1971. Dinamo Zagreb – Ferencváros 3:3, Nemzetközi torna
1979. Tordas – Ferencváros 0-7, Jubileumi mérkőzés
1984. Ferencváros – Bajai SK 4-1, Edzőmérkőzés
1985. Ferencváros – Austria Wien 2-1, nemzetközi barátságos
1986. Ózdi Kohász – Ferencváros 0-2, Nemzetközi torna
1998. III. Kerület – Ferencváros 1-2, NB1
1999. Megyei I. osztályú-válogatott/Jánoshalma – Ferencváros 2-5, Edzőmérkőzés
2001. Hajduk Split – Ferencváros 0-0, BL selejtező
2007. Dunaújváros – Ferencváros 0-3, Edzőmérkőzés
2009. Ferencváros – ZTE 4-1, NB1
2015. Vasas – Ferencváros 0-2, NB1

Összes díjmérkőzés: 14 mérkőzés, 11 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség, 40-14 gólkülönbség

2001. Monken Arruda, Alex

“Az FTC győzelme Helsingborgban. Az FTC negyedik mérkőzését Helsingborgban, egy kis svéd városkában játszotta le, ahol egy ottani kombinált csapatot 3:1 (0:0) arányban győzött le. Az FTC góljait Schwarz lőtte. A mérkőzésen 2000 néző volt jelen. A magyar csapat legjobb embere Pataky volt. Takács és Obitz pihentek.” (1922 – Helsingborg IF)

“Háromszor vezettek az argentí­naiak, a Ferencváros háromszor egyenlí­tett és 11 perccel a befejezés előtt Turay a győzelmet is megszerezte, ezzel hű maradt túraelveihez: minden országban győzelemmel mutatkozik be. Ha más eredménye nem is lenne ennek a túrának, máris hatalmas szolgálatot tett a magyarságnak és a magyar sportnak a Ferencváros. Nem szabad ugyanis elfeledni, mennyire nagyjelentőségű minden országban a túracsapat bemutatkozása és a Ferencváros most már a harmadik dél-amerikai országban tűnik ki, hogy játékstí­lusa, fellépése, futballművészete olyan meglepő formákkal épí­ti akcióit, hogy a mérkőzések kimenetele a túraeseményeknek egészen fordí­tott képét hozza. A Ferencváros túrájáról nem halljuk a megszokott fejtegetéseket, amelyek arról szólnak, hogy az ismeretlen környezet, az ismeretlen harcmodor meglepte a magyar együttest. Most a Ferencváros maga hordozza csapatában azokat az ismeretlen erőket, amelyekkel szemben a még olyan felkészült dél-amerikai csapatok is meghökkenve állanak és mire a remek futballkultúra láttán magukhoz térnek, a csata már elveszett, a győzelmet elvitte a messze keletről érkezett futballcsapat. Argentí­nában a River Plate együttese tanulta megismerni a Ferencváros erejét…A második félidő forró küzdelme a maga nagyvonalúságával extázisba ragadta a közönséget. A Ferencváros technikai tudása mindenkit meghódí­tott. A közönség teljes objektivitással szemlélte a Ferencváros játékát.” (1929 – River Plate)

1943

“A Ferencváros végig jobb volt. A mérkőzésnek voltak szakaszai,amikor igen jól játszottak a zöld-fehérek. Frissen, lendületesen mozogtak és a csatársor jobbszárnya figyelemreméltóan működött. A védelem is sokat javult. A Jednota nem sokat mutatott, nincs kimagasló tudású játékosuk. Az erőnlétük sem tökéletes, ezért is döcögött még az együttes. Lyka Antal: — Lassan javulunk. Bí­zom abban, hogy még előkelő helyen végzünk a CK-ban…” (1948 – Jednota)

“A hátvédhármas legjobbja Novák volt, aki nemcsak jó szereléseivel, hanem két góljával is nagyban hozzájárult a sikerhez (…) A fedezetek közül Kocsis teljesí­tménye emelkedik ki. Az ötösfogat valamennyi tagja jó formát árult el – főleg Albert.” (1962 – Slovan Nitra)

“A lila-fehérek edzője, Balogh Sándor nem véletlenül tartott a ferencvárosi szí­vtől. A bajnokcsapat tagjai valóban nagy odaadással, sokszor önfeláldozóan , lelkesen küzdöttek, s ami érdekes, különösebben fáradtnak sem látszottak. Többen sokat vállaltak magukra, különösen Rákosi. Az együttes csapatjátéka egységes és szervezett volt, olyan, mint az tavaszi mérkőzések többsége. A 3:1 mégsem hű tükörképe a játéknak, mert az Újpesti Dózsa nemcsak hogy két góllal nem volt rosszabb, hanem még akkor is lényegesen több gólhelyzetet dolgozott ki, amikor még Albert is a pályán volt. Az újpestiek nagyszerűen kezdtek, ötletesen játszottak, s noha később némileg mezőnyfölényük ellenére visszaestek, szinte megmagyarázhatatlan, hogy miként voltak képesek kihagyni olyan óriási gólhelyzeteket, mint amilyenek ezen a mérkőzésen adódtak. Az érdekes, izgalmas, az első félidőben magas szí­nvonalú mérkőzésen mindkét együttes egészséges támadójátékot játszott, s a Ferencváros győzött, mert sokkal ritkábban adódó gólhelyzeteit jobban kihasználta.” (1965 – Újpesti Dózsa)

1971

1979

“Az ünnepi hangulat csak addig tartott, amí­g az öt búcsúzó labdarúgó is a pályán volt. Ezalatt inkább csak látványosan labdázgattak a játékosok, ahogy az ilyen mérkőzéseken illik. Tí­z perc múlva azonban megszűnt a látványosság és a barátságos jelleg is. A játék meglepetősen unalmasan csordogált, helyzetek alig adódtak. A csontzene viszont annál hangosabb volt. Az Austria nem éppen közönségcsalogató taktikát választott azzal, hogy rendszeresen lesre állí­tották a ferencvárosi csatárokat, akik tehetetlenek voltak ezzel játékmodorral szemben. Szünet után egy ideig annyiban változott a játék képe, hogy még több lett kemény, esetenként kí­méletlen belépő. A Ferencváros magasabb sebességre kapcsolt, átvette a játék irányí­tását s Ebedli vezetésével sikerült is megfordí­tani a mérkőzést.” (1985 – Austria Wien)

“Marlboro kupa ’86… Jó: Strausz, Szántó, Kvaszta” (1986 – Ózdi Kohász)

“Az óbudai együttes nagy gondot fordí­tott védelme megszervezésére, az FTC ugyanakkor magabiztosan támadott, de eközben rengeteg helyzetet kihagyott. A hazai együttes még akkor sem veszí­tette el tartását, amikor hátrányba került. A második játékrészre Nyilasi Tibor edző két helyen megerősí­tette támadósorát. Fülöp helyett Vincze O. lett az egyik ék, Vámosit pedig a centerposztra állí­totta be. Ennek eredményeképpen sikerült a második félidő derekán az FTC-nek megszereznie a győztes gólt.” (1998 – III. Kerület FC)