1982. Sibenik – Ferencváros 0-2, nemzetközi barátságos
1990. Ferencváros – BMTE-Törley 2-1, Edzőmérkőzés
1994. Ferencváros – GoldStar 2-1, nemzetközi barátságos
1998. Dorog – Ferencváros 3-0, Edzőmérkőzés
1998. Ferencváros – Csepel 4-2, Edzőmérkőzés
1999. NK Potrosnik Beltinci – Ferencváros 3-3, nemzetközi barátságos
2001. Ferencváros – Pápai ELC 3-1, Edzőmérkőzés
2004. Ferencváros – Slovan B. 2-0, nemzetközi barátságos
2013. Ferencváros – Dnyapro Mahijlov 1-1, nemzetközi barátságos
2016. Ferencváros – Videoton 0-1, MK
2018. Ferencváros – Lokomotiv Moszkva 2-1, nemzetközi barátságos
2021. Dorog – Ferencváros 1-2, MK

Összes díjmérkőzés: 14 mérkőzés, 6 győzelem, 4 döntetlen, 4 vereség, 21-20 gólkülönbség

2013. Kónya Benjamin

“Már negyedórával a mérkőzés kezdete előtt ki lehetett volna tenni a „Megtelt” táblát (7000 néző!). A gyönyörű napsütéses tavaszi időben zsúfolt volt az edzőpálya „nézőtere” és akik későbben jöttek, már nem sokat láttak, a játékból…Nagyon ment a Fradinak, ötletes támadásokat vezetett az ismét csatasorba álló Mészáros vezényletével. A Postás eleinte állta a sarat, de később nem bí­rt ellenállni a védelem. Fenyvesi lőtte az első gólt, aztán a szemfüles Gerendás volt eredményes, majd Vilezsál. Néhány szép támadás után tapsra verődtek össze a tenyerek. Borsos és Vilezsál lőtt egymás után 2—2 gólt, majd a lendületes Láng lövése talált a hálóba. Így már 8:0-ra állt a mérkőzés, amikor a közönség kí­vánságára kicserélték a két kapust.” (1957 – Postás)

NS-19570211-00-19570210

Pontosan egy tucat gólt lőtt a Ferencváros a “Gáz”-nak, de persze ebből a 12 gólból még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni…a Gázművek nem az NB1-ben játszik…A havas pályán főleg Albert játszott nagy kedvvel.” (1963 – Gázművek)

Három serleggel tért haza az FTC ifjúsági csapata Olaszországból

1965

“A mexikói túrára utazó labdarúgókat megérkezésük után nem kis „meglepetés” érte: 3 perces földrengés rázta meg a fővárost! Mexikóvárosban a pánikon kí­vül nem történt személyi sérülés vagy kár…Lakat Károly jelentette Mexikóból: — Éjfél körül járt az idő, már aludtak a fiúk, amikor hirtelen megremegtek a falak. Természetesen mindenki kiugrott az ágyból. Páncsics, Katona és Varga lerohant az utcára — csak úgy pizsamában. Nagy volt az ijedelem, kialudtak a fények, a tűzoltókocsik félelmetes szirénazúgása csak fokozta a pánikot. Egyébként az ijedtségen kí­vül senkinek semmi baja nem történt.” (1968 – Mexikóváros válogatott)

npl-1968-I-0003-19680210-mexikovaros

“A Ferencváros az ausztrál válogatott elleni második mérkőzését rendkí­vül rossz időben játszotta. Esett az eső, párás volt a levegő és ez erősen befolyásolta a mieink teljesí­tményét. A mérkőzésen végig a mieink támadtak, több helyzetük volt. Szőke lövése és Kű csúsztatott fejese alig-alig kerülte el a kaput.” (1974 – Ausztrália)

1982

1994

“Tököli a 12. percben egy remek kiugratás után, a kapust is kicselezve talált a hálóba. A 24. percben Tököli megint kicselezte a szlovákok kapusát, aki ekkor elhúzta támadónk lábát, a büntetőt azonban csatárunk higgadtan értékesí­tette.” (2004 – Slovan Bratislava)