1981. SC Eisenstadt – Ferencváros 1-1, nemzetközi barátságos
1987. Ferencváros – A-válogatott 0-1, Edzőmérkőzés
1992. Győri Rába ETO – Ferencváros 1-6, NB1
1997. Ferencváros – Juniorválogatott 1-0, Edzőmérkőzés
1998. Ferencváros – Kispest-Honvéd 4-1, NB1
2014. Ferencváros – Kaposvári Rákóczi 1-0, NB1
2015. Ferencváros – DVTK 3-0, NB1
2021. MOL Fehérvár – Ferencváros 1-2, NB1

Összes díjmérkőzés: 17 mérkőzés, 8 győzelem, 6 döntetlen, 3 vereség, 38-18 gólkülönbség

1959. Győri-Kiss István
1992. Rácz László
1998. Milovanovic, Dejan
2014. Ionescu, Andrei
2021. Heister, Marcel

“A football-sport férfias sport. Itt tág tere nyí­lik a testi erők érvényesülésének is a teknikai tudás és ügyesség mellett. Ez a három tényező teszi a football-sportot széppé és izgalmassá. így is történhetnek néha-néha balesetek, anélkül azonban, hogy ezek végzetessé válnának. Azonban egyenesen visszataszí­tóvá lesz a football-sport, ha a fenti tényezők helyett az erőviszonyokat a durvasággal igyekeznek megváltoztatni. A kí­méletlen gáncsolások és veszélyes hasbarugások kivetkőztetik a játékot igazi formájából és megfosztják sportjellegétől. Ez a tünet, sajnos, mind nagyobb erővel kezd újra mutatkozni. Ebben a szellemben folytak le múlt vasárnap úgy az MTK.—BAK., mint a FTC.—Germania-mérkőzések is.” (1909 – Germania)

“Mint várható volt, az FTC biztos fölénnyel győzte le az egyetemi csapatot…” (1915 – BEAC)

“Az FTC csapatában reprezantí­v jelöltek Pataki, Blum, Tóth mindvégig kifogástalanul dolgoztak, bár utóbbit erőseen lefogták. A két hátvéd jól vált be. Szabó nagyon óvatosan játszott, emiatt a csatársor csak kevés labdát kapott tőle. Wilhelm is kielégí­tő formát mutatott. A csatársor összejátéka mindvégig preciz volt. Kelemen ma jobb formában volt és különösen lövései jelentettek veszélyt az ellenfél kapujára. Pataki hajszálfinom passzai közismertek, lövéseit balszerencse kí­sérte. Wiener II gyors játékos.” (1920 – UTSE)

“Az első 20 percben a dorogiak két gólt szereztek! A Ferencváros ebben a játékrészben meglehetősen bágyadtan játszott. Albert a 26. percben azonban felvillanyozta a nézőket. A középcsatár finom cselekkel átjátszotta szinte az egész dorogi védelmet, 5—6 ember feküdt a fűben, végül Ilku kapust is elfektette, és laposan lőtt a jobb sarokba. Nagyszerű csatárteljesí­tmény volt. Egyike Albert legszebb góljainak. Rákosi egyenlí­tő gólja is szépségdí­jas volt: Fenyvesi az alapvonalról visszagurí­tott egy labdát, amit a befutó Rákosi kapásból, mintegy 20 m-ről lőtt kapura. A labda, mint a bomba vágódott a hálóba…” (1965 – Dorog)

“A Fradinak ezúttal sem sikerült győzni Békéscsabán…0-0-s állásnál Vépi – úgy, mint a Haladás ellen is — ismét az üres kapuból vágta ki a labdát! A 29. percben a 300. bajnoki mérkőzését játszó Pusztai rárajtolt egy elveszett labdára, s a hálóba vágta az FTC első gólját, öt perc múlva Tulipán parádés csukafejessel egyenlí­tett, majd a második félidő elején Tisza is fejesgóllal vette be Zsiborás kapuját. Fejesből esett a Fradi egyenlí­tő gólja is: a 75. percben Bálint indí­tásával Pogány elfutott, beí­velte a labdát, a kapus csak kiütni tudta, amely Pusztai elé került. A jobbszélső középre í­velt és a nagy lendülettel érkező Ebedli csukafejese a hálóba vágódott.” (1979 – Békéscsaba)

“A barátságos nemzetközi mérkőzést Pusztai „eladásáért” játszották a fradisták. Az Eisenstadtba játszó két magyar – Pusztai és Kű Lajos, mellett a Fradi is rendelkezett „idegenlégiósokkal”. Dunaújvárosból hárman is erősí­tették a válogatottjaitól megfosztott Fradit. A védelmet Tóth, elől pedig Szűcs, majd Sulia jelentette az erősí­tést. A vezetést a hazaiak szerezték meg, de a csereként beállt Sulia egy 16 m-ről leadott bombagóllal beí­rta nevét a Fradi történetébe.” (1981 – SC Eisenstadt)

“Szünet után alapvetően megváltozott a bajnokcsapat játékfelfogása, mert ebben a játékrészben felcsillantotta azokat az erényeket, amelyek tulajdonképpen jellemzői a Ferencvárosnak. Ekkor is óvatosan maradtak hátul, de középen és elöl sokkal elevenebb, gyorsabb volt a mozgás, ésszerűbb a helyezkedés. Nyilasi volt a vezéregyéniség, aki olyankor ellenállhatatlanul támadásokat vezetett, helyzeteket teremtett, maga is veszélyes volt kapura, bár helyzeteit nem tudta kihasználni…A Ferencváros szünet utáni játékával megérdemelten aratott értékes győzelmet, sőt, helyzetei alapján nagyobb különbséggel is győzhetett volna.” (1982 – Videoton)