Tétmérkőzés: Edzőranglista

EdzőMGYDVRGKGP%
Weinber János1100103100
Rauchmaul Emil282512104447690
Berkessy Elemér14102251143276
Sándor József14102248203276
Tóth-Potya István154108291751118435376
Szabó Pál22162487185076
Lyka Antal10676111935613823975
Blum Zoltán192138203470927543475
Rebrov, Szerhij38265780328373
Davison, Bobby694513111746614871
Hlavay György452979168819470
Gannon, Barney961222141970
Lakat Károly dr.12277242127712725570
Dimény Lajos9663102334415219969
Varga Zoltán38239680447868
Gellei Imre462713691409468
Vlak, Marijan17111531193467
Garami József824919141366316667
Doll, Thomas212125523542417942767
Novák Dezső243145445456932547966
Urbancsik Gábor7848102020211615466
Schaffer Alfréd4024610104597865
Nyilasi Tibor230131495041322844264
Mészáros József15087273632916928864
Kuntic, Zoran94502171763
Bródy Sándor432311990438062
Moniz, Ricardo623413151217711562
Tátrai Sándor13572313231517624761
Csanádi Ferenc11258282622312320260
Vilezsál Oszkár1053224111860
Pintér Attila19104529183460
Csanádi Árpád dr.26145750324760
Dalnoki Jenő286140885853031650859
Csank János924527201639916259
Sós Károly10655242723312518959
Friedmanszky Zoltán9345282020512816358
Rákosi Gyula9847242716410516556
László Csaba5828111997729555
Kalocsay Géza dr.23115729213855
Prukner László4722101582617654
Poklepovic, Stanko331581063415354
Máté Csaba210133350
Mucha József833214101250
Sárosi László dr.1253415141850
Vincze Géza411771770495847
Short, Craig291010929374046
Détári Lajos3411101345414342
Opata Zoltán932420181141
Vadas Miklós1552825301738
Deák Ferenc28861429573036
Nagy Tamás400431000

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

    TFU_20020100_Fma_001 - 0018
OLDALAK
Ranglisták és statisztikák:
Következik: 10.19.19:30 FTC-Újpest (TV:M4sport)
Következik: 10.24.18:55 EL csoportkör CSZKA Moszkva-FTC (TV:Sport1)
Következik: 10.27.17:15 MOL Fehérvár-FTC (TV:M4sport)
Következik: MK 10.27. 12:30 BKV Előre-FTC (TV: -)
VVK 50 – A kupasiker 14 legszebb pillanata
FOTELSZURKOLÓ
Novák Dezső Utánpótlás Emléktornák
FACEBOOK:
HOST