• ftc.hu: Győzelmével a Fradi a második helyre jött fel a tabellán.

Fáy utca, 7.000 néző, vezette: Megyebí­ró (Szökrény, László)

Vasas: Nota -- Schindler, Herczeg Cs., Tóth A., Cvetkovic -- Simek, Polonkai, Szili, Tóth N. (Zsolnai 89. )- Gyánó, Maróti (Vincze I. 67., Kerényi 73.)

Ferencváros: Szűcs L. – Balog Z., Dragóner, Keller (Horváth P. 46.) -- Kriston, Lipcsei, Vén (Szabó T. 80.), Gyepes, Szkukalek -- Jovic (Zombori 65.), Gera

Gól: Gyánó (61.) illetve Jovic (55.), Horváth P. (86. -- 11-esből, 90.)
    Sárga lap: Gyánó (61.) illetve Jovic (55.), Horváth P. (86.)

Az első meglepetést az volt a Fáy utcában, hogy a Ferencvárosból hiányzott Pinte és Szabó Tibor is, Csank János a két légiós helyett Vént és Gyepest küldte pályára.

Az első félidőben csapnivalóan játszottak a csapatok, és gól sem született.

A második félidőben egy régi ismerőst köszönthettek a pályán a zöld-fehér szurkolók, ugyanis Keller helyett pályára lépett a sérüléséből felépült Horváth Péter. A Fradi tí­z perc elteltével Jovic révén megszerezte a vezetést: Kriston ment el a szélen, átí­velését Gera kedvező helyzetben vette át, de önzetlenül Jovic elé tálalt, akinek lövését Nota nem védhette (0-1). Nem sokáig örülhettek a fradisták, mivel a 61. percben egyenlí­tett a Vasas. Kerényi a tizenhatos előterében egy csellel becsapta Balogot, majd váratlanul Szűcs kapujába lőtt (1-1). A gól után kellemetlen pillanatokat élt át az angyalföldi kispad, mivel a csereként beállt a rutinos Vincze István a térdére kapott egy rúgást, és az egykori válogatott játékost le kellet cserélnie Komjáti András vezetőedzőnek. A hajrában a Fradi egyre többet támadott, és a 85. percben Gerát egy remek szóló után Nota csak szabálytalanul tudta megállí­tani a 16-oson belül. A büntetőt Horváth Péter a rossz irányba mozduló kapus mellett biztosan értékesí­tette (1-2). A 89. percben a Fradi megadta a kegyelemdöfést a hazaiaknak: az előkészí­tő ismét Gera volt, akinek átadásából Horváth állí­totta be a végeredményt (1-3).