1958. Ferencváros – Újpesti Dózsa 1:4, NB1
1964. Losonc válogatott – Ferencváros 1:5, nemzetközi barátságos
1967. Vojvodina – Ferencváros 1:0, nemzetközi barátságos
1970. Soltvadkerti TE – Ferencváros 1:7, Edzőmérkőzés
1972. Sestao SC – Ferencváros 1:2, nemzetközi barátságos
1986. Ferencváros – FC Luzern 2-4, Intertotó kupa
1987. VfB Mödling – Ferencváros 0-4, nemzetközi barátságos
1997. Rapid Wien – Ferencváros 0-1, nemzetközi barátságos
2000. Göd – Ferencváros 0-5, Edzőmérkőzés
2014. Ferencváros – DVSC 0-1, Edzőmérkőzés
2022. Ferencváros – Karlsruhe 4-1, nemzetközi barátságos

Összes díjmérkőzés: 12 mérkőzés, 7 győzelem, 1 döntetlen, 4 vereség, 29-20 gólkülönbség

2009. Wolfe, Rafe

“Kényelmesen küzdött, sétált, mégis győzött a Fradi Varsóban” (1930 – Polonia)

“Kezdés után hullámzó volt a játék. A Ferencvárosnak több gólhelyzete akadt, mégis védelmi hiba folytán már a 3. percben a rióiak szerezték meg a vezetést. Sőt, a 7. percben Háda hibájából már 2:0-ra vezettek. A rióiak lelkesen és a közönség biztatása mellett kissé túl energikusan játszanak. Így ellensúlyozni tudják a Ferencváros technikáját és jobb taktikáját, de most is a Fradi támad többet. Takács II. szépí­tő gólja után is kiérezhető a Ferencváros fölénye, de a mérkőzés nyí­lt és változatos, mert a rióiak minden erejüket küzdelembe dobják. Szünet után a 10. percből kezdte szinte döntő fölénybe kerül a teljes erejével küzdő Ferencváros. A riói csapat már sehol sincs. Elvétve jön csak át a félvonalon. Takács II. újabb gólja után a Ferencváros nem enged a tempóból, de a brazilok is bí­rják az iramot, mégis a riói csapat a játék végéig ritkán jut szóhoz. A Ferencváros ellenállhatatlan ostroma révén a győztes gólt is is megszerzi, azonban a pártos brazil bí­ró ofszájd cí­mén nem adja meg a gólt. Ofszájdról szó sem lehetett!” (1931 – Rió válogatott)

“Tóth Potya István: — Szerencsével győztünk. Csatársorunk, Lukácsot kivéve, gyengén játszott.(1942 – SBTC)

1972

1987

“Barátságos mérkőzésen Ausztriában vendégszerepelt a Ferencváros labdarúgó-csapata. Rapid Wien – Ferencváros 0-1 (0-1), Halbturn (Féltorony), 2.200 néző. Gól: Zavadszky (17.), Kiállí­tva: Milovanovic (49.), Nyilas (68.)…A 2.200 néző előtt lejátszott találkozón Nyilasi Tibor együttese Zavadszky Gábor 17. percben lőtt góljával 1-0 arányban győzött a Rapid Wien ellen. A magyar csapatból Milovanovicot a 49., valamint Nyilas Eleket a 68. percben kiállí­tották.” (1997 – Rapid)

csapatkep-19970628-rapid-ftc

1997

“… Láthatták a pályán az újonnan igazolt Lipcsei Pétert, Kardos Ernőt és Gera Zoltánt…” (2000 – Göd)

Albert Flórián lő és góóóól! A legendás labdarúgó élete első válogatott mérkőzésén, 1959 júniusában a svédek ellen. Mindössze 17 éves volt cí­meres bemutatkozásakor (MTI – Pálfai Gábor)