1955. Győri Vasas – Bp. Kinizsi 1:1, NB1
1970. Universitario – Ferencváros 0:0, nemzetközi barátságos
1991. Ferencváros – HASK-Gradjanski 2-1, nemzetközi barátságos
2005. Tatabánya – Ferencváros 2-3, NB1
2013. Újpest – Ferencváros 1-0, MK
2019. Békéscsaba – Ferencváros 2-0, MK
2021. Ferencváros – PFLA 1-1, NB1

Összes díjmérkőzés: 16 mérkőzés, 7 győzelem, 3 döntetlen, 6 vereség, 31-23 gólkülönbség

2009. Ahmed, Adnan

“Az öt tartalékos BTC megérdemelte a két gólkülönbséges vereséget, de az a lelkesedés, mellyel a mérkőzést végigküzdötték, feltétlenül elismerésre méltó, bár buzgó védekezésükben gyakran eltértek a fair játéktól. Az FTC nem mutatott valami különöset. Jó volt a közvetlen védelem, a halfsor azonban csak időnként. Legjobban Obitz tetszett, akire nyugodtan rá lehet bí­zni a válogatott csapat legnehezebb posztját is. Blum jól jött lendületbe, Szabó végig a csapat egyik leggyengébb tagja maradt. Pataky főleg a meccs elején brillí­rozott, fürgén, ötletesen, energikusan játszott és nem kí­mélte a kapust sem.” (1921 – BTC)

“Ünnepi hangulat után díszséta” (1938 – Kassa-válogatott)

“Jó iramú, izgalmas mérkőzést ví­vott a két csapat. Úgy indult a játék, hogy a Ferencváros nagy gólarányú győzelmet arat. Fiataljai jól beváltak, nagy lelkesedéssel vetették magukat a küzdelembe. A csapatban alig akadt gyenge pont, nem mondható el ugyanúgy viszont a SZAC csapatáról. A lőrinciek védelme sokszor megingott a zöld-fehér csatárok nagy nyomása alatt, s olykor bizony csak a szerencse mentette meg őket a góltól. A SZAC csatárok nem bí­rtak a Fradi védelmével. Az első perctől kezdve az utolsóig a Ferencváros nagy fölényben volt s nagyobb arányban is győzhetett volna.” (1949 – SZAC)

“Ha ezt a mérkőzést olyas valaki is látta, aki nem ismerte a bajnoki táblázat állását, aligha hitte volna el, hogy a két csapat a harmadik helyért küzd, olyan nagy volt a játékbeli különbség a Bp. Kinizsi javára. Az élelmezési csapat játékosai nemcsak lelkesebben, hanem átgondoltabban és tervszerűbben is játszottak és az első félidőben valósággal elsöpörték a Vasas kapkodó védelmét. A Bp. Kinizsi egész együttese átlagon felül teljesí­tett. Az első félidőben csatárai valósággal ellenállhatatlanok voltak, a fedezetek pedig egyszerűen nem engedték kibontakozni a Vasas támadásait. A II. félidőben a Kinizsi szemmel láthatólag lefékezett.” (1954 – Bp. Vasas)