1961. Spartak Varna – Ferencváros 2:3, nemzetközi barátságos
1965. Kilmarnock – Ferencváros 1:2, Nemzetközi torna
1986. Ferencváros – Sturm Graz 0-1, Intertotó kupa
1997. Ferencváros – St. Pölten 4-0, nemzetközi barátságos
2000. Ferencváros – Kiskőrös 3-1, Edzőmérkőzés
2001. Legia Varsó – Ferencváros 2-1, nemzetközi barátságos
2003. Tatabánya – Ferencváros 1-1, Edzőmérkőzés
2005. Ferencváros – Besztercebánya 0-1, nemzetközi barátságos
2006. Ferencváros – Rimaszombat 3-1, nemzetközi barátságos
2015. Videoton – Ferencváros 0-3, Szuperkupa

Összes díjmérkőzés: 15 mérkőzés, 10 győzelem, 2 döntetlen, 3 vereség, 37-17 gólkülönbség

2006. Graszl Károly

“A 3000 főnyi közönség között helyet foglalt Vas megye főispánja is. Az FTC jatéka igen nagy tetszést aratott s állandó ovációban részesí­tették a budapestieket. A goalokból kettőt Rumbold II., egyet Pataki és egyet a Schlosser helyén játszó Molnár lőtt.” (1914 – Szombathely)

“A Ferencváros biztosan győzött Aradon… Kitűnően játszott Takács, Bukovi, Koszta és a két öreg: Blum és Schlosser” (1927 – AMTE, Glória kombinált)

“Pompás Ferencvárosi kezdés, 3:0-ás vezetés, mely után a negyedik gólt nem adja meg a bí­ró. Szünet után a Ferencváros igen kényelmes játékkal kezd, különösen a belsők rontanak sokat úgy, hogy a csapat utóbb vissza is esik, í­gy is biztos 5:2-s győzelmet arattak a zöld-fehérek Pozsonyban. A magyar bajnokcsapatban különösen a csatársor jobbszárnya játszott jól. Koszta és Takács II. is kivette alaposan a maga részét a játékból. A másik három támadó közül Turay és Szedlacsek szorgalmasan dolgozott, de a második félidőben visszaestek. Kohut elejétől végig kényelmesen és lassan mozgott. A mérkőzés után a Ferencváros ismét autóbuszra ült és visszarobogott Vaskutacskára. Itt a csapat tovább pihen vasárnapig, amikor újabb meccsre Zsolnán állnak ki a Zelina ellen.” (1928 – Bratislava)

“Nagy melegben, 4000 főnyi közönség előtt kezdődött a találkozó. A helyi csapat meglepően jó erőkből áll, nagy elánnal fekszik bele az elején és néhány formás támadást vezet. Majd mi jövünk fel és az 5. percben Turay jól kiteszi Kohutnak a labdát, aki elhúz a védelem mellett és 8 méterről védhetetlen lövéssel megszerzi a vezetést. A gól után a félidő végéig változatos a játék, mindkét csapatnak több gólhelyzete adódik, de a lövések vagy a kapusok zsákmánya, vagy kapu mellé, illetve fölé kerülnek. A második félidő elején újból Kohut talált gólt, majd a 27. percben szépí­tenek a hazaiak. Örömük nem tart sokáig, mert utána egyből Toldi lő két dugót, amit a hazai bí­ró azzal szépí­t, hogy 11-est í­tél a Zilina javára, í­gy alakul ki a végeredmény.” (1930 – SK Zilina)

1931

“Harmadik, s egyben utolsó mérkőzésünket szerdán játszottuk Várnában, a helyi Szpartak együttese ellen. Húszezer néző előtt, érdekes, változatos, nagyiramú volt a játék. A hazaiak kezdtek jobban, s Kocsis hibájából a 4. percben megszerezték a vezetést. Huzamosabb ideig egyik csapat sem tudott mezőfölényt kiharcolni, a játék állandóan hullámzott. A 32. percben Friedmanszky egyenlí­tett. Küzdelmes volt az első félidő hajrája. Szünet után Gerendás lett a középhátvéd, s Verebes a középcsatár.A játékidő második felében a mieink lendületesebben játszottak, különösen Fenyvesi dr. és Orosz vezetett ügyes támadásokat – mindketten sokat fáradoztak. Az 50. percben a kitörő Verebest a 16-oson belül elgáncsolták, a 11-est Dálnoki értékesí­tette. A 69. percben a hazaiak egyenlí­tettek. Utána a csatáraink jól rohamoztak és a 82. percben sikerült a győztes gólt megszereznünk. Fenyvesi dr. 20 méterről a sorfal mellett csavart lövéssel küldte hálóba a labdát.” (1961 – Szpartak Varna)

“Meglehetősen jóiramú és az I. félidő egyes részeiben szí­nvonalas játékot láthatott a meglepően nagy nézősereg. A bányászcsapat kezdeti elfogódottságát a Ferencváros igen jól kihasználta, de a gól után elég gyorsan – Albert sérülése miatt – megtört a zöld-fehér támadósor egysége és lendülete. A komlóiak eleinte távoli jó lövésekkel próbálkoztak, de fordulás után olyan lendülettel támadtak, hogy közel álltak az egyenlí­téshez. Mivel a helyzetek kihasználásában a zöld-fehérek nyújtottak jóval többet, megérdemelten szerezték meg a győzelmet.” (1964 – Komló)

“A skót bajnokot is legyőzte a Ferencváros” (1965 – Kilmarnock)

“A 17. percben Géczi látványosan védett egy 20 m-ről leadott Hunyadi lövést. Három perccel később Kü már a 16-oson belül járt, amikor Faludi és Hunyadi közös erővel, szabálytalanul szerelte. Szkokén játékvezető azonban továbbot intett … A 22. percben megszerezte a vezetést a Ferencváros. Füsi az alapvonalról visszagurí­totta a labdát Vépi elé, a felfutó hátvéd beadott, Albert — félig háttal állva a kapunak — fejelt, és az í­velt labda a meglepett Fatér mellett, a jobb felső sarokba hullott. A 24. percben Varga fejese már szinte az üres kapuban volt, amikor a vetődő Vépi kézzel kiütötte a labdát. 11-es! Gulyás erős, félmagas lövését Géczi szögletre ütötte! A 28. percben Csordás közeli erős lövését védte bravúrral az FTC kapusa. A 45. percben Géczi is tehetetlen volt, í­gy pontosztozkodással zárult a Ferencváros csepeli vendégjátéka.” (1972 – Csepel)

“Ferencváros: a szenzációs négyes” (1997 – St. Pölten)

“Üllői út: a szegények futballja” (2006 – Rimavská Sobotá)