2023.I.11. Ferencváros – FC Augsburg: 2-0

2 hozzászólás a(z) 2023.I.11. Ferencváros – FC Augsburg: 2-0 bejegyzéshez

MÁSODIK FÉLIDŐ

90. perc: Vége a találkozónak, a Ferencváros megnyerte az edzőmeccset. 2–0

86. perc: Berisha ezúttal három méterről próbálkozhatott, Bogdán viszont remekül védett.

81. perc: Besic hibázott hátul, Berisha csapott le a labdára, majd távolról ellőtte, de magasan fölé.

80. perc: Készülődik a ferencvárosi próbajátékos, Kwaku Bonsu Osei, nagyjából tíz perc jut majd neki.

74. perc: GÓÓÓÓL! Halmai szerzett labdát, Mercier-hez játszott, aki kicselezte a rátámadó védőt, balra húzott, majd 13 méterről, ballal a léc alá vágta a labdát. 2–0

67. perc: Sigér szerzett labdát a saját térfelén, megindult előre, Marquinhoshoz passzolt, majd kapta vissza az Augsburg tizenhatosán belül, éles szögből el is lőtte, a labda elgurult a hosszú sarok mellett.

62. perc: GÓÓÓL! VEZET A FERENCVÁROS! Marquinhos szerzett labdát az augsburgi tizenhatos előterében, Mercier elég tálalt, aki 17 méterről, kissé kanalazó mozdulattal, szinte estében lőtt nagyon pontosan a bal alsóba. 1–0

60. perc: Hűha! Berisha kapott labdát a ferencvárosi tizenhatoson belül, a Fenerbahcétól kölcsönbe érkezett támadó egy csel után tisztára játszotta magát, majd a jobb felsőt célozta meg, csakhogy a kaput nem találta el.

56. perc: Jobb oldalról, távolról jöhetett szabadrúgással az Augsburg, és a tizenhatoson belülre ívelt labdát Winter fejelte el, bizony nem sokkal mellé.

50. perc: Sigér pörgette fel a labdát Halmai felé, aki 14 méterről fejelt, éppen a kapus kezébe.

49. perc: Ivanovic lőtt egyet, a labda viszont elment a Ferencváros kapuja mellett.

46. perc: A második félidőre a Ferencváros ebben az összeállításban futott ki: Bogdán – Wingo, Besic, Kovacevic, Pászka – Vécsei, Sigér, Halmai – Mercier, Haraisvili, Marquinhos.

46. perc: Sok-sok csere után folytatódott a meccs a második félidővel.

ELSŐ FÉLIDŐ

45. perc: Vége az első félidőnek, az állás döntetlen. 0–0

40. perc: Demirovic kapott kiváló indítást, kilépett a védők közül, majd amikor már csak 14 méterre volt a kaputól ellőtte, Bogdán azonban bravúrosan védett.

33. perc: Laidouni adta ezúttal be a labdát jobbról, érkezett Sammy Mmaee, aki 7 méterről, középről, nem sokkal fejelt a léc fölé.

28. perc: Civic szöglete után az Augsburg kapusáról, Gikiewiczről kijött a labda, de másodszorra már megkaparintotta.

27. perc: Zachariassen 17 méteres lövése pattant meg egy védőn, így ment szögletre a labda.

26. perc: Civic jobb oldali szögletének ártalmatlanítása semmilyen gondot nem okozott az augsburgi védőknek.

19. perc: Esiti kapott sárga lapot egy kezdőkörben elkövetett szabálytalanságért.

17. perc: Ferencvárosi helyzet! Jobb oldali szöglet után Zachariassen fejelhetett a túlsó oldalon, az ötös sarkáról, de a bal alsóra tartó labdát kivágták a németek a gólvonal közeléből.

14. perc: Nagy ferencvárosi védelmi hiba a tizenhatos előterében, Niederlechner lőhetett 7 méterről, de teljesen tiszta helyzetben éppen Bogdán kezébe lőtt.

4. perc: Gumny labdájával Maier tört be az FTC tizenhatosán belülre, Laidouni azonban taktikusan útját állta a támadónak.

3. perc: Szöglethez jutott a Ferencváros a bal oldalról, Civic beadását kifejelték a védők, és felszabadult az Augsburg kapuja.

1. perc: Elkezdődött a találkozó, a Ferencváros zöld-fehér csíkos mezben, fehér nadrágban, az Augsburg szürke mezben és fekete nadrágban játszik.

A Ferencváros kispadján ott ül a próbajátékon szereplő ghánai Kwaku Bonsu Osei, aki legutóbb a venezuelai Caracas FC játékosa volt.