Népliget, 200 néző, vezette: Zierkelbach Péter (Illés T., Horváth Z.)

Ferencváros II.: Rácz – Kárász, Otten (Popgeorgiev 20.), Gyurácz, Pintér D. – Csilus Á. (Erdei G. 68.), Girán – Erdei V., Nagy D., Nagy Á. – Péter (Kovács K. 74.)
kispad: Tiba, Pirik, Csanálosi,  Marcinaskó

Putnok: Burdun – Varga M. (Horváth B. 74.), Kovács I., Kovács R., Bene – Truhanov, Zimányi – Milosavljevic (Kerékgyártó 62.), Nenadovic (Szűcs 55.), Szabó Á. – Borbély
kispad: Botló, Szemere, Rubint, Szeleczki

Gól: Péter (13. – 11-esből), Nagy D. (87. – 11-esből) illetve Kovács R. (82.)
Sárga lap: Otten (15.), Gyurácz (27.), Nagy D. (43.), Csilus Á. (62.), Pintér D. (83.) illetve Kovács I. (13.), Szabó Á. (54.), Truhanov (78., 79.)
Kiállí­tva: Truhanov (79.)

Fontosabb események:

13. perc: Csilus lőtt kapura 18 méterről, de a lövésébe Kovács I. kézzel ért bele. A tizenegyest Péter magabiztosan a kapu bal alsó sarkába lőtte, 1-0!
79. perc: Truhanov kapott sárgát egy rossz becsúszásért, majd miután nem hagyta abba a reklamálást, egy újabb sárga lappal kiállí­totta a játékvezető.
82. perc: Óriási kapu előtti kavarodás után Rácz kapus a földön maradt, majd Kovács R. közelről az üres kapuba lőtte a labdát, 1-1!
87. perc: Nagy Dominik ellen szabálytalankodtak a tizenhatoson belül! A büntetőt a sértett higgadtan a bal alsó sarokba gurí­totta, 2-1!

(Az onlajnok. com, a Ferencváros és a Putnok hivatalos honlapja valamint az MLSZ adatbankja alapján)