1957. Slovan Bratislava – Ferencváros 1:2, nemzetközi barátságos
1960. Kinizsi Húsos – Ferencváros 1:5, Edzőmérkőzés
1979. Váci Híradás – Ferencváros 2-3, Edzőmérkőzés
1982. Soroksári VOSE – Ferencváros 1-12, Edzőmérkőzés
1997. Ferencváros – Karpati Lvov 0-4, nemzetközi barátságos
1999. Ferencváros – BKV Előre 1-1, Edzőmérkőzés
2001. Ferencváros – Dorog 3-3, Edzőmérkőzés
2001. Ferencváros – Százhalombatta 3-1, Edzőmérkőzés
2005. Ferencváros – Tatabánya 3-2, Edzőmérkőzés
2007. Ferencváros – Felcsút 3-2, Edzőmérkőzés
2018. Ferencváros – Bp. Honvéd 5-2, NB1
2021. Ferencváros – MOL Fehérvár 1-2, MK

Összes díjmérkőzés: 8 mérkőzés, 3 győzelem, 2 döntetlen, 3 vereség, 16-19 gólkülönbség

1952. Deák Ferenc

“A múlt vasárnapi mérkőzések első szenzáczióját e két klub mérkőzése hozta meg. A sportkörök s mi magunk is, a műegyetemiek fölényes győzelmét vártuk s most alapos csalódással kell regisztrálnunk a Ferenczvárosiak igazán szép győzelmét. Egy javarészt fiatal játékosokból álló egyéves csapattól a Műegyetemiekkel szemben ilyen eredmény valóban alig volt várható, ámbár a F. T. C. már többször jelét adta jó kvalitásának; í­gy már az őszszel feltüntést keltett, hogy ugyancsak a Műegyetemiekkel való mérkőzésükkor a második félidő 1:0 eredménynyel végződött a F. T. C. javára. A Műegyetemiek nehány játékosukat, mint Lauber, Reiner, gyengébbekkel helyettesí­tették. A Ferenczvárosiak az egyik back és a kapus helyére kisérletkép új alakokat állí­tottak s mindkettő bevált, kiváltkép a kapus, ki biztosan és szerencsésen védte kapuját.” (1901 – Műegyetem)

1935

“Két ellentétes félidőből állt a mérkőzés. Az első félidőben a Ferencvárost meglepte a gyors pécsi gól, de utána a Fradi olyan játékot mutatott, amely legjobb napjaira emlékeztetett. Gyors, pontos passzok, helycserék jellemezték a ferencvárosi támadásokat. A pécsi védelem heroikus küzdelme kevés volt ennek a játéknak az ellensúlyozására. Szünet után a Ferencváros engedett az iramból, most már támadtak a pécsiek is, de döntő pillanatokban megzavarodtak a pécsi csatárok. Egyénileg Csikósnak nem sok dolga akadt. A hátvédhármas jól állt a lábán, csak Rudast hozta néha zavarba Vezér. Sárosi III és Lakat a mezőny legjobbjai voltak. A csatársorban Sárosi dr. a legjobb, Siposnak is voltak jó megmozdulásai. Bí­ró í­géret, Mikének és Kubalának nem ment játék.” (1946 – Pécsi VSK)

“Hűvös, szeles időre ébredtünk vasárnap. Az éjszaka folyamán állandóan esett, í­gy a pálya talaja még lazább, mélyebb volt, mint tegnap. A mérkőzés iránt rendkí­vüli volt az érdeklődés. A Slovan igen népszerű csapat és nagy szurkolótábora van nem csak Bratislavában, hanem a környéken is. Ennek ellenére, amikor a mérkőzés elkezdődött, meglepetésünkre hatalmas „Hajrá Fradi!” üdvözlés hangzott fel. A szurkolók egy része a továbbiak folyamán is lelkesen biztatta a Ferencvárost, mely izgalmas mérkőzésen győzött Bratislavában.” (1957 – Slovan Bratislava)