1999. Ferencváros – Kuusysi Lahti 1-3, nemzetközi barátságos
2005. Diósgyőr BFC – Ferencváros 2-3, NB1
2010. Ferencváros – Haladás 1-1, Ligakupa
2014. Ferencváros – DVSC 1-1, NB1
2016. DVSC – Ferencváros 0-0, MK
2019. Ferencváros – Haladás 2-0, NB1
2023. Ferencváros – Bayer 04 Leverkusen 0-2, EL

Összes díjmérkőzés: 25 mérkőzés, 17 győzelem, 5 döntetlen, 3 vereség, 50-20 gólkülönbség

1939. Sárosi III. Béla

“A második félidőben a többször és veszélyesebben támadó fél ismét a F. T. C., most azonban az ellenfélnek rendkí­vül szépen védő kapusa, vagy ha ő nem, a balsors a legbiztosabbnak látszó goalokat is meghiúsí­tja, mí­g végre egy szép kombináczióval keresztülvitt támadás után újra bent van a labda a B. S. C. kapujában; ezt azonban a biró off sidenak minősí­ti. Ettől fogva a B. S. C. folytonosan off side és fault kiabálásokkal igyekszik terrorizálni a birót, sőt ha nem itél teljesen a kí­vánságuk szerint, alkudoznak, czivakodnak vele s ebben a nézőközönség közt álló klubtársaik teljes kórusa kiséri őket, a mellett lassankint úgy átcsapnak a durva játékba, hogy a jóí­zlésű közönségnek az a része is, mely előbb még élvezettel nézte az ő játékukat is, teljesen ellenök fordul és elitéli őket s több játékosuk kiállí­tását követeli a bí­rótól.” (1902 – BSC)

TV-19130330-06-19130316

1913

1919

“A szabadrúgást Lyka a kapu elé irányí­tja, Toldi a kornervonal köze­léből hátrafejeli, s Takács II. kapásból, védhetetlenül lövi a sarokba. A Fradi drukkerek nem mernek hinni a szemüknek. Másodpercek telnek el, amikor végre felharsan a diadalordí­tás: Gól !!!” (1930 – Bocskay)

1941

“A Dózsa nem játszott alárendelt szerepet, mint azt az eredmény mutatja. Kétségtelen , hogy a nagyobb tudás a zöld-fehérek oldalán volt, a Dózsa azonban kis szerencsével két-három gólt is elérhetett volna.” (1946 – Dózsa Madisz)

“Óriási küzdelemben nehezen győzött a Ferencváros.” (1947 – Dorog)

“Végig nagy küzdelmet ví­vott a két csapat. A játék irama időnként jó volt, a játék szí­nvonala azonban általában közepes, sőt a játék egyes szakaszaiban gyenge.” (1952 – Salgótarjáni Bányász)

“Két egymástól teljesen elütő 45 percet láthatott az Üllői úti pálya közönsége. Az I. félidőben a pécsiek minden törekvése az volt, hogy gólt ne kapjanak, ezért hátul szinte teljes svájci reteszt alkalmazta: a jobbszélső Kamondi középhátvédként Friedmanszkyt igyekezett semlegesí­teni, mint valami műhold, állandóan a zöld-fehér középcsatár körül keringett…A II. félidőben a zöld-fehérek a korszerű csatárjáték elemeit vonultatták fel. Ezzel sikerült megontaniok a vendégek hadállását, a csatárok a régen látott sokmozgásos játékkal valósággal felőrölték ellenfelük védekező erejét, feltörték a pécsiek reteszét.” (1958 – Pécsi Dózsa)

“A fölényes 6:1 után senki sem gondolta, hogy az 1969-s év a Ferencvárosi labdarúgás (és persze a magyar labdarúgás) fordulópontjaként fog bekerülni a történelem könyvekbe. A Fradi legendás “öregjei” már nem tudtak lépést tartani az Újpest feltörekvő titánjaival. A “mágikus Újpestként” emlegetett csapat a legendás a következő 10 évben egyeduralkodó volt a magyar labdarúgásban. A Ferencvárosi labdarúgás több mint száz éves történetét több “sorsfordí­tó” esemény befolyásolta. Volt köztük politikai, volt amikor saját magunkat hoztuk nehéz helyzetbe, de voltak olyan időszakok is, amikor a törvényszerűségek hoztak változást az életünkbe. Ilyen volt 1969 is, amit bár a politikai és Albert Flóri dániai komoly sérülése is befolyásolt, de végül is igazából a maga az idő hozta meg a végső döntést. Váltani, változtatni kellett, de ez nem ment egyik napról a másikra.” (1969 – Haladás)