Burcsik – Novothny, Alex (Nikolin 65.)
kispad: Kiss G., Gomez, Leitold, Pálfi
edző: Vágó Attila

Ferencváros: Jova – Tóth A., Fülöp N., Vattai – Peszmeg (Antal 70.), Vass – Fitos (Szabó R. 78.), Tóth B., Józsi, Gárdos – Varga B. (Papp M. 46.)
kispad: Rigó, Nyárasdi, Nyilasi B., Pölöskei P.
edző: Lipcsei Péter

Gól: Alex (29.), Novothny (54.), Finta (74.) illetve Tóth B. (60.)
Sárga lap: Hevesi-Tóth (66.), Bosnjak (70.) illetve Papp M. (70.), Vass (84.)

A gólok:

29. perc: Alex tolta ki balra Burcsiknak a labdát. A közzéppályás beadott, Alex pedig a vendégkapu bal oldalába fejelt, 1:0.

54. perc: Thiago cselezett a jobboldalon, két védőt lerázott, beadásába beleértek, a kippattanót Alex továbbfejelte, a kaputól öt méterre álló Novothny a jobb felső sarokba bólintott, 2:0.

60. perc: Jobboldali szöglet után a kivágott labdát Tóth Bence kapura rúgta, a játékszer a vetődő Garain megpattant, s Kádárt becsapva a kapu bal oldalába perdült, 2:1.

74. perc: Nikolin harcosan ment a jobb oldalon, beadásába Novothny belefejelt, a labda Finta elé perdült, aki 16 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 3:1.

Vágó Attila: – Két vereség után felszabadultan futballoztunk, és ekkora különbséggel is megérdemelten győztünk.

Lipcsei Péter: – A helyzeteit jobban kihasználó veszprémiek megérdemelten nyertek, mert kettő egy után egy egyéni hibával tettünk azért, hogy veszí­tsünk.

(A Veszprém hivatalos honlapja, az nso.hu, a naplo-online. hu és az MLSZ adatbankja alapján)