2011.V.7. NB II., Kozármisleny – Ferencváros II.: 2-1

Az NB II Nyugati csoportjának 25. fordulójában 2-1-es vereséget szenvedett csapatunk a Kozármisleny otthonában.

Lipcsei Péter: – Nagyon nehéz meccset várok, de nem feltartott kézzel lépünk pályára. Idegenben eddig csak Barcson tudtunk nyerni, ezen változtatni kell, úgy látom a fiúknál fejben van gond idegenben. A Kozármisleny rutinos csapat, otthon megvertük őket, jó lenne idegenben is nyerni.

Kozármisleny – Ferencváros II.: 2-1 (1-1)
Kozármisleny, 350 néző, vezette: Mészáros I. (Kis Z., Kiss I. B.)

Kozármisleny: Gőcze – Tasselmájer, Asztalos, Fellai, Koller (Karacs 55.), Berdó, Tóth Z., Koplárovics, Kovács T. (Eröss 78.), Petrók, Vég (Laki 46.)
kispad: Helesfay, Tóth I., Grósz, Erdős
edző: Márton Gábor

Ferencváros: Jova – Tóth A., Fülöp N., Vattai, Sváb – Andrezinho (Antal 39.), Peszmeg, Vass, Papp M. – Varga B. (Nyilasi B. 71.), Kovács István (Szabó R. 60.)
kispad: Mester, Holman, Tóbiás
edző: Lipcsei Péter

Gól: Tóth Z. (43. – 11-esből), Laki (76.) illetve Varga B. (10.)
Sárga lap: Koller (54.), Karacs (79.), Petrók (91.) illetve Kovács István (25.), Fülöp N. (42.), Szabó R. (64.)

A 10. percben vezetéshez jutottunk Varga Bence révén, amit a hazaiak a félidő hajrájában egyenlí­tettek ki büntetőből. A 76. percben a vendéglátók a csereként beállt Laki révén ismét bevették Jova Levente kapuját, í­gy 2-1-re legyőzték második csapatunkat.

A gólok:

18. perc: Kovács I. keverte meg a hazai védelmet, 7 m-es lövése még kipattant, Varga B. közelről bekotorta (0-1).

43. perc: Fülöp kézzel ütött bele a labdába a 16-oson belül. A megí­télt 11-est Tóth Z. a jobb alsó sarokba helyezte (1-1).

77. perc: Koplárovics lefutotta védőjét, a kapus rosszul jött ki, a begurí­tásból a szemfüles cserejátékos, Laki Z. az 5-ösről az üres kapuba továbbí­tott (2-1).

Márton Gábor: – Nehéz mérkőzésre számí­tottam, az is volt. Ifistákkal teletűzdelt csapatom kicsit többet tett a győzelemért és egy hajszálnyival jobban meg is érdemelte.

Lipcsei Péter: – Nem érdemeltünk vereséget, a játékvezetőről inkább nem mondok semmit, mert engem is eltiltanak öt meccsre, mint José Mourinhót.

(Az nso.hu, az nb2.hu, a bama.hu és az MLSZ adatbankja alapján)