2013.IV.14. NB II, Ferencváros II. – Orosháza: 3-0

Második csapatunk 3-0-s győzelmet aratott a labdarúgó NB II Keleti csoport 22. fordulójában az Orosháza ellen Csepelen. Góljainkat Nehéz (2) és Vattai szerezte.

Mérkőzés előtti nyilakozatok:

Major László: — A hét nap alatt lejátszott három bajnoki mérkőzés sokat kivett a fiúkból, a Honvéd-MFA ellen a második félidőben a fáradtság miatt nem sikerült három ziccert kihasználnunk. A Fradi ügyes fiatalokból álló együttes, amelyhez csatlakozik néhány rutinosabb labdarúgó az NB I-es keretből. Nehéz mérkőzésre számí­tok, amelyen jó lenne ponto(ka)t szereznünk.

Ferencváros II. – Orosháza: 3-0 (1-0)
Csepel, 200 néző, vezette: Fenyvesi Szabolcs (Péter T., Mohos)

Ferencváros II: Hermány – Simita, Vattai, Batik, Birtalan – Vass, Csilus (Erdei V. 80.) – Popgeorgiev (Kónya 58.), Nyilasi B., Papp M. (Majzik 86.) – Nehéz
kispad: Rigó, Kleizer, Peszmeg, Erdei G.
vezetőedző: Lipcsei Péter

Orosháza: Molnár T. – Szűcs D. (Kerekes I. 40.), Milenkovics, Futaki, Kerepeczki – Varga R. – Ács, Ondrejó, Végh A. (Lupsa 42.) – Tóth D., Balázs J. (Hamed 72.)
kispad: Bordás, Petrovic, Szabó N., Szabó T.
vezetőedző: Major László

Gól: Nehéz (17., 81.), Vattai (56.)
Sárga lap: – illetve Varga R. (21.), Végh (32.), Szűcs D. (35.)

17. perc: Kapu előtti kavarodás után Nehéz elé kerül a labda, aki a kapuba továbbí­totta azt, 1-0.
56. perc: Bal oldalról elvégzett szögletet Vattai fejelt a hálóba, 2-0.
81. perc: Vas átadásából ismét Nehéz eredményes.

Lipcsei Péter: – Nagyon jól játszottunk, a kapunk nem forgott veszélyben, magabiztos győzelmet arattunk. Megyünk tovább ezen az úton.

Major László: – Tizenkét nap alatt négy meccset az Orosháza nem bí­r lejátszani, elfogytunk a végére.

(A Ferencváros és az Orosháza hivatalos honlapja, az nso.hu, és az MLSZ adatbankja alapján)