2019.VII.25. Ferencváros – Budaörs: 5-5 (edzőmérkőzés)

Ezúttal tí­z gólt hozott a Fradi felkészülési mérkőzése

A Budaörs negyedóra után hárommal vezetett a zöld-fehérek ellen. A vége 5–5 lett.
Az eddig megszokott módon a Ferencváros labdarúgócsapata felkészülési mérkőzést játszott szerdai Bajnokok Ligája-selejtezős meccse után. Szerhij Rebrov vezetőedző ezúttal is azoknak adott lehetőséget, akik a tétmérkőzésen nem voltak a kezdőcsapat tagjai. A zöld-fehérek 5–5-ös döntetlent játszottak az NB II-es Budaörssel.

Ferencváros — Budaörs: 5-5 (2-4, 4-4)
FTC-MVM Sportközpont, ??:??. Zártkapus mérkőzés.
Vezette: ?

Ferencváros: Gróf (Szécsi G.) – Botka, Frimpong, Leandro, Heister – Sigér, Csonka – Varga R., Bőle, Isael – Szihnyevics
csereként pályára lépett: Szerető, Priskin, Silye, Spirovski, Wilmots
vezetőedző: Szerhij Rebrov

Budaörs: Varasdi – Menyhárt, Fényes, Kékesi, Forgács, Medgyes – Bakos, Molnár Cs., Stieber – Szabó B., Pethő
csereként pályára lépett: Marques, Mocsi, Fodor, Halmai
vezetőedző: Bognár György

Gól: Szihnyevics, Varga R., Szerető, Frimpong, Priskin illetve Kékesi, Pethő (2), Fodor, Bakos

A Fradi hivatalos honlapján található beszámoló szerint a csütörtök délelőtti, háromszor harmincperces találkozón Bognár György csapata tizenöt perc alatt háromgólos vezetésre tett szert.

A második és a harmadik játékrészben a népligetieknek sikerült fordí­taniuk, ám a Budaörs a hajrában döntetlenre mentette a mérkőzést.