1969. CSZKA Szófia – Ferencváros 2:1, BEK
1972. VM Egyetértés – Ferencváros 2:4, NB1
1975. Vasas Láng – Ferencváros 1:12, Felszabadulás kupa
2003. Nyíregyháza-Spartacus – Ferencváros 1-1, MK
2005. Ferencváros – Kaposvári Rákóczi 1-1, NB1
2014. Ferencváros – ZTE 2-0, Ligakupa
2016. Ferencváros – DVSC 3-1, NB1

Összes díjmérkőzés: 20 mérkőzés, 11 győzelem, 6 döntetlen, 3 vereség, 53-22 gólkülönbség

2003. Jovic, Alexandar

“A Népszigeten is elsőosztályu bajnoki mérkőzés volt. A Ferencvárosi Torna-Klub mérte össze erejét az Újpesti Torna Egyesület-tel, nagy közönség jelenlétében. A Ferencvárosiak tiz emberrel kezdték a játékot, de azért a tizenkilencedik percben már Korody révén gólhoz jutottak, a huszonhetedik percben egy korner-rúgás után Pákay megcsinálta a ferencvárosiak második gólját. Az újpestiek a harmincötödik percben Petz szép lövése által egy gólhoz jutottak. A félidő végén az újpesti kapuvédő kivédett egy tizenegyes büntető rúgást. A második félidő hetedik percében Pákay még egy gólt szerzett csapatának. Ezután a játék erőszakossá vált, és a bí­ró Takács-ot és Molnár-t kiállí­totta a játékból. Eredmény három gól egy ellen a Ferencvárosi Torna-Klub javára. A második csapatok mérkőzése egy góllal egy ellen eldöntetlenül végződött.” (1905 – UTE)

“Homloktérben áll a FTC megsemmisí­tő diadala félelmetes ellenfele: a MAC fölött. Aki a 6:1-es káprázatos eredményt látja, az kénytelen azt hinni, hogy a játék egyoldalú és a FTC fölénye óriási volt. Ez azonban igy nem áll. Az első félidő, sőt a második félidő első fele is két egyenlő erős ellenfél érdekfeszitő küzdelme volt. Az utolsó 30 perc kapkodása hozta meg az athlétáknak a derutot. Igaz, hogy az FTC legszebb formájára emlékeztető módon játszott. Csupa tűz és tudás volt mindenik embere.” (1911 – MAC)

“0:1 után 7 perc alatt három döntő gólt rúgott a Ferencváros! A szünet után a Ferencváros szélekre játszott, í­gy bontotta meg a Szeged védelmét, í­gy ilyen arányban is megérdemelte a győzelmet. Az I. félidőben ugyan még kiütköztek a régi hibák (tologatás, rövid passzok), ebben a játékrészben a Szeged veszélyesebben támadott és akár két-három gól előnnyel is fordulhatott volna. A szünet után az is döntött, hogy a Ferencváros eddig már több komoly, nehéz mérkőzést játszott, mint a Szeged. Általában kitűnő mérkőzés volt! A Ferencvárosban egész jó volt Ábrahám, valamint Polgár, Sárosi III. és Gyetvai.” (1939 – Szeged)

“Váratlanul nagyarányú ferencvárosi győzelemmel zárult a rangadó. A zöld-fehérek nagyon lelkesen kezdtek, s mindjárt az első percekben magukhoz ragadták a kezdeményezést. Elsősorban a mozgékonyságuknak, lendületességüknek köszönheti, hogy többet volt birtokukban a labda, s már az első negyedórában fölénybe kerültek. A 10. percben járt az óra mutatója, amikor egy kapushiba után már az MTK hálójában táncolt a labda. De az MTK sorsát nemcsak ez a gól, s a Ferencváros jobb játéka, hanem a két kiállí­tás pecsételte meg. Ezen a rangadón is játék küzdőszelleme domborodott ki, s nemcsak a játék szí­nvonalán rontott az eléggé el nem í­télendő sok szabálytalanság, hanem hátráltató volt a folyamatos játéknak is. 2:0 után már nem volt érdekes a mérkőzés, mert a Ferencváros meg-megújuló támadásaival szemben az MTK már nem tudott komoly ellenállást tanúsí­tani. A második félidő közepetájától kezdve unalomba fulladt a játék, rossz volt nézni a komolytalan játszadozást.” (1960 – MTK)

“Lendületesen, jól kezdett a Ferencváros, s a kezdeti rohamokból arra lehetett következtetni, hogy biztosabban, meggyőzőbb játékkal győz majd. A hazaiak nagy akarással játszottak a mérkőzés további részében is, de összjátékuk nem volt pontos, a helyzetek kidolgozása sem igen sikerült. Inkább küzdött, mint játszott a Ferencváros. A győriek elismerést érdemelnek azért, hogy tí­z főre olvadt csapatukkal is derekasan állták a harcát, nagyon jó védekeztek, de a támadások befejezésére nem maradt erejük.” (1961 – Győr)

1967

NS-19720918-01-19720917

1972

1975

1985

“A csak közepes szí­nvonalú első félidőt egy izgalmakban bővelkedő második játékrész követte. A zürichi hősök már a 46. percben nagyobb sebességre kapcsoltak, és azt mindvégig tartani is tudták. Ha kí­nálkozó lehetőségeit jobban kihasználja, nagyobb arányú győzelmet arathatott volna a Ferencváros, amely minden tekintetben rászolgált a három pontra…A 62. percben gólnak tapsolhatott a zöld-fehér tábor. Lisztes az alapvonal közeléből kapu elé lőtt, labdájába Schwarcz olyan balszerencsésen nyúlt bele, hogy az lábáról a saját kapujába pattant (0-1 – öngól). A 69. percben Lisztes nagyszerűen tálalt a kilépő Nagy Zsolt elé, akinek 10 m-es lövését Hámori bravúrosan védte.Beszorult a Vác, a Ferencváros irányí­totta a játékot. Ezért is volt nagy meglepetés, hogy a három perccel korábban csereként beállt Hanyecz váratlanul átiratta az eredményjelző táblát. Ellentámadás során jól fordult le védőjéről, és 16 m-ről bombagólt lőtt a bal felső sarokba (1-1). Hamarost megszületett a második gól is A 82. percben baloldali vendégtámadást követően a kapu előtti nagy tömörülésben Kuznyecov piszkálta kapuba a labdát (1-2).” (1995 – Vác)