1964. Ferencváros – Sashalom 5:0, Edzőmérkőzés
1967. Ferencváros – MTK vegyes ?:?, Edzőmérkőzés
1971. Ferencváros – Műanyag SC 14:2, Edzőmérkőzés
1995. Érsekvadkert – Ferencváros 1-7, egyéb hazai díjmérkőzés
2005. Ferencváros – Slovan B. 3-0, nemzetközi barátságos
2016. Ferencváros – Haladás 1-4, Edzőmérkőzés
2018. Ferencváros – MOL Vidi FC 2-2, NB1

Összes díjmérkőzés: 13 mérkőzés, 6 győzelem, 4 döntetlen, 3 vereség, 30-18 gólkülönbség

2017. Spirovski, Stefan

“Izgalmas, heves mérkőzés erősen tarkí­tva durvaságokkal és az ebből folyó kiállí­tásokkal. A második félidő 25. percében Kisst, majd a III. ker.-ből Ravaszt kellett kiállí­tani. Ravasz olyan durván fautolta Wilhelmet, hogy ennek komoly balesetétől lehetett tartani. A fölizgatott nézők közül többen a pályáról távozó Ravasz után mentek és az öltöző folyosóján inzultálták. Az FTC új összeállí­tású balszárnya fényesen beilleszkedett a csapatba. Főképpen Gábor játéka keltett elismerést. A fiatal balszélső kitűnően helyettesí­tette Ivanovszkyt. Okosnak nagy hibája a túlságba vitt driblizés, pompás volt ellenben Nagyhegyi és Wiener.” (1917 – III. Ker. TVE)

“Az eredmény után í­télve azt hihetné akárni, hogy az FTC csatársorának oroszlánrésze van ebben az imponáló győzelembe, pedig a rideg valóság az, hogy éppen a csatársor volt a zöld-fehér együttes leggyengébb része. Pataky nem játszott, ennek folytán Kelemenre hárult a centercsatári nehéz feladat megoldása. Ő azonban, aki a jobbösszekötőben rendszerint kiválót nyújt, Pataky helyén igen bizonytalanul mozgott. Ami Eisenhoffert illeti, az egykori KAC-csillag immár nem önfényében ragyog. Olyan bolygó ő, amely régi dicsőségéből kapja fényét. Volt egy-két akciója, amely a nagy, rutinozott játékosra vallott, ellenben hí­ros lövő tudományát elveszí­tette az idők folyamán.” (1923 – UTSE)

“Felfokozott várakozás előzte meg a találkozót, amely mérsékelt iramú és szí­nvonalú, de küzdelmes játékot hozott. A szoros emberfogást alkalmazó, saját térfelére tömörülő FTC-vel szemben az ETO kezdeményezett többet. Az első félórában, bár jobbára a fővárosiak térfelén folyt a játék, Zsiborásnak kevés dolga akadt. A győriek nem tudtak elszakadni őrzőiktől, elég lassan, körülményesen adogattak, nem volt irányí­tója a győri csapatnak, és a kapu előtt szinte tehetetlennek bizonyultak. Az FTC ellentámadásokkal próbálkozott, de elől tulajdonképpen csak Szokolai tartózkodott. Mucha és Martos esetenként igyekezett felzárkózni, Nyilasi pedig egyszerűen nem találta a helyét. A szünet után sem játszott igazán jól a Fradi, de lelkesen, fegyelmezetten küzdöttek és ügyesen alkalmazott taktikájuk és jobb csatárjátékuk révén rászolgáltak a győzelemre.” (1978 – Rába ETO)

Nyilasi megszerzi a vezető gólt

1978, Nyilasi megszerzi a vezető gólt

“Kellemetlen meglepetéssel szolgált az első félidőben hí­veinek a bajnokcsapat: olyan játékot produkáltak Nyilasiék, amely bizony még előkészületi találkozón is csak fenntartással fogadható el. Ezúttal elmaradtak a mindent elsöprő félelmetes rohamok, s ahogy teltek a percek, egyre érezhetővé vált, sehogy sem illenek össze a fogaskerekek. Nyilasi fáradtnak tűnt, Ebedlinek csak elvétve sikerültek jó helyre az átadásai. A második félidőben nagyot változott a játék képe. A ferencvárosiak alaposan nekidurálták magukat, ekkor már jószerivel teljesen kapujukhoz szegezték a hősiesen védekező közlekedésieket. Érezni lehetett, hogy a nagyszerű formában védő Kovács kapus meddig tud ellenállni a kapura záporozó lövésáradatnak.” (1981 – Volán SC)

NS-19870903-01-19870902

1987

“Felpaprikázott hangulatban kezdődött az összecsapás, az UTE bátran támadott, és az FTC is felvette a kesztyűt. A félidő második részében is az elszántság dominált, de rengeteg volt az eladott labda, í­gy komoly helyzet egyik oldalon sem alakult ki, hiányzott az igazi futball. Szünet után folytatódtak az újpesti rohamok, a zöld-fehéreknek nem ment igazán a játék, de keményen védekeztek, és í­gy a hazaiak sem tudtak veszélyes gólhelyzetet kialakí­tani. Rohantak a játékosok, de sokszor fejetlenül. Egyre keményebb lett a mérkőzés, sokszor elszabadultak az indulatok, és Varga játékvezető az 59. percben ki is állí­totta Lipcseit egy dulakodás után. Ezután esett az iram, de a játékosok továbbra is rengeteget szabálytalankodtak.” (1992 – UTE)

“A 22. percben szereztük meg a vezetést Bajevski révén: a sérülése után felépülő támadó Budovinszky visszafejelt labdáját bólintotta a léc alá. (…) a 77. percben Tí­már fejelte Lipcsei szögletét a hálóba. Ezután méginkább fellazult a vendégek védelme, amit újfent Tí­már révén használtunk ki: egy kavarodás után a védő másodszor is bevette a Slovan kapuját, beállí­tva ezzel a megérdemelt, 3-0-s végeredményt.” (2005 – Slovan Bratislava)