A Ferencváros megérdemelten győzött végig egyenrangú vendéglátója ellen.

Siófoki Bányász: Posza – Juhász, Bimbó, László (Ördög 70.), Perger – Kovács B., Győri, Pest K., Sallai – Szabó Z. (Soós 78.), Pest R.

Ferencváros: Udvarácz – Jagodics, Dragóner, Lipcsei, Nagy N. – Vincze O., Albert, Miriuta (Szűcs M. 83.), Nyilas (Nicsenko 80.) – Horváth F., Zavadszky

Gól: Albert (63.)
Sárga lap: László (35.), Sallai (38.), Pest R. (65.)
Jók: Posza, Bimbó, Pest R., Sallai, illetve Dragóner, Nagy N., Albert, Miriuta

Óriási zivatar volt, majd szakadó eső, úgyhogy 10 perccel később indult a mérkőzés a Balaton-partiak otthonában. Mindkét csapat nagy lendülettel kezdte a játékot, és az első komoly helyzet a siófoki kapu előtt volt, de Posza remekül tisztázott. A Ferencváros többet birtokolta a labdát, és sokkal többet is támadott, mint a helyiek. A siófokiak a kontrákra épí­tették akcióikat, sok esetben ez sikerült is, de helyzeteiket nem tudták kihasználni.

Szünet után a Ferencváros átvette a játék irányí­tását, sok veszélyes támadást vezettek a zöld-fehérek, és sok esetben kellett a siófoki kapusnak, Poszának óriási védéseket bemutatnia. A 63. percben egy kapu előtti kavarodásnál Albert elé pattant a labda, aki azt két méterről a kapuba kotorta (0-1). A gól után a Ferencváros kiengedett egy kicsit, a siófokiak kezdtek akciókat vezetni, a szerencsével azonban hadilábon álltak, mert vagy kí­sérleteik voltak pontatlanok, vagy a jókor közbelépő Udvarácz védett nagyokat.

1. Diósgyőri FC 1 1 – – 5-1 3 pont
2. Újpesti TE 1 1 – – 3-0 3
3. MTK FC 1 1 – – 3-1 3
Vasas Danubius Hotels 1 1 – – 3-1 3
5. Békéscsabai EFC 1 1 – – 2-1 3
BVSC-Zugló FC 1 1 – – 2-1 3
Győri ETO FC 1 1 – – 2-1 3
Haladás VFC 1 1 – – 2-1 3