1972. Japán – Ferencváros 2:2, nemzetközi barátságos
1988. Ferencváros – Újpesti Dózsa 3-0, NB1
2006. Vecsés – Ferencváros 0-3, NB2
2008. Szigetszentmiklós – Ferencváros 1-1, MK
2014. Paks – Ferencváros 1-1, Ligakupa
2021. FK TSC – Ferencváros 2-1, Pályaavató mérkőzés

Összes díjmérkőzés: 22 mérkőzés, 13 győzelem, 4 döntetlen, 5 vereség, 55-29 gólkülönbség

2021. Boli, Franck

“A FTC—Törekvés match nagy izgalmakat keltett. FTC pár tartalékja és néhány trainingen kí­vül levő embere a csapatot kapkodóvá tette, úgy hogy a sok tűzzel játszó Törekvés-csapat csaknem megverte a nagyhí­rű bajnokot. Ennyi handikepet még egy FTC sem adhat le. Schlosser és Borbás dolgoztak, mint két oroszlán s az ő érdemük a győzelem. A Törekvésben a védelem tűnt ki önfeláldozó játékával.” (1911 – Törekvés)

“Fradi-vereségre jött ki tegnap délután az Üllői-útra a tí­zezer főnyi közönség. Az FTC-t Pataky, Schwarz és Obitz nélkül a Vasasok pompás futballt játszó csapata – mondták a hozzáértők – biztosan lefogja győzni. A hozzáértők azonban alaposan csalódtak. A könnyűsúlyú Vasas csatárokat a precí­zen dolgozó FTC védelem alig engedte szóhoz jutni, a tartalékos FTC csatársor azonban Héger nélkül nem tudott volna gólt rúgni ellenfele kapujába. Héger nyerte meg ezt a meccset a Ferencvárosnak. Első gólját az ő hibásan védett lövéséből érte el Tóth, a másodikat ő maga rúgta.” (1922 – Vasas)

“Csak az első félidőben volt nyilt a meccs, szünet után a Ferencváros nagyobb klasszisa simán eldöntötte a meccs sorsát. És ha Sárosinak, Toldinak, Székelynek szerencsésebb napja van, egész reálisan nagyobb lehetett volna a gólarány. A Ferencváros halfsora nagyon megsí­nylette Sárosi kiemelését és középcsatárrá tételét. Moórén látszik, hogy új számára a szerepkör, sok rossz passza volt. Laky megbí­zható, Lázár csillogó technikájú, de sokszor könnyelmű játékos. A védelemben Háda legjobb formáját mutatja. A csatársorban Sárosi minden kritikán felül áll. Táncos fürgébb mint tavaly, Kemény tehetsége megmutatkozott, Toldi és Székely agilitása értékes tulajdonság. Blum Zoltán: — Meg vagyok elégedve az eredménnyel és a játékkal is.” (1933 – III. Ker. FC)

1939

1944

“A mérkőzés úgy indult, hogy a Ferencváros nagy gólarányú győzelmet arat. Az első félidőben a zöld-fehérek legjobb napjaikra emlékeztetően játszottak, mindent elsöprő lendülettel rohamoztak. A Dózsa védelme nem sokáig tudott ellenállni, egyre gyakrabban megingott, s voltak időszakok, amikor a dózsások szinte tehetetlenek voltak a meg-megújuló támadásokkal szemben. Főleg a ferencvárosi balszárny, elsősorban Fenyvesi volt az, aki kitűnő formában szinte akkor ment el, amikor akart, s minden támadását jól fejezte be. A második félidő már nagyon különbözött az elsőtől. Bencsics gólja felrázta a dózsásokat s mintegy 15 percen keresztül ugyanolyan erényeket csillogtattak, mint a zöld-fehérek az első félidőben. A levegőben lógott az egyenlí­tés, s hogy ez nem sikerült, az elsősorban a jobb formában lévő Ferencváros érdeme. Volt erejük és idegzetük is a zöld-fehéreknek fokozatosan megtörni a Dózsa lendületét és a hajrában felülkerekedve, bebiztosí­tani a győzelmet.” (1958 – Újpesti Dózsa)

1969

1972

1975

NS-19770904-01-19770903

1977

“Nagyszerű mérkőzés volt, mert egy órán át viharos támadásokat élvezhetett a közönség! Ebben nemcsak a Ferencváros szerzett érdemeket, hanem a vidéki együttes is, mégpedig azért, mert nem tette egyoldalúvá a játék képét mindenáron való védekezéssel, hanem megpróbált három csatárral támadni, kezdeményezni. Ennek köszönhető, hogy a mérkőzés tulajdonképpen változatos volt még akkor is, ha az első perctől az utolsóig a Ferencváros diktálta a tempót és egészében véve nagy fölényben játszott. Az öt gólon kí­vül sok lövést is láthatott a közönség, s hogy a játék is megnyerte tetszésüket, azt néhányszor a nyí­ltszí­ni taps is bizonyí­totta.” (1980 – ZTE)