2006.I.29. Ferencváros – Buducnost: 0-2

Egy hozzászólás a(z) 11111010110ejegyzéshez

• 90
    Vége a mérkőzésnek. A Buducnost jobban sáfárkodott a lehetőségeivel, í­gy kétgólos győzelmet aratott.
    86
    Gyorsan szépí­thettünk volna, de nem sikerült. Brettschneidert buktatták a 16-oson belül, a jogosan megí­télt büntetőt Lipcsei lőtte, de a kapus hárí­tott.
    82
    Ami nem ment be az egyik oldalon, bement a másikon: Zafirovic jobb oldalról kilőtte a hosszú sarkot (0-2).
    81
    Brettschneider azonnal egy jó lövéssel vétette magát észre: 16 méteres lövése alig ment a kapu mellé.
    80
    Lazic helyett Brettschneider lépett pályára.
    79
    Azonnal egyenlí­thettünk volna: Budovinszky közeli próbálkozását védte bravúrral a szerb kapus.
    77
    Sajnos vezet a Buducnost: Kulic 16-ról kilőtte a sarkot (0-1)
    76
    Bartha került lövőhelyzetbe: 15 méteres lövését hárí­totta a kapus.
    69
    Bartha a meccs eddigi legnagyobb lehetőségét hagyta ki: közelről lőtt a léc fölé.
    63
    Tőzsér 30 méteres bombája alig ment el a kapufa mellett. Remek lövés volt.
    61
    Jovánczai helyett Horváth Dávid folytatja.
    57
    Újabb támadásunk akadt el az utolsó pillanatban a szerb hátvédekben.
    54
    Egy szép, kidolgozott támadás végén Jovánczai lövését blokkolták az utolsó pillanatban a védők.
    52
    A csereként beálló Fitos is aktí­v a jobb oldalon, már kétszer is veszélyesen húzott el.
    49
    Veszélyesebben kezdték a szerbek a második félidőt: egy szöglet utáni fejest követően a gólvonalról tisztáztak védőink.
    46
    Elkezdődött a második játékrész. Hármat cseréltünk: Bajevski helyett Bartha állt be, Erős helyett Tőzsér a pályán, mí­g Szalait Fitos váltotta. Szalaival elégedett volt vezetőedzőnk, de szeretne Fitosnak is játéklehetőséget adni.
    45
    Vége az első játékrésznek. Csapatunkból leginkább Szalai játéka dí­csérhető, aki a 45 perc során bejátszotta a teljes jobboldalt, az alacsony szélső meglehetősen aktí­v.
    39
    Szűcs hárí­tott bravúrosan, lábbal egy közelről leadott szerb próbálkozást.
    35
    A Buducnost is eljutott a kapunkig: Szűcs hárí­tott a jobb sarok elől egy távoli lövést.
    32
    Tí­már rúgta le ellenfelét, védőnk sárga lapot kapott.
    26
    Lazic is vállalkozott egy távoli lövésre, lapos próbálkozását védte a szerb hálóőr.
    20
    Mezőnyjáték folyik a pályán, bár mi birtokoljuk többet a labdát. Komolyabb ziccerig még nem jutottak a csapatok, nekünk volt egy-két lövési kí­sérletünk.
    15
    Az első negyedórában mi uraltuk a játékot, ahogyan az várható volt, a Buducnost masszí­van védekezik.
    11
    Bajevski játszott Jovánczaihoz, akinek lapos lövését védte a kapus.
    7
    Bajevski vállalkozott távoli lövésre, sajnos a kapu mellé lőtt.
    3
    Erős letámadással kezdtünk.
    1
    Elkeződött a találkozó: Csepregi Richárdra sérülés miatt nem számí­that a szakmai stáb, de kisebb húzódás miatt nincs ott a pályán Leandro de Almeida és Bognár Zsolt sem. Mai kezdőcsapatunk í­gy a következő: Szűcs – Tí­már, Budovinszky, Botis, Balog – Szalai, Lipcsei, Lazic, Erős – Bajevski, Jovánczai.