1982. Galenika – Ferencváros 2-1, nemzetközi barátságos
1991. Ferencváros – Stuttgarter Kickers 4-0, nemzetközi barátságos
1993. Ferencváros – Érdi VSE 13-1, Edzőmérkőzés
1996. CD Rota – Ferencváros 1-6, nemzetközi barátságos
2001. Ferencváros – Ceahlaul Piatra Neamt 3-1, nemzetközi barátságos
2002. Ferencváros – Spartak Trnava 3-1, nemzetközi barátságos
2008. Szigetszentmiklós – Ferencváros 1-3, Edzőmérkőzés
2010. Ferencváros – REAC 6-1, Edzőmérkőzés
2013. Ferencváros – FC Tegu 1-1, nemzetközi barátságos
2016. Békéscsaba – Ferencváros 0-1, NB1
2022. ZTE – Ferencváros 1-3, NB1

Összes díjmérkőzés: 14 mérkőzés, 9 győzelem, 2 döntetlen, 3 vereség, 43-13 gólkülönbség

1982. Szántó Gábor

“Népszigeti pálya. FTC múlt évi összeállí­tásában (Weisz jobbszélső, Szeitler balszélső) játszott, a csapat azonban messze van tavalyi formájától, csupán Manglitz és a hosszas betegség után először szereplő Szeitler elégí­tett ki. UTE csapatáról épp az ellenkezője mondható, a csapat teljesen fit és meglátszott rajta, hogy régóta trainingben van. Egy kis szerencsével könnyen megnyerhették volna a mérkőzést, mert FTC góljai közül kettő öngól volt, Bucsek és Surmik pedig olyan helyzeteket hibáztak el, amit készakarva aligha tudnának megtenni. Viszont az is igaz, hogy Schlossert már régen láttuk annyiszor kapu mellé lőni. A játék mindkét részről meglehetős durva modorban folyt, a FTC jobb fedezetét pedig, aki a határbirót inzultálta, a biró kiállí­totta. A mérkőzést Kiss Gyula vezette.” (1910 – UTE)

1938

“A két csapat olyan izgalmas és kemény mérkőzést játszott, mintha bajnoki pontokért ment volna a küzdelem. A Ferencváros részéről remek csatárjátékot, az MTK részéről kitűnő önvédelmi munkát láttunk. Majdnem végig a Ferencváros volt a többet támadó s amikor 2-0-ra vezetett, biztos győztesnek látszott. A zöld-fehérek védelme ekkor könnyelműsködni kezdett, a kék-fehér csatárok ezt ügyesen kihasználták és a befejezés előtt néhány perccel úgy látszott, hogy a kék-fehérek meg is nyerik az összecsapást. A zöld-fehérek azonban erősí­teni tudtak, s ha kis szerencsével is, de sikerült a döntetlent kiharcolniok.” (1949 – MTK)

A három tartalékkal felálló Bp. Kinizsi csak az első félidő 20 percében és a mérkőzés utolsó 8-10 percében nyújtott kielégí­tő játékot. A második félidő elején gyorsan elért hetedik gól után még kényelmesebbé vált a Kinizsi játéka. Az utolsó 10 percre mégis rákapcsoltak és 6 perc alatt négy gólt is szereztek. (1955 – Vasas Turbó)

“Óriási érdeklődés (12 ezer néző) nyilvánult meg a két csapat mérkőzése iránt. A futballra kiéhezett nézők már negyed háromkor százával ostromolták a pénztárakat. Nem csalódtak, mert élvezetes, változatos mérkőzést ví­vott egymással a két csapat. A Ferencváros jóval többet és lendületesebben támadott. Különösen a belső hármas játszott kitűnően.” (1960 – Bp. Honvéd)

“Már az 5. percben megszereztük a vezetést, szögletrúgás után Karába lapos lövése kötött ki a hálóban. A 12. percben ismét a Ferencváros szerzett gólt. Katona cselezte be magát a 16-oson belülre, s lapos lövéssel a hálóba bombázott, 2—0! A 63. percben azonban már 2—2 volt az eredmény. A hajrában fergetegesen rohamozott a Fradi — mindhiába.” (1967 – EAK válogatott)

Novák Dezső gyűjteményéből

“Ha ilyen hóban is tudnak futballozni, akkor..Keddi, népligeti tudósí­tásunkban azt í­rtuk, hogy a Fradinak az égiek áldására van szüksége, hogy lejátszhassa a Stuttgarter Kickers elleni edzőmeccsét. Úgy látszik, az időjárásért felelősben (is) lapunk „olvasóját” tisztelhetjük, mert nem esett hó a Népligetben és le tudták játszani a találkozót…Az viszont tény, hogy tí­zcentis hó borí­totta a földes edzőpályát, í­gy valóban nagy bravúr a 4-0-ás, sima győzelem a német csapat ellen. A gólokon Nasszer és Dukon testvériesen megosztozott, mindketten két-két gólt szereztek.” (1991 – Stuttgarter Kickers)

1996

“Eredményes csatárok” (2001 – Ceahlaul Piatra Nemant)

“Ismét győzelmet aratott csapatunk Cipruson. A mai ellenfél a szlovák Spartak Trnava együttese volt, a mieink helyenként ötletes játékkal, szép gólokat szerezve 3-1-re nyertek, és még továbbra is veretlenek Cipruson.” (2002 – Spartak Trnava)