2011.VIII.10. Balatonfüred – Ferencváros: 2-7 (edzőmérkőzés)

(Fotó: ftc.hu)

Csapatunk a BFC klubház és öltöző avatójának alkalmából megrendezésre kerülő mérkőzésen 7-2-re legyőzte a Balatonfüredet. A félidőben már 4-1 volt az állás a mieink javára, miután Alison, Rósa, Felix és Tóth Bence is betalált. A szünet után Pölöskey, Oláh és Zsivoczky volt eredményes.

Balatonfüred – Ferencváros 2-7 (1-4)
Balatonfüred, 1500 néző. Vezette: Szilasi.

Ferencváros:
I. félidő: Ranilovic – Rodenbücher, Dragóner, Otten, Balog Z. – Józsi, Tóth B., Morales, Rósa – Alison, Felix
II. félidő: Végh – Csizmadia, Grúz, Vattai – Jovanovic (Gárdos), Fitos, Lisztes, Maróti, Zsivoczky – Oláh, Pölöskey

Gól: Marosvölgyi, Boromisza G. illetve Alison, Rósa, Felix, Tóth B., Pölöskey, Oláh, Zsivoczky