2020.VIII.8. Sturm Graz – Ferencváros: 0-1

Egy hozzászólás a(z) 11111100100ejegyzéshez

• PERCRŐL PERCRE

MÁSODIK FÉLIDŐ

90. perc: Nincs hosszabbítás, ez a vége, a Ferencváros 1–0-ra legyőzte a Sturm Grazot.

84. perc: Varga szöglete után Somáliát megelőzve szabadítottak fel az osztrákok.

79. perc: Újabb cserék, Nguent Ramadan, Civicet Csontos váltotta.

77. perc: Ismét cserélt Rebrov, Sigér helyére Csonka András állt be.

75. perc: Nagy a meleg, újabb ivószünetet rendel el a játékvezető.

72. perc: Dvali nem tudja folytatni, Adnan Kovacevic állt be a helyére.

71. perc: Dvali maradt a földön, ápolni kell.

70. perc: Egy jobb oldali beadás után Shabanhaxhaj lőtte kapásból a kapu fölé a labdát.

67. perc: Újabb ferencvárosi csere, Lovrencsicset Botka Endre váltotta.

62. perc: Az FTC is cserélt kettőt, Somália érkezett Laidouni helyére, míg Bolit a most debütáló Roko Baturina váltotta.

62. perc: Ivószünet. Közben négyet cserélt a Sturm.

56. perc: Nguen 16 méterről lőtte a kapu fölé a labdát.

53. perc: GÓL! VEZETÉST SZERZETT AZ FTC! Nguen egy remek szóló végén balról adta be a labdát, amelyet Varga Roland állítgatás nélkül jobbal, nagyjából 12 méterről a Sturm kapujának bal oldalába lőtt. 1–0

49. perc: A bal oldali sarokrúgás után Varga kísérletezett, de nem találta el a kaput.

48. perc: Védés! Boli lépett ki helyzetben, kissé balról lőtt, de a kapusról szögletre pattant a labda.

47. perc: Dibusz adta el a labdát, de az osztrákok nem tudták megbüntetni a hibát.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

Az FTC egyet cserélt a szünetben, Isael helyére Varga Roland állt be.

ELSŐ FÉLIDŐ

45. perc: Véget ért az első félidő.

43. perc: Blazic mentett nagyot a tizenhatoson belül, Sturm-szöglet következik. Veszélytelen volt, a labda mindenki feje fölött elszállt.

33. perc: Egy a tizenhatoson belülre ívelt szabadrúgás után érkezett egy fejes Gorenc-Stankovictól, de a nem túl erős próbálkozás nem okozott gondot Dibusznak.

32. perc: Ezúttal Civic próbálkozott 25 méterről, de a kaput ő sem találta el.

31. perc: Friesenbichler kissé balról elvégzett szabadrúgása után Dibusz szedte fel könnyedén a jobb alsó sarok felé tartó labdát.

27. perc: Lovrencsics kísérletezett jobbról, állítgatás nélkül, de nem találta el a kaput.

23. perc: Ivószünet.

22. perc: Boli passzolt közelről a kapuba, de a csatárt kiszolgáló Isael lesen kapta a labdát Nguentől.

17. perc: Egymás után két szögletet végezhetett el a Sturm, de helyzet egyik után sem alakult ki.

Az előzetes hírekkel ellentétben a mérkőzést mégsem zárt kapuk mögött rendezik meg, nagyjából 150-200 néző van a lelátón.

15. perc: Dante lövése volt veszélytelen a ferencvárosi kapura.

13. perc: Máris cserélnie kellett a Sturmnak, Jantscher helyére Shabanhaxhaj állt be.

10. perc: Laidouni beadása a kapura is veszélyes volt, de a labda végül elkerülte azt.

5. perc: Lovrencsics kísérletezett, de ő sem találta el a kaput.

3. perc: A szöglet után nem alakult ki helyzet, a lövés elkerülte az FTC kapuját.

2. perc: Jantscher lövése után Dibusz nyomta szögletre a labdát.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a graziak indították útjára a labdát.

A mérkőzést a fradi.hu szöveges tudósítása alapján közvetítjük.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a Ferencváros–Sturm Graz nemzetközi felkészülési mérkőzés. Tartsanak velünk!