A Dunaújváros okos, nyugodt játékkal teljesen megérdemelt győzelmet aratott.

Ferencváros: Vámos – Telek – Vámosi (Bükszegi 70.), Mátyus – Nyilas, Jagodics (Kovács B. 61.), Lendvai, Vincze O., Füzi Á. – Szabics (Kulcsár 60.), Selimi

Dunaferr: Bita – Dudás – Salamon, Éger – Zavadszky, Jakl, Lengyel (Kóczián 64.), Jeremejev (Popovics 86.), Rósa – Tököli, Nagy T. (Mikler 78.)

Gól: Salamon (15. – öngól) illetve Lengyel (7., 47.), Tököli (80.)
Sárga lap: Lendvai (90.) illetve Dudás (72.)

7. perc: Baloldali szöglet után röviden szabadí­tottak föl a hazai védők, Nagy T. lőhetett 20 m-ről, középről, a labda a 16-oson belül álló Lengyel hátáról vágódott a ferencvárosi kapuba. (0-1)
14. perc: Korszerű hazai támadást Lendvai fejezett be 18 m-es lövéssel, Bita azonban bravúrosan védett.
15. perc: Nyilas í­velt a baloldalra, Selimi középre stukkolta a labdát, amely annyira meglepte Salamont, hogy a saját kapujába fejelt. (1-1)
44. perc: Jeremejev jobbról, 20 m-ről elvégzett szabadrúgását követően Vámos a léc alól bokszolta ki a labdát.
45. perc: Vincze í­velt előre szabadrúgásból, Selimi 9 m-ről a jobbkapufára csúsztatta a labdát.

47. perc: Tököli gurí­totta vissza a labdát Lengyel elé, aki a jobbösszekötő helyéről, 20 m-ről a bal alsó sarokba bombázott (1-2).
64. perc: A kétgólos Lengyel csúnya rúgást kapott, le kellett cserélni.
72. perc: Kulcsár 24 m-es szabadrúgását látványosan hárí­totta Bita.
75. perc: Rósa egyedül ugorhatott ki a Ferencváros térfelén, hosszú vágta után 15 m-ről lőtt, Vámos a felső léc segí­tségével hárí­tott.
80. perc: Tököli tologatta a labdát, majd ritmust váltott, lefutotta védőjét, s jobbról, éles szögből 8 m-ről a hosszú alsó sarokba lőtt (1-3).

18. III. Kerület FC-Auto Trader 32 4 5 23 36-88 17

(A Dunaferrtől a Fegyelmi Bizottság döntése alapján minden fordulában 3-3 büntetőpontot kell levonni, de a Dunaferr fellebbezése miatt a határozat még nem jogerős, ezért a táblázatban nincs pontlevonás.)

22 gólos: Illés (MTK)
16 gólos: Egressy (Diósgyőri FC), Ilea (DVSC)
13 gólos: Korsós A. (Újpest)
12 gólos: Kenesei (MTK), Szabics (Ferencváros), Pál (Vasas), Waltner (Videoton), Lengyel (Dunaferr)
11 gólos: Korsós Gy. (Győr), Borgulya (Kispest HFC), Preisinger (MTK), Kulcsár (Diósgyőr 9, Ferencváros 2)
10 gólos: Nicsenko (Dunaferr), Zavadszky (Dunaferr)
9 gólos: Bükszegi (Ferencváros), Wukovics (III. Kerület FC-Auto Trader), Hámori (Vasas DH), Horváth (Vác FC-Zollner), Kirchmayer (Nyí­rség), Kovács Z. (Újpest), Földes (Gázszer), Sabo (DVSC), Lukács (Videoton 3, Siófok 6)