Dunaharaszti – Ferencváros II.: 2-1 (1-0)
Dunaharaszti, 400 néző, vezette: Sipos Katalin (Legeza, Éles)

Dunaharaszti: Gyatyel – Kovács G., Nyéki, Ferenczi, Márton, Rétsági, Gacsal, Mészáros (Miskei, 68.), Rebecsák (Benke, 74.), Dallos, Bozsik (Vitányi 90+2.)
kispad: Vasvári, Csesznák, Farkas P., Szanku

Ferencváros II.: Sebestyén – Lipcsei K., Kárász, Szántó G. (Pergel, 64.), Adamcsek, Derekas, Kovács K., Szpirulisz, Novák Zs. (Csernik, 46.), Lakatos I., Gera D. (Takács M., 81.)
kispad: Bajkán, Cseszlai, Nyéki, Szabó N.
vezetőedző: Lipcsei Péter

Gól: Nyéki (8.), Mészáros (67.) illetve Adamcsek (69.)
Sárga lap: Mészáros (15.), Márton (41.), Bozsik (72.), Rétsági (83.), Vitányi (90+3.) illetve Szpirulisz (40.)

A hazaiak hivatalos honlapjának beszámolója:

Az NB III Közép-csoport huszonhatodik fordulójában a Ferencváros II-t látta vendégül első számú felnőtt csapatunk.

Az első néhány perc ismerkedős játéka után, a 8. percben Rétsági szögletét fejelték ki a védők, amit Márton gyűjtött be és visszapasszolt Rétságihoz. Csapatkapitányunk újra középre tekert, ahol Nyéki emelkedett a legmagasabbra és a hosszú felsőbe fejelt. 1-0!

Néhány perccel később Gacsal szabadrúgására Bozsik érkezett, ám az ő bólintását megfogta Sebestyén.

A 18. percben a kaputól 22 méterre jutottunk szabadrúgáshoz. A labda mögé Rétsági állt és nagy erejű lövése a kapufán csattant.

A félidő hajrájában egyszer a Fradi is veszélyeztetett: a 39. percben egy szögletet követően Lipcsei fejelt fölé.

A második játékrész elején Adamcsek próbálkozását hárí­totta Gyatyel. Az 58. percben Rétsági jobb oldali szabadrúgását Bozsik csúsztatta fölé.

A 62. percben Bozsikot rántották le a tizenhatoson belül, a játékvezető viszont nagyvonalúan továbbot intett.

A 68. percben Mészáros szerezte meg a tétovázó védőtől a játékszert, amivel elindult a kapu felé, majd Bozsikhoz passzolt. Támadónk a tizenhatoson belül visszagurí­tott Mészároshoz, ő pedig 10 méterről a kiszolgáltatott Sebestyén mellett a gólvonal mögé lőtt. 2-0!

Hogy a hajrá még se legyen unalmas, arról Adamcsek gondoskodott. Két perccel a második gólunk után kapott labdát, amivel betört a tizenhatoson belülre és a kapunkba helyezett. 2-1!

Az utolsó negyedórában még két nagy lehetőséget jegyezhettünk fel: a 74. percben előbb Adamcsek gurí­tott a hálónkba, azonban a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot. A lefújás előtt kevéssel pedig bravúros vetődéssel hárí­tott egy lövést Gyatyel a gólvonal elől.

Összességében a helyzetek alapján megérdemelten nyertük meg az összecsapást, í­gy feljöttünk a tizenkettedik helyre.

Króner Péter: „Számunkra nagyon fontos meccsen sikerült nyerni! Fegyelmezettek voltunk és nagyot küzdöttünk, í­gy összességében megérdemelten győztünk!”

(A Ferencváros és a Dunaharaszti hivatalos honlapja valamint az MLSZ Adatbankja alapján)