2007.I.27. Ferencváros – Vác: 0-2 (edzőmérkőzés)

M-ftc-vácHarmadik előkészületi mérkőzését játszotta csapatunk, az ESMTK elleni győzelem és a Kaposvár ellen elért döntetlen után ezúttal a Váctól kikaptunk.

Ferencváros – Vác: 0-2 (0-1)
Kelen SC pálya, 300 néző, vezette: Szőts

Ferencváros:

I. félidő: Kemenes – Balog Z., Dragóner, Hegedűs Gy., Buz – Deme, Lipcsei, Lazic, Laczkó Zs. – Jovánczai, Tököli
II. félidő: Komora – Medgyesi, Szálkai, Ferencz, Nagy J. – Fitos, Nagy S., Zsivoczky, Laczkó Zs. – Jovánczai, Horváth D.

Dunkanyar-Vác: Köteles (Szentpéteri) – Lettrich (Ráthi), Kovács P., Gáspár, Makrai – Csopaki, Farkas P., Vén, Rusvay – Szabó V., Bozori (Kulcsár T.)

Gól: Szabó V. (9.), Rusvay (52. – 11-esből)
Sárga lap: Laczkó Zs. (47.)

Az első félidőben az időjárásnak köszönhetően irreális körülmények között játszottak az együttesek, a váciak azonban egy szerencsés góllal megszerezték a vezetést. Ezt követően mezőnyfölénybe kerültünk, több helyzetünk is volt, de de nem tudtuk kihasználni a lehetőségeket.

A második félidőben pályára léptek a fiataljaink is, akik bátran játszottak, egészen a második váci gólig. Ezt követően az ellenfelünk fölénybe került, és a mérkőzés végéig megtartotta a két gólos vezetését.

Gellei Imre: – Tompák, fáradtak voltunk ezen a mérkőzésen is, ami érthető, hiszen a kemény téli alapozás közepén tartunk. Remélhetőleg, két-három hét múlva játszik majd úgy a csapat, ahogy szeretném. Ennek ellenére az első félidőben voltak lehetőségeink, amelyekkel nem tudtunk élni. Hegedűs és Buz sorsa jövő héten dől el, még túlesnek különböző vizsgálatokon, és ezt követően döntjük el, hogy szükségünk van-e rájuk.

NS-20070128-03-20070127

(Az nso.hu és a Ferencváros hivatalos honlapja alapján)

Egy hozzászólás a(z) 11111010111ejegyzéshez

• 90
    Vége a mérkőzésnek.
    85
    Mezőnyjáték folyik a pályán, a kapuk nem kerültek veszélybe.
    68
    Kovács 23 méteres szabadrúgását Komora védte.
    Fiataljaink jól kezdték a második félidőt, de a bekapott gól megfogta őket, azót a Vác fölényben játszik.
    52
    Ferencz hátul eladta a labdát, Kulcsár egyedül vitte Komorára, elgurí­totta mellette, majd elesett. A megí­télt büntetőt Rusvay lőtte a kapuba. (0-2)
    50
    Zsivóczky csavart szabadrúgásból kevéssel a jobb felső sarok fölé.
    44
    Hegedűs 17 méteres szabadrúgása alig ment fölé.
    42
    Szabó lépett ki a védőink közül, 12 méterről lőtt, Kemenes azonban bravúrral védett.
    39
    Szabó újabb gólt szerzett, de a játékvezető les miatt érvénytelení­tette.
    37
    Deme szöglete után Buz fejelt fölé.
    35
    Tököli vált le az emberéről, majd nagyon éles szögből az oldalhálóba lőtt.
    30
    Tököli majdnem egyenlí­tett. Lipcseitől kapott egy jó labdát, lerázta őrzőjét, majd 16 méterről alig lőtt a jobb felső sarok mellé.
    28
    Deme ment el a jobb oldalon, középre adott, Laczkó kicsivel maradt le a labdáról.
    21
    Szabadrúgáshoz jutottunk 23 méterre a kaputól, Lipcsei kevéssel csavart a bal felső mellé.
    Ellenfelünk szinte csak védekezik, mi próbálunk kombinatí­v játékot bemutatni, de a pálya talaja ezt nem teszi lehetővé.
    15
    Elsősorban szögletekből veszélyeztetünk, ezúttal Tököli gurí­tott Lipcsei elé, aki 16 méterről fölé lőtt.
    9
    Szabó Viktor lépett ki a védőink közül és közelről, Kemenes mellett a bal alsó sarokba gurí­tott. (0-1)
    5
    Mi játszunk fölényben, bár nincs könnyű dolgunk a havas, csúszós talajon.
    1
    Elkezdődött a mérkőzés
    .
    Köszöntjük kedves olvasóinkat! Rövidesen kezdődik csapatunk idei harmadik edzőmeccse, amelyet a Vác ellen játszunk. Élő közvetí­tésünk a találkozóról 10.55-kor kezdődik!