1990. Ferencváros – Bp. Honvéd tartalék 1-1, Edzőmérkőzés
1997. Ferencváros – Sahtar Donyeck 1-1, nemzetközi barátságos
2008. Ferencváros – Százhalombatta 4-0, Edzőmérkőzés
2011. FK Spartak Zlatibor – Ferencváros 0-1, nemzetközi barátságos
2012. Ferencváros – Azerbajdzsán U21 1-1, nemzetközi barátságos
2016. Ferencváros – Wisla Kraków 2-2, nemzetközi barátságos

Összes díjmérkőzés: 6 mérkőzés, 3 győzelem, 3 döntetlen, 12-7 gólkülönbség

2011. Hassan, Ali
2011. Sosa, Matias
2012. Kunsági Roland

2016. Gera Dávid

“Kicsiny (1500), de lelkes közönség jelent meg vasárnap az üllői-úti pályán, hogy a zöld-fehérek első tréningmérkőzését végignézze. Az FTC csapata Nemes és Payer helyén tartalékokkal állt fel és a mérkőzés folyamán inkább szép játékra mint gólokra törekedett. A KAOE ellenére annak, hogy az ő csapata sem volt teljes, meglepő jól tartotta magát és mai játékával bebizonyította, hogy régi klasszisából mit sem vesztett. Az első félidőben jobbára az FTC van fölényben, de gólt csak Okos lövéséből tud elérni a 18. percben. A második félidőben körülbelül egyenrangúak az ellenfelek, de gólt mégis az FTC ér el Pataki és Gansl revén.” (1919 – KAOE)

1936

“A „tavasz” az őszi forduló utolsó, januárra áthelyezett mérkőzéseivel megindult. Az MTK- pálya mindjárt kettős mérkőzéssel rukkolt ki. Mindenütt öröm az arcokon, a villamoskocsikban, a kapuknál, a nézőtéren és az öltözőkben:
— Kezdődik! 6:3 a Ferencváros — Bocskai mérkőzés, de 3:3 is lehetett volna. Úgy indult, hogy lelépi a Fradi a Bocskait, a végén pedig csak nagy nehezen szerezte meg a túlzott arányú győzelmet.
Nyilatkozatok az év első bajnoki mérkőzése után:
Springer Ferenc dr., az FTC társelnöke: Sok volt a könnyelműség, hátul pedig nagy a bizonytalanság is!
Klement Sándor, a Ferencváros igazgatója: A Bocskainak egy-két játékosa helyenként a durvaság határát elérte játékában, a bírónak is volt több bizonytalan ítélkezése, ezek mind a Ferencvárost sújtották és sokáig veszélyeztették a Ferencváros győzelmét.
Blum Zoltán: A Ferencváros hellyel-közzel nagyon szépen játszott, mégis nehezen szerezte meg a győzelmet.
Wéber László, a Bocskai klub-kapitánya: Három-háromig teljesen egyenlő erők küzdelme volt a játék, ezután nekünk állt a meccs, Vágó. szerencsétlen kezelése azonban teljesen megzavarta a csapatot.
Keviczky, a Bocskai edzője: Ha Vágó nem sérül meg a Keménnyel való összefejelésben, akkor nem vesztjük el a meccset. Szél bíró nagyon gyengén működött.
Pollatschek Elemér dr.: Keménynek zúzódása van a jobboldali járomcsonton. Vágónak csak szédülése volt a kapott ütéstől. Egyik sem veszélyes.” (1936 – Bocskai)

ns-19800128-01-19800126

1980

“A ligaválogatott 45 000 néző előtt óriási sikert ért el. A hat argentin válogatottat felvonultató River Plate ellen nyert, s ezzel átvette a vezetést a nemzetközi tornán. Az összeállítás ez volt: Kovács — Tepszics (a 70. perctől Jancsika), Udvardi, Tóth, Judik — Mészöly, Rab, Ebedli — Pusztai, Szokolai, Kuti.” (1980 – River Plate)

“Idei második előkészületi mérkőzésünkön Abdi korai találatával 1-0-ra nyertünk Szabadkán a Spartak Zlatibor ellen.” (2011 – FK Spartak Zlatibor)