2013.XII.1. NB III, Ferencváros II. – Ebes: 7-0

fradi_cimerKiütéses győzelemmel a tabella 12. helyén zárta az őszt második csapatunk az NB III Keleti csoportban.

Ferencváros II. – Ebes: 7-0 (3-0)
Csepel, ? néző, vezette: Ducsai József (Berényi, Szert)

Ferencváros II: Rácz (Tiba 82.) – Csilus T., Otten (Girán 65.), Erdei G., Pintér Dominik – Nagy Á. – Csilus Á., Nagy D., Csanálosi (Erdei V. 72.), Kovács Krisztián – Péter
kispad: Majzik, Marcinaskó, Korkut
vezetőedző: Lipcsei Péter (eltiltva ) helyett Dejan  Milovanovic

*Ebes: Nagy B. (Tóth I. 72.) – Szabó G., Barabás, Bakonszegi, Gerda – Kelemen L., Molnár B. (Pintér Dániel 63.), Nagy K., Nagy I. – Leiter (Kovács Kevin 68.), Tóth T.
kispad: Varga F., Szász, Sustyák
vezetőedző:

Gól: Péter (15. – 11-esből, 38.), Nagy D. (25. – 11-esből, 48.), Nagy Á. (61.), Csilus Á. (64., 78.)
Sárga lap: Pintér Dominik (89.) illetve Barabás (25.)

Fontosabb események:

13. perc: Nagy Dominik vállalkozott egy lövésre 18 méterre a vendégek kapujától, löketét Nagy bravúrral tolta szögletre.
15. perc: Csanálosi verekedte be magát a vendégek büntetőterületére, miután a lábát elhúzták a játékvezető azonnal a tizenegyes pontra mutatott. Péter lövését először Nagy védte, de már a fejesnél tehetetlen volt, 1-0.
20. perc: Nagy Ádám 17 méterről próbálta meg, és bizony Nagynak megint hatalmasat kellett védenie.
25. perc: Ismét büntetőt í­télt a játékvezető a zöld-fehérek javára. Ezúttal Péter lábát húzta el Barabás miután megpróbált két védő között kapura törni. Nagy D. lágyan alányúlt a labdának, a kapus a másik irányba vetődött, 2-0.
38. perc: Akcióból is sikerült betalálni a Fradinak. Kovács kapott jobbról a hosszúra egy labdát, önzetlenül laposan Péterhez passzolt, akinek már nem volt nehéz dolga a befejezésnél, ajtó-ablak helyzetben bebelsőzte, 3-0.

47. perc: Tóth Tamás kapott egy jó labdát, éles szögből hat méterről rúgta kapura, Rácz bravúrral védte.
48. perc: Csilus Ádámot buktatták 17 méterre a vendégek kapujától. Nagy D. az Ebes kapujával szemben, 17 méterről a jobb felsőbe tekert, 4-0.
61. perc: Nagy Ádám 25 méterről, ballal bombázta be a léc alá, 5-0.
64. perc: Szögletből született a Fradi újabb gólja. Bal oldalról í­velték be a sarokrúgást, középen ide-oda pattogott a labda, végül négy méterről Csilus Á. fejelt a kapuba, 6-0.
78. perc: Nagy D. í­velte be balról a szögletet, a kapu előtte kavarodásból végül Csilus Á. bepofozta a labdát, 7-0.
79. perc: Bal oldalról rúgták középre a hazaiak a labdát, Csilus Á. 15 méterről, kapásból a jobb kapufát találta el.
86. perc: A jobbról beí­velt labdára a hosszún érkező Barabást buktatták, a játékvezető befújta a büntetőt. Tiba megfogta Tóth T. büntetőjét.

*A vendégek a 14. fordulótól az U21-es csapatukkal szerepelnek.

(Az onlajnok.com, a Ferencváros és az Ebes hivatalos honlapja valamint az MLSZ adatbankja alapján)