1969. Tamási/Fornádi MEDOSZ – Ferencváros 3:7, Edzőmérkőzés
1986. Ferencváros – Slavia Praha 0-1, Intertotó kupa
1987. Martigny – Ferencváros 1-7, nemzetközi barátságos
1989. Salgótarjáni Síküveggyár – Ferencváros 2-0, Edzőmérkőzés
1994. Ferencváros – Apoel Nicosia 3-2, nemzetközi barátságos
2006. Ferencváros – Bp. Honvéd 5-0, Edzőmérkőzés
2008. Ferencváros – Pénzügyőr 5-1, Edzőmérkőzés
2015. Haladás – Ferencváros 0-2, NB1
2018. Maccabi Tel-Aviv – Ferencváros 1-0, EL selejtező
2019. Ferencváros – Kozármisleny 6-0, Edzőmérkőzés

Összes díjmérkőzés: 10 mérkőzés, 6 győzelem, 0 döntetlen, 4 vereség, 20-13 gólkülönbség

2003. Rósa Dénes
2015. Radó András
2018. Heister, Marcel

1987. Batári Csaba
1994. Correa, Carlos Roberto
1994. Détári Lajos

“Vasárnap reggel borús, esős időre ébredtünk. Az eső a délelőtt folyamán elállt, három órakor azonban ismét zuhogni kezdett. A kedvezőtlen időjárás ellenére is igen nagy volt az érdeklődés a mérkőzés iránt, ahol az első perctől az utolsóig óriási küzdelem folyt a pályán. Mindkét csapat játékosai nagy erőbedobással, lelkesen, keményen és a csúszós pályára ellenére jól játszottak. Az első félidőben a Bp.Kinizsi, a másodikban az Unia együttese játszott tetszetősebben és jobban. Feltűnt, hogy a nagy iramot a heves küzdelmet mindkét együttes tagjai nagyszerűen bí­rták erővel. A mérkőzés sorsát az döntötte el, hogy a Bp.Kinizsi játékosai jobban tudtak alkalmazkodni a csúcsos talajhoz. A mérkőzésre 40000 néző volt kí­váncsi Chorzów-ban.” (1953 – Unia)

“A hazai csapat alaposan ráijesztett a Ferencvárosra. Bár megerősí­tette a védelmét, mégis látszott, hogy mindenáron gólra törekszik a Székesfehérvár. Hamarosan meg is szerezték a vezetést. Ezután sem vonultak védelembe, hanem bátran, lendületesen és ötletesen játszottak. Az első fél órára jellemző, hogy csak egyetlen lövés ment a hazaiak kapujára. Mintegy fél órán keresztül irányí­totta a játékot a székesfehérvári együttes. Ezután a Ferencvárosnak minden erejét össze kellett szednie, hogy a maga javára fordí­tsa a mérkőzést. Ebben a játékrészben igen élvezetes küzdelem folyt és a félidő utolsó negyedórájában két szép góllal már vezettek is a zöld-fehérek. Szünet után egy jó ideig még nem adta fel a hazai csapat, s változatos küzdelem folyt. Burka öngólja után teljesen megváltozott a játék képe. A Ferencváros lefékezett, állandó labdatartásra törekedett. A hazai csapaton a fáradság jelei mutatkoztak, s í­gy a Ferencváros biztos jutott tovább az MNK-ban.” (1967 – Székesfehérvári VT Vasas)

“A népligeti pályán, 1000 néző előtt a 15. percben Neagoe sodródott ki a bal oldalon, ám sikerült középre adnia, s az érkező Lipcsei három méterről a hálóba pofozta a labdát. A 19. percben Lisztes szép csellel csapta be védőjét, a leshatáron álló Lipcseihez passzolt, ki 12 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. Az 55. percben szépí­tettek a vendégek, majd a 65. percben Détári csavart lövése a sorfalat érintve pattant a bal felső sarokba. A végére maradt még egy gól, a 84. percben Mitszigasz állí­totta be a 3-2-s végeredményt.” (1994 – Apoel Nicosia)

“Óriási zivatar volt, majd szakadó eső, úgyhogy 10 perccel később indult a mérkőzés a Balaton-partiak otthonában. Mindkét csapat nagy lendülettel kezdte a játékot, és az első komoly helyzet a siófoki kapu előtt volt, de Posza remekül tisztázott. A Ferencváros többet birtokolta a labdát, és sokkal többet is támadott, mint a helyiek. A siófokiak a kontrákra épí­tették akcióikat, sok esetben ez sikerült is, de helyzeteiket nem tudták kihasználni…Szünet után a Ferencváros átvette a játék irányí­tását, sok veszélyes támadást vezettek a zöld-fehérek, és sok esetben kellett a siófoki kapusnak, Poszának óriási védéseket bemutatnia. A 63. percben egy kapu előtti kavarodásnál Albert elé pattant a labda, aki azt két méterről a kapuba kotorta (0-1). A gól után a Ferencváros kiengedett egy kicsit, a siófokiak kezdtek akciókat vezetni, a szerencsével azonban hadilábon álltak, mert vagy kí­sérleteik voltak pontatlanok, vagy a jókor közbelépő Udvarácz védett nagyokat.” (1997 – Siófok)