1962. Kelenvölgyi Vasas – Ferencváros 0:9, Edzőmérkőzés
1987. Sturm Graz – Ferencváros 0-2, nemzetközi barátságos
1998. Mezőhegyes – Ferencváros 1-9, Edzőmérkőzés
2001. Ferencváros – FK Tirana 2-1, nemzetközi barátságos
2002. Ferencváros – Pilisvörösvár 13-1, Edzőmérkőzés
2002. Ferencváros – Szolnok 4-0, Edzőmérkőzés
2006. Ferencváros – Kecskemét 3-3, Edzőmérkőzés
2009. Barnsley – Ferencváros 3-2, nemzetközi barátságos
2010. Steaua Bukarest – Ferencváros 1-0, nemzetközi barátságos
2012. Aszód – Ferencváros 2-6, Jubileumi mérkőzés
2019. Ferencváros – Siófok 6-0, Edzőmérkőzés

Összes díjmérkőzés: 8 mérkőzés, 3 győzelem, 1 döntetlen, 4 vereség, 14-12 gólkülönbség

2012. Marosevic, Perica

19290711-1929.7.10 A Manha-RJ“Több mint 30 ezer ember vonult ki szerda este a riói Fuminense pályára, hogy tanúja legyen a szezon legvonzóbb mérkőzésének. 22 óra 10 perckor kezdődött meg a játék, melyet a magyarok heves rohama nyitott meg. Az első félidőben több biztos gólállásból repült a labda a brazil kapu felé, de a sorozatos pech mindannyiszor kitérí­tette arasznyi távolságra a feltartóztathatatlanul repülő labdákat. Az első félidő gól nélkül telt el. A szünetben a magyar öltözőben elkeseredetten beszélnek a bí­róról, aki teljesen egyoldalú í­télkezéseivel lehetetlenné teszi a játékot. Tóth Polya, a tréner csití­tja őket: – Most már mindegy gyerekek, majd csak túl leszünk ezen is. Egyet azonban megjegyezni: akármilyen igazságtalan az í­télet, nem protestálunk! Öldöklő iramban kezdődik a második félidő. A ferencvárosi csapat veszélyesen támad és Takácsot tiszta helyzetben akasztja meg a bí­rói sí­p. Jó volna tudni miért?! Aztán váratlanul Nilo beadását Petro védhetetlen lövéssel góllá értékesí­ti. Erős támadásba kezd a Fradi, amelynek eredménye a brazil ellenállás folytán csak orvosi látleletre való: Takács II. megsérül, majd Turay ájultan viszik le a pályáról. 23 óra 39 perckor Feticio megszerzi a második gólt, és a mérkőzés sorsa meg van pecsételve.” (1929 – Brazil válogatott)

muzealis_kk_1937“Vasárnap reggel derült ki, hogy nincs mindenki rendben. Polgár megbetegedett, Kemény nem gyógyult meg! Polgár már szombaton délután nem érezte jól magát, de akkor még a vezetők bí­ztak abban, hogy csak múló rosszullétről van szó. — Tüszős mandulagyulladás! – szólt az orvosi diagnózis. A két alapembert Bí­ró és Jakab pótolja úgy, hogy Sárosi dr. fedezetnek áll és Jakab lesz a középcsatár. — Tehát csikócsatársor játszik, Toldival – értékel röviden Springer Ferenc dr…Egyre jobban esik az eső, de a zenekar felvonul és indulókat játszik. A jeges szél északnyugatira fordul, az eső ví­gan áztat mindent, minket újságí­rókat is, í­rógépestől, papirost is a balról kivonuló Ferencvárost. Nagy lendülettel kezd a Fradi, sehol nincs a Vienna! Óriási technikai fölényben játszik a Ferencváros csatársora, de puha. Már 1-2 góllal vezethetne a pesti csapat, de kimaradnak a helyzetek. Ezután jön a gól, az egyáltalában meg nem érdemelt gól. A 20. percben veszélytelennek látszó bécsi támadás indul. Baloldalon fut Erdl, Korányi támadja és a tizenhatoson belül összecsap a két játékos. Mind a ketten elesnek. Meghűl a vég bennünk, amikor Bizik fütyül és a 11-es pontja mutat. Jogosulatlan büntető, semmi sem volt! Ezen az í­téleten csak nevetni lehet…vagy sí­rni. A második félidőre nemcsak az eső áll el, hanem a szél is erősen csökkent. A Ferencváros idegesen kezd. Jakabot lerúgják (kórházba kellett szállí­tani), tí­z emberrel küzd és jobb a Ferencváros, de nem megy a góllövés…Marad az egygólos bécsi előny, í­gy harmadik mérkőzés fogja eldönteni a továbbjutást. Kétségtelen, hogy a Ferencváros nem játszott jól, azonban rengeteg mentsége van s el kell ismerni, hogy ezek a mentségek alaposak. A megzavart összeállí­tás igen rossz hatással volt a csapatra. Igen szokatlan volt a csatársornak Sárosi hiánya, ráadásul a második félidőben tí­z emberrel játszott a csapat. A játék képe alapján a Ferencváros legalább döntetlent érdemelt volna.” (1937 – Vienna FC) | Tempó, Fradi!: Ahhoz képest, hogy az első mérkőzésen, ahol nyertünk 2:1-re a Vienna ellen, és a sajtó nagyon keményen bí­rálta a csapatot, a visszavágó mérkőzésen, melyet elvesztettünk 1:0-ra, egy kicsivel békésebb hangot ütöttek meg a Nemzeti Sport munkatársai, bár a végén itt is elhangzott a sommás vélemény, hogy gyenge a Fradi…Ennyi év után, ismerve a KK sorozat további eredményeit talán túlzóan hat, de tudni kell, hogy azokban az években nem csak a dicséretektől, hanem a kritikai hangnemtől is hangos volt a sajtó.