1932. Ferencváros – III. Kerület: 2-3, NB1
1938. Ferencváros – Kassa válogatott: 6:2, Edzőmérkőzés
1955. Győri Vasas – Bp. Kinizsi: 1-1, NB1
1960. Bp. Honvéd – Ferencváros: 4-2, NB1
1991. Ferencváros – HASK Zagreb: 2-1, nemzetközi barátságos
1999. Ferencváros – Szeged: 4-0, NB1
2005. Tatabánya – Ferencváros: 2-3, NB1
2013. Újpest – Ferencváros: 1-0, MK

Összes díjmérkőzés: 13 mérkőzés, 7 győzelem, 1 döntetlen, 5 vereség, 30-20 gólkülönbség

Tallózás a korabeli sajtóhírekből:

“Az öt tartalékos BTC megérdemelte a két gólkülönbséges vereséget, de az a lelkesedés, mellyel a mérkőzést végigküzdötték, feltétlenül elismerésre méltó, bár buzgó védekezésükben gyakran eltértek a fair játéktól. Az FTC nem mutatott valami különöset. Jó volt a közvetlen védelem, a halfsor azonban csak időnként. Legjobban Obitz tetszett, akire nyugodtan rá lehet bízni a válogatott csapat legnehezebb posztját is. Blum jól jött lendületbe, Szabó végig a csapat egyik leggyengébb tagja maradt. Pataky főleg a meccs elején brillírozott, fürgén, ötletesen, energikusan játszott és nem kímélte a kapust sem.” (1921.12.04 – BTC, NB1)

“Jó iramú, izgalmas mérkőzést vívott a két csapat. Úgy indult a játék, hogy a Ferencváros nagy gólarányú győzelmet arat. Fiataljai jól beváltak, nagy lelkesedéssel vetették magukat a küzdelembe. A csapatban alig akadt gyenge pont, nem mondható el ugyanúgy viszont a SZAC csapatáról. A lőrinciek védelme sokszor megingott a zöld-fehér csatárok nagy nyomása alatt, s olykor bizony csak a szerencse mentette meg őket a góltól. A SZAC csatárok nem bírtak a Fradi védelmével. Az első perctől kezdve az utolsóig a Ferencváros nagy fölényben volt s nagyobb arányban is győzhetett volna.” (1949.11.04 – SZAC, NB1)

“Ha ezt a mérkőzést olyas valaki is látta, aki nem ismerte a bajnoki táblázat állását, aligha hitte volna el, hogy a két csapat a harmadik helyért küzd, olyan nagy volt a játékbeli különbség a Bp. Kinizsi javára. Az élelmezési csapat játékosai nemcsak lelkesebben, hanem átgondoltabban és tervszerűbben is játszottak és az első félidőben valósággal elsöpörték a Vasas kapkodó védelmét. A Bp. Kinizsi egész együttese átlagon felül teljesített. Az első félidőben csatárai valósággal ellenállhatatlanok voltak, a fedezetek pedig egyszerűen nem engedték kibontakozni a Vasas támadásait. A II. félidőben a Kinizsi szemmel láthatólag lefékezett.” (1954.12.04 – Bp. Vasas, NB1)

(1971.12.04 – Komló, NB1)

NS-19711205-01-19711204

(1991.12.04 – HASK Zagreb)

TFU_00000000_Fforf_ 03_017-3

“A Szeged egy órán keresztül teljesen egyenrangú ellenfele volt a zöld-fehéreknek, de ezután, bár emberelőnybe kerültek, összeroppantak a vendégek, így a Ferencváros győzelméhez nem férhetett kétség: 63. perc: Kriston húzott el a jobb oldalon, középre gurítása után Herczku megpróbált felszabadítani, de szerencsétlenségére Horváth P. közbeugrott, és lábáról a tehetetlen Dobó mellett a kapu közepébe pattant a labda (1-0). 78. perc: Schultz végzett el szögletrúgást, beívelését Halgas továbbfejelte, és Horváth P. 8 m-ről egyből a bal sarokba lőtt (2-0). 89. perc: Bárányos ugrott ki a jobbösszekötő helyén és a kifutó Dobó mellett a jobb sarokba vágta a labdát (3-0). 91. perc: Schultz-szöglet a bal oldalról, és Tóth M. az ötösről a bal sarokba talált (4-0).” (1999.12.04 – Szeged LC, NB1)