1990. Ferencváros – Tata 8-0, Edzőmérkőzés
1994. Karancslapújtő – Ferencváros 1-11, MK
1995. Ferencváros – Apoel Nicosia 2-0, nemzetközi barátságos
1996. Balatonszárszó – Ferencváros 1-12, Pályaavató mérkőzés
2002. Ferencváros – Dabas 4-1, Edzőmérkőzés
2002. Ferencváros – Vasas 2-1, Edzőmérkőzés
2010. Ferencváros – Most Wanted (Nike) 1-0, Edzőmérkőzés
2016. Ferencváros – Partizani Tirana 1-1, BL selejtező
2017. Midtjylland – Ferencváros 3-1, EL selejtező
2021. Ferencváros – Zalgiris Vilnius 2-0, BL selejtező
2022. Ferencváros – Slovan Bratislava 1-2, BL selejtező

Összes díjmérkőzés: 11 mérkőzés, 6 győzelem, 1 döntetlen, 4 vereség, 43-14 gólkülönbség

2021. Zachariassen, Kristoffer

1949. Mindszenti Pál
1995. Neagoe, Eugene
1995. Szekeres Tamás

“Lelkes hangulatban, az újszellemű magyar-csehszlovák barátság jegyében fogadták csapatunkat Nyitrán. A ferencvárosi fiúk különösen a jól érezték magukat már az első órában, mert csehszlovákiai portyánkon első í­zben készí­tettek számunkra magyaros ételeket. A nyitrai labdarúgócsapattal játszottunk szerdán a késődélutáni órákban. Napok óta zord az időjárás itt, három napja esik szakadatlanul, mégis már délben özönlött a nép Nyitra környékéről a pályára…Jó mérkőzés volt. Henni az 5. percben összeütközött egy nyitrai játékossal, megrándí­totta a lábát s kiállt, helyére Mindszenti került, aki végig kitűnően védett. Kocsis szerezte meg a vezetést, majd szünet után még Deák és Budai lőtt gólt. A csapatban különösen Mindszenti, Kispéter és Kocsis játszott jól. Henni sérülése nem komoly, legközelebb már újra a legerősebb csapatunkkal játszhatunk.” (1949 – AC Nitra)

“A Ferencváros labdarúgó csapata portyája kilencedik mérkőzését szombaton játszotta Sidneyben. Az ellenfél az Austria Wien együttese volt. A találkozóról csak szűkszavú jelentést kaptunk. Mindkét félidőben hatalmas küzdelem folyt, a Ferencváros valamennyivel többet támadott, az osztrák tizenegy azonban jobban használta ki helyzeteit és 2:1 félidő után 3:2-re győzött.” (1957 – Austria Wien)

FFA_0096-2

1957

“A hangulat jó, hiszen a szerda esti mérkőzés után csütörtökön már újra hazaindulunk – kezdte Bánáti Rezső edző, Lakat Károly dr. helyettese – Oberwartban 7 gólt lőttünk, Albert négyszer volt eredményes, rajta kí­vül még Novák, Katona és Rákosi szerzett gólt. Az egész túrán szinte mindenkivel elégedettek voltunk. Katona sajnos megsérült, izomrostszakadást szenvedett. Örömmel jelenthetem viszont, hogy Fenyvesi dr. legjobb napjaira emlékeztető formában van. Albert, Rákosi és Novák örvendetes nagy játékkedvvel küzd, ők hárman a csapat lendí­tői.” (1968 – Fetra Oberwart)

1994

“Megint pályán a Fradi. S az emberek csak jönnek és jönnek. Ha majálist rendeztek volna a Népligetben ingyen sörrel és zsákba futással, talán akkor s jöttek volna többen. Zsúfolásig megtelt a kis edzőpálya, még az oldalvonalak mellett is ültek. A szurkoló hálás, mi több, már alig várja, hogy megint elkezdődjön. Taps, halkan, taps hangosan, aztán vastaps. Ezek voltak a fokozatok. S az emberek nem győzték azonosí­tani a fiúkat. Más csapat játszott az első és teljesen más a második félidőben. A kezdő tűnt erősebbnek, aztán mégis a cserék nyerték meg a találkozót. A lelátó népe pedig szép lassan kezdte volna összerakni az őszi kezdőcsapatot. Csak valahogy nem ment. Túl sokan voltak ahhoz (a régiek és újak), hogy egyértelmű legyen a legerősebb tizenegy. A Ferencváros győzelme amúgy tökéletesen megérdemelt. A siker értékét növeli, hogy az ellenfél szí­neiben pályára lépett három magyar válogatott is: Kozma, Kovács Kálmán és Kiprich. De most mégsem velük foglalkozott a publikum, hanem a Fradival. Azzal a csapattal, amely a nevek alapján most hihetetlenül erősnek tűnhet…” (1995 – Apoel Nicosia)