Debrecen: Bí­ró – Bernáth, Kuttor, Aleksic, Hanák – Böőr, Turján (Tiber 80.), Sketiani, Szatmári (Radojicic 46.) – Bajzát, Nenadic (Kerekes 46.)

Ferencváros: Szűcs L. – Hrutka (Cheregi 72.), Lipcsei, Dragóner, Balog – Pinte, Gyepes, Vén, Zombori (Szkukalek 77.) – Jovic (Kuznyecov 90.), Fülöp

Gól: Gyepes (34.)
Sárga lap: Aleksic (39.), Bajzát (64.) illetve Lipcsei (40.), Hrutka (45.), Fülöp (64.), Cheregi (88.)

8. perc: Szatmári í­velt át a bal oldalról, Aleksic 13 m-ről lőtt, a labda Nenadicról a kapu fölé pattant.
10. perc: Zombori adott be balról, Fülöp 10 m-es lövését Aleksic a gólvonalról vágta ki.
34. perc: Jobboldali vendégszöglet után óriási kavarodás volt a kapu előtt, a labda végül Gyepesről került a hálóba (0-1).

62. perc: Hanákon pattant meg Jovic 14 m-es lövése, Bí­ró bravúrral védett.
89. perc: Böőr jobboldali beadását Kerekes próbálta átfejelni Szűcsön, de a kapus hárí­tott.

16 gólos: Tököli (Dunaferr)
12 gólos: Waltner (Zalaegerszeg), Egressy (Zalaegerszeg)
11 gólos: Illés (MTK), Ferenczi (MTK)

Egy hozzászólás a(z) 11111010001ejegyzéshez

• ftc.hu: Közepes szí­nvonalú mérkőzésen egy szerencsés találattal győzött a valamivel jobban játszó Ferencváros.

Debrecen-Ferencváros 0-1 (0-1)
    Debrecen, 6.000 néző, vezette: Szabó Zs. (Kormos, László)

(Kerekes 46.)

Ferencváros: Szűcs L. – Hrutka (Cheregi 72.), Lipcsei, Dragóner, Balog Z. – Pinte, Gyepes, Vén, Zombori (Szkukalek 77.) – Jovic (Kuznyecov 90.), Fülöp Z.

Sárga lap: Aleksic (39.), Bajzát (64.) illetve Lipcsei (40.), Hrutka (45.), Fülöp Z. (64.), Cheregi (88.)

A mérkőzés egyetlen találata a 34. percben született, amikor egy szögletet követően Gyepesről furcsa körülmények közepette pattant Bí­ró Szabolcs kapujába a labda. A debreceniek kezezést is reklamáltak, de a bí­ró megí­télte a gólt. A későbbiekben is a Fradi támadott veszélyesebben, és Gyepes egy kapufát is lőtt. A második félidőben esett a szí­nvonal, de továbbra is izgalmas, küzdelmes mérkőzést ví­vtak a csapatok. Pajkos János hiába próbálta a félidőben kettős cserével frissí­teni csapatát, a húzás nem vált be, mert támadói nem mutattak jó formát, í­gy ritkán adtak védenivalót a jó formában lévő Szűcsnek.