2007.IX.30. Bőcs – Ferencváros: 3-3

2 hozzászólás a(z) 2007.IX.30. Bőcs – Ferencváros: 3-3 bejegyzéshez

• ftc.hu: Csapatunk egy gólgazdag mérkőzésen 3-3-as döntetlent ért el a Bőcs ellen Diósgyőrben.

Az első félidő középéig szinte alig kerültek veszélybe a kapuk, a mérkőzés ezen periódusában főleg NdJodo és Deme próbálkozott gólszerzéssel. A félidő hajrájára aztán felpörögtek az események. A 39. percben Lipcsei kitűnő kiugratása után NdJodo 8 méterről a kapusba lőtt, majd három perc elteltével Fitos beadása után 5 méterről megszerezte a vezetést. A hazaiak a középkezdés után azonnal egyenlí­tettek, a Bőcs gólját, az az Urbin Péter szerezte, aki a csapat legeredményesebb játékosa, a támadónak az idei szezonban ez volt 9. találata.

A szünet után ott folytatták a csapatok, ahol az első játékrészben befejezték. Az 50. percben Urbin második góljával már a bőcsiek vezettek, szerencsére nem sokáig. Hat perccel később NdJodo 10 méterről leadott bombájával ismét egyenlő volt az állás. A 62. percben aztán ismét nálunk volt az előny: Vasas adott középre, a hosszú oldalon érkező Zsivoczky pedig a kapuba gurí­tott. A folytatásban felváltva kerültek veszélybe a kapuk, de gólt sajnos csak a hazaiak szereztek, a 84. percben Török révén. A 93. percben utánrúgásért a játékvezető kiállí­totta NdJodot.

Csapatunknak ez már az ötödik döntetlenje volt az idei bajnokságban.

• 93
    NdJodo hátulról belerúgott ellenfelébe, a bí­ró kiállí­totta.
    93
    Vége a mérkőzésnek.
    92
    Horváth Péter passza után Zsivoczky lőtt pontatlanul 8 méterről.
    91
    Cserélt a Bőcs. Siróczki helyére Zsarnai állt be.
    84
    Egy szögletet követeőn a bőcsiek kipasszolták a védelmünket, majd Török 7 méterről a léc alá lőtt.(3-3)
    83
    Almási helyére Gál állt be a bőcsieknél.
    79
    Egy baloldali beadás után Zarzycki pont Varga elé ütötte a labdát, aki kapura lőtt, Mátyus azonban mentett.
    77
    Vincze Ottó állt be Deme helyére.
    72
    Urbin passzolt Vargához, aki a jobb sarok mellé lőtt.
    67
    Urbin majdnem egyenlí­tett. A bőcsiek támadója tisztára játszotta magát, majd 12 méterről lőtt, Zarzycki azonban bravúrral védett.
    65
    Horváth 14 méterről ballal alig lőtt fölé.
    64
    Czipó helyén Varga játszik.
    62
    Vezetünk! Vasas ment el a balszélen, középre adott, a kapus és a védők elvétették a labdát, í­gy a hosszú oldalon érkező Zsivoczky a kapuba gurí­tott. (2-3)
    56
    Egyenlí­tettünk! Egy előreí­velt labdára NdJodo startolt, aki megelőzte a védőjét, majd 10 méterről a jobb sarokba bombázott. (2-2) Szép volt Kanu! Hajrá Fradi!!!
    53
    Nagy Sándor helyett Horváth Péter állt be.
    50
    A bőcsiek balról felí­velték a labdát Urbinnak, aki mellel levette, majd 15 méterről kilőtte a jobb sarkot. (2-1)
    46
    Elkezdődött a második félidő. Cseréltünk: Zsivoczky állt be Bartha helyére.
    45
    Vége az első félidőnek. Több helyzetünk volt, de egy védelmi hibának köszönhetően nem állunk jelenleg győzelemre.
    44
    Egy jobbról érkező szabadrúgást Mátyus csúsztatott a jobb kapufa mellé.
    43
    Azonnal egyenlí­tett a Bőcs. Egy jobbról érkező labda Urbinhoz került, aki 7 méterről helyezett a kapunkba. (1-1)
    42
    Fitos jól ment el a jobb oldalon, középre adott,NdJodoegy védővel a nyakán előrevetődve 5 méterről a kapuba lőtt. (0-1)
    41
    NdJodo 16 méterre a kaputól csinált egy cselt, majd 15 méterről lőtt kicsivel a kapu mellé.
    39
    Lipcsei ugratta ki NdJodót, aki 8 méterről lőtt, a kapusban azonban elakadt a labda.
    34
    Szakszon lőtt 20 méterről, Zarzycki a léc alá tartó lövést szögletre mentette.
    28
    Jeney csúnyán felrúgta Demét, sárga lapot kapott. Középpályásunkat ápolni kellett, de folytatja a játékot.
    22
    A bőcsiek jól felkészültek belőlünk, az oldalról érkező beadásainkat rendre ők fejelik el.
    17
    Szöglethez jutottunk, a hosszú oldalon NdJodo elé került a labda, aki éles szögből 11 méterről lőtt, a megpattanó lövés az oldalhálóban kötött ki.
    14
    Deme 27 méterről leadott lövése alig suhant el a jobb alsó sarok mellett.
    11
    Egy szöglet után Zarzycki kiejtette a labdát, ami Urbin elé került, aki éles szögből lőtt, kapusunk azonban javí­tott és bravúrral hárí­tott.
    2
    Miénk az első próbálkozás. NdJodo 19 méterről lőtt mellé.
    1
    Mi kezdtük a mérkőzést.
    .
    Egy kis késéssel kezdődik a mérkőzés. A mieink tiszta szürkében, mí­g az ellenfél zöld felsőben és sárga nadrágban lép pályára.
    .
    Csank János a mai mérkőzésen nem számí­that a sérült Rédei, Kulcsár és Jovánczai játékára sem.
    .
    A mieink tavasszal 0-0-s döntetlent értek el a diósgyőri stadionban a Bőcs ellen. Reméljük, most sikeresebbek leszünk.