2012.III.10. NB II., Ferencváros II. – Veszprém: 1-3

W_ftc-veszpremCsapatunk 3-1-es vereséget szenvedett a labdarúgó NB II. Nyugati csoportjának 18. játéknapján. Gólunkat háromgólos vendégvezetés után Varga Bence szerezte. Batikot a mérkőzés hajrájában kiállí­tották.

Ferencváros II. – Veszprém: 1-3 (0-1)
Albert stadion, 200 néző, vezette: Kovács J. Zoltán (Péter, Hofbauer)

Ferencváros: Hermány – Maróti (Nyilasi B. 60.), Fülöp N., Vattai, Birtalan (Papp M. 67.) – Peszmeg (Varga B. 46.) – Gárdos, Batik, Vass – Holman, Morales
kispad: Rigó, Nyárasdi, Pölöskei II. P., Kleizer
edző: Lipcsei Péter

Veszprém: Tarczy – Garai (Ihász 80.), Császár, Lang, Bosnjak – Nikolin, Hevesi-Tóth, Molnár Z., Thiago (Leitold 85.) – Eggmann (Pálfi 74.), Bali
kispad: Varga T., Czvetkó, Finta, Burcsik
edző: Vágó Attila

Gól: Varga B. (69.) illetve Hevesi-Tóth (3.), Császár (48.), Thiago (51.)
Sárga lap: Gárdos (38.), Vass (57.) illetve Molnár Z. (32.), Hevesi-Tóth (42.), Lang (89.)
Kiállí­tva: Batik (87.) illetve Bali (87.)

Gólok:

3′ Nikolin jobboldali sarokrúgását Hevesi-Tóth 10 méterről fejelte a jobb alsó sarokba, 0-1.
48′ Predrag szerzett vissza egy labdat az ellenfél 16-osán belül, a centerezését Császár lőtte 11 méterről a hálóba, 0-2.
51′ Lang jobboldalrlól adott középre, Bali csak lekezelni tudta a félmagasan érkező labdát, amelyre Thiago érkezett és a lövését a kapus csak a hálóba tudta paskolni, 0-3.
69′ Egy közeli lövés kipattant Tarczyról, amelyre rávetődött, de a kezei közül Varga a kapuba sodorta, 1-3.

A végén mindkét szakvezetőt elküldte a játékvezető a kispadról és egy kalaskodás után kiállí­totta Balit és Batikot.

Lipcsei Péter: – Kritikán aluli játékvezetés mellett kaptunk ki.

Vágó Attila: – Az első félidő kiegyenlí­tett játékot hozott, a második félidőben húsz perc jó futball elég volt, hogy megnyerjük a mérkőzést.

(A Veszprém hivatalos honlapja, az nso.hu és az MLSZ adatbankja alapján)