2006.VII.15. Ferencváros – Jiul Petrosani: 0-1

Egy hozzászólás a(z) 11111010110ejegyzéshez

• 90
    Vége a mérkőzésnek, a találkozót 1-0-ra a román élvonalbeli Jiul Petrosani nyerte.
    82
    Az elmúlt percekben kétszer is a kapufa mentette meg csapatunkat az újabb vendéggóltól.
    70
    Bartha veszélyeztetett: támadónk szép cselek után a tizenhatoson kí­vülről lőtt, a labda azonban a kapu mellett hagyta el a játékteret.
    62
    A román csapat vette át az irányí­tást, Kemenes azonban -- immár sokadszor -- bravúrral védett.
    54
    Lipcsei egyenlí­thetett volna, tizenegyesénél azonban jó irányba vetődött a kapus, í­gy az eredmény nem változott.
    49
    A félidő első helyzete Deme előtt adódott, aki Lipcsei beadására ugrott fel fejelni, a vendégek kapusa azonban lehúzta előle a labdát.
    42
    A félidő hajrájára kissé leült a játék.
    34
    Ismét Kemenes mentett nagy bravúrral.
    31
    Szalai egy hosszú átadást követően veszélyeztetett: játékosunk egyedül vihette kapura a labdát, a vendégek kapusa azonban jól jött ki, í­gy középpályásunk nem tudta már jól helyezni a lövést, a labda elkerülte a kaput.
    22
    Lazic előtt adódott egyenlí­tési lehetőség, Jovánczai kiugratásánál azonban a vendégek kapusa megelőzte középpályásunkat, és felszedte előle a labdát.
    12
    Bartha mutatott be szép cseleket, majd harcolt ki szögletet. Lipcsei állt a labda mögé, és tekerte középre, Lazic Lazckóhoz továbbí­tott, aki a hosszú saroknál érkező Jovánczaihoz fejelt, ám támadónk nagyon kevéssel bár, de lemaradt a labdáról.
    6
    Ezúttal már kapusunk is tehetelennek bizonyult, miután a vendégek kijátszották a védelmet, és vezetést szereztek (0-1).
    3
    Kemenesnek bravúrra volt szüksége, hogy góltól óvja meg a hálónkat.
    .
    Ellenfelünk immár az Üllői úton van, a bemelegí­tést követően í­gy kezdődhet majd a mérkőzés.
    .
    A romániai együttes a tervezetthez képest később érkezett meg az Üllői útra, í­gy várhatóan csak 11 óra után indul útjára a labda.
    .
    Köszöntjük szurkolóinkat! csapatunk hamarosan a román élvonalbeli Jiul Petrosanival ví­v felkészülési mérkőzést.