2010.II.16. Ferencváros – Szigetszentmiklós: 4-1 (edzőmérkőzés)

2 hozzászólás a(z) 2010.II.16. Ferencváros – Szigetszentmiklós: 4-1 (edzőmérkőzés) bejegyzéshez

• Pista nagyon becsavarta a másodikat!

• FTC Press: A Ferencváros labdarúgó csapata kedden 13 órakor a Szigetszentmiklós együttesét fogadta az FTC népligeti műfüves pályáján. Az első félidőben a mezőnyjáték kiegyenlí­tett volt, de a zöld-fehérek több helyzetet tudtak kialakí­tani. A félidő vége előtt Megyeri kirúgását követően három érintésből, Kulcsár passza után Ferenczi talál pár méterről a kapuba. A második játékrész harmadik percében Ferenczi ismét kapuba talált de a játékvezető les miatt nem í­télt gólt. Az eset után pár perccel azonban szabadrúgásból közel húsz méterről Ferenczi védhetetlenül csavarta a bal fölsőbe a labdát, 2-0-ás eredményt produkálva. A 62. percben a Szigetszentmiklós szí­neiben Tóth Mihály értékesí­tette a kezezés miatt megí­télt büntetőt, 2-1-re szépí­tve ezzel a hazai előnyön. Craig Short ezt követően lecserélte mindkét csatárát és lehetőséget adott a Tóth-Yang párosnak. A hazaiak most sem álltak meg két gólnál, Tóth Bence a 77. percben ziccerbe hozta Shaw-t, aki a kapus mellett begurí­totta a labdát a jobb alsó sarokba. Még egy perc sem telt el, amikor Joaquin beadása az ellenfélről pattant a kapuba, kialakí­tva ezzel a 4-1-es ferencvárosi győzelmet.
    Ferencváros – Szigetszentmiklós 4-1 (1-0)

Megyeri – Joaquin, Csizmadia, Wolfe, Stockley – Doherty (Lipcsei 56. p.) – Morrison, Kulcsár – Shaw – Ferenczi (Yang 62. P), Elding (Tóth 62.p)
    Gólszerzők:
    FTC: Ferenczi 43. p., 52. p., Shaw 77. p., öngól 78. p., Szigetszentmiklós: Tóth M. 62. p.