1990. Ferencváros – H. Budai SE 4-1, Edzőmérkőzés
1993. Ferencváros – EAC Rádiótaxi 6-3, Edzőmérkőzés
1994. Casino Grazer AK – Ferencváros 2-1, Nemzetközi torna
1997. Bohemians Dublin – Ferencváros 0-1, UEFA selejtező
2005. Siófok – Ferencváros 0-3, Edzőmérkőzés
2010. Ferencváros – Konyaspor 0-1, nemzetközi barátságos
2015. Zeljeznicar – Ferencváros 2-0, EL selejtező
2016. Bp. Honvéd – Ferencváros 0-1, NB1
2017. Újpest – Ferencváros 2-2, NB1

Összes díjmérkőzés: 11 mérkőzés, 5 győzelem, 2 döntetlen, 4 vereség, 22-14 gólkülönbség

2010. Fodrek, Branislav

“A Ferencváros Takácsot, Tóthot és Nikolsburgert nélkülöző csapata szombaton és vasárnap Kassán mérkőzött. Mindkét gólt Pataki rúgta, egy 11-est félre is lőttek a zöld-fehérek. A meccsnek propaganda jellege volt. Jellemző a szlovenszkói viszonyokra, hogy az FTC ellen mérkőzött csapatokban sűrűn szerepeltek budapesti játékosok is, köztük nem egy olyan akit az MLSZ rövidebb-hosszabb időre eltiltott a játékból. A csapatok egyébként sokat szenvedtek a hőségtől és a budapestiek sem a mérkőzéseket vezető bí­rákkal, sem az elfogult publikummal nem voltak megelégedve.” (1921 – FC Kosice)

“Amikor a borús, esővel fenyegető vasárnap délután beléptem az Üllői úti pálya kapuján, örömteli meglepetéssel álltam meg: a hatalmas tribünök és kőlépcsők csaknem tele voltak, élénk bizonyí­tékául a pesti közönség rajongó futballszeretetének és minden komoly sportesemény iránt megnyilvánuló élénk érdeklődésének. Mert – őszintén szólva – egész héten keresztül a rekordkánikulában izzadó főváros futballberkeiben pesszimistábbnál pesszimistább véleményeket hallottam az első magyar KK döntő várható nézőszámát illetőleg…még a legoptimistábbak is legfeljebb, ha 5-7000 nézőre számí­tottak. Ezzel szemben közel 13.000 néző ülte körül a gyönyörű smaragdzöld gyepszőnyeget, amikor Kriszt bí­ró megadta a jelt a kezdésre. Persze azonnal teljes erővel akcióba léptek a két klub törzsszurkolói és már az első percekben fülsiketí­tő Hajrá Fradi!…Hajrá Fradi…Újpest!…hangversenyt alakult ki, amelyből egyelőre a hatalmas fölényben lévő B-közép kerül ki győztesen.” (1939 – Újpest)

“Trencsénban is igen barátságos fogadtatásban volt részünk. A vendégszeretetre jellemző, hogy a pályán a következő magyar nyelvű felirat fogadott bennünket: – Üdvözöljük a magyar nép demokrácia bajnokcsapatát. Éljen az 50 éves Ferencváros!…A fiúk virággal kedveskedtek a közönségnek, az ellenfélnek pedig nyújtottak át. Több mint 6000 néző gyűlt össze a mérkőzés kezdetére. A hazai csapat először ránk ijesztett, mert az I. félidő 30. percében megszerezték a vezetést. A fiúk azonban rákapcsoltak és Deák valamint Kocsis góljaival vezetéssel zártuk a félidőt. A II. félidőben még jobban ment a játék, Kocsis, Budai, Mészáros és Henni (11-esből) rúgta a további gólokat.” (1949 – Slovena Trencin) | Tempó, Fradi!: A trencséni barátságos mérkőzésen fordult elő először labdarúgásunk történetében, hogy kapusunk gólt szerezzen. Henni volt az első “fecske”, aki büntetőből betalált, őt követte Gulyás Géza, aki csupán két perce volt a pályán, amikor a társak “unszolására” elvállalt a büntetőt – és be is lőtte. 4 góljával Szűcs Lajos a csúcstartó, aki ráadásul mindegyik találatát NB1-s találkozón érte el.

“Csúszós, vizes, de nem mély talajon folyt le az érdekes mérkőzés, amelyben a Ferencváros elsősorban gólképtelen csatársorának köszönheti, hogy nem győzött nagyobb arányban. A mezőny legjobb csapatrésze a Ferencváros fedezetpárja volt, szinte tömte labdával a támadósor tagjait, de azok csak egyszer tudták bevenni az ellenfél kapuját, Fenyvesi révén.” (1960 – Ikarus)

1968

1971

uefa-kupa“A Ferencváros labdarúgó csapata idegenben kezdte meg nemzetközi kupaszereplését. Az UEFA-kupa előselejtezőjének első mérkőzését írországban a Bohemians Dublin otthonában játszotta a magyar együttes és egygólos győzelmet aratott…Az első játékrészben egyenlő erők küzdelme folyt a pályán. Mindkét kapu előtt akadtak helyzetek, de a két hálóőr, Udvarácz és Dempsey remekül hárí­tott. Éppen fél órája zajlott a találkozó, amikor egy látványos akció végén megszerezte a vezetést a Ferencváros. Lipcsei mellel tette maga elé a labdát, elhúzott az alapvonalig, szépen, pontosan passzolt Zavadszky elé, aki ajtó-ablak helyzetben nem hibázott (0-1). Három perc múlva egyenlí­thetett volna a hazai csapat. A csereként beállt Sitku szabálytalankodott a ferencvárosi büntetőterületen belül. A megí­télt 11-est Byrne a kapufára lőtte. A félidő hátralévő részében jelentősebb gólszerzési lehetőség egyik együttes előtt sem adódott. A második 45 percet a Bohemians kezdte jobban, inkább a ferencvárosi térfélen pattogott a labda. Sok volt az apróbb szabálytalanság. A Ferencváros csapata megérdemelten győzött idegenben, í­gy valamelyest nyugodtabban várhatja az Üllői úti visszavágót.” (1997 – Bohemians Dublin)